Group C
World Cup 2022
02:00
Argentina
 
Mexico
 
Group E
World Cup 2022
17:00
Japan
 
Costa Rica
 
Group F
World Cup 2022
20:00
Belgium
 
Morocco
 
23:00
Croatia
 
Canada
 
FA Cup
England
90'
Dagenham & Redbridge
1
Gillingham
0
19:30
Ebbsfleet United
 
Fleetwood Town
 
21:00
Bristol Rovers
 
Boreham Wood
 
21:00
Burton Albion
 
Chippenham Town
 
22:15
Newport County
 
Derby County
 
LaLiga Smartbank
Spain
62'
Albacete
1
Racing Santander
1
63'
Real Oviedo
1
Mirandes
0
04:00
Las Palmas
 
Tenerife
 
20:00
Burgos CF
 
Real Zaragoza
 
22:00
Leganes
 
Granada
 
22:15
Lugo
 
Levante
 
Serie B
Italy
90'
Pisa
3
Ternana
1
18:30
Reggina
 
Benevento
 
21:00
Brescia
 
SPAL
 
21:00
Cittadella
 
Cosenza
 
21:00
Como
 
Bari
 
21:00
Frosinone
 
Cagliari
 
21:00
Perugia
 
Genoa
 
21:00
Sudtirol
 
Ascoli
 
1st Lig
Turkiye
17:30
Keciorengucu
 
Samsunspor
 
17:30
Pendikspor
 
Eyupspor
 
20:00
Erzurum BB
 
Bandirmaspor
 
23:00
Goztepe
 
Altay
 
Club Friendlies
International
Canc.
Borussia Dortmund
 
Persib Bandung
 
20:00
Hapoel Ironi Akko
 
Always Ready
 
Friendlies U20
International
23:00
Colombia U20
 
Ecuador U20
 
1st Division
Andorra
17:00
FC Santa Coloma B
 
UE Engordany B
 
19:30
Inter Club d'Escaldes
 
Sant Julia
 
22:00
UE Santa Coloma
 
Atletic Escaldes
 
2nd Division
Andorra
02:30
Encamp
 
La Massana
 
18:00
FC Santa Coloma B
 
FC Ordino B
 
21:00
FC Pas de La Casa
 
Rangers FC
 
Girabola
Angola
21:00
Kuando Kubango FC
 
ASK Dragao
 
21:00
Santa Rita
 
Gd Isaac
 
21:30
CD Huila
 
GD Interclube
 
21:30
Sporting de Benguela
 
Petroleos Do Lobito
 
A-League Women
Australia
15:00
Perth Glory Women
 
Adelaide United Women
 
Premier League
Azerbaijan
19:00
FK Neftchi
 
Sabail
 
Premier League
Bahrain
22:30
AL Khalidiyah
 
Al-Hala
 
22:30
East Riffa
 
Manama
 
First Division B
Belgium
02:00
Anderlecht U23
 
Beerschot
 
22:30
SK Beveren
 
Lommel
 
National Division 1
Belgium
01:30
Francs Borains
 
Royal Knokke FC
 
01:30
Thes Sport
 
Raal La Louviere
 
02:00
Gent U23
 
Royal Antwerp U23
 
02:00
Hoogstraten
 
Patro Eisden
 
02:00
KSK Heist
 
Tienen
 
02:00
Ninove
 
KFC Mandel United
 
02:00
OH Leuven U23
 
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
 
02:00
Sint-Eloois-Winkel
 
Rupel Boom
 
02:00
Sporting Charleroi U23
 
FC Liege
 
02:00
URSL Vise
 
Dessel
 
Women's Super League
Belgium
01:00
Yellow-Red KV Mechelen
 
KAA Gent Women
 
Ligue 1: Group A
Benin
22:00
Bembereke
 
Takunnin
 
22:00
Pantheres de Djougou
 
Cavaliers
 
Ligue 1: Group B
Benin
22:00
Energie FC
 
Espoir de Savalou
 
22:00
Tonnerre FC
 
Hodio
 
Ligue 1: Group C
Benin
22:00
Adjidja
 
Ofmas-Sad
 
22:00
AS Cotonou
 
Requins de l'Atlantique
 
Ligue 1: Group D
Benin
22:00
Avrankou Omnisport
 
ASVO
 
22:00
Djeffa
 
Dragons FC
 
Premier League
Botswana
21:00
Nico United
 
Mogoditshane Fighters
 
Cup
Bulgaria
17:30
Marek Dupnitsa
 
Lokomotiv Plovdiv
 
18:30
Litex Lovech
 
Cherno More Varna
 
18:30
Spartak Varna
 
Chavdar Etropole
 
Ligue 1
Burkina Faso
00:45
Rail Club Kadiogo
 
Vitesse FC
 
22:30
Etoile Filante
 
Royal FC
 
22:30
Rahimo FC
 
Real du Faso
 
Primera A: Clausura: Play-off: Group B
Colombia
06:00
Aguilas Doradas Rionegro
 
Deportivo Pasto
 
08:05
Independiente Medellin
 
America de Cali
 
Ligue 1
Congo
20:00
AS Juk
 
JS Talangai
 
21:00
AS Otoho
 
Patronage Sainte-Anne
 
21:00
Leopards de Dolisie
 
Inter Club Brazzaville
 
21:00
V. Club Mokanda
 
Cara Brazzaville
 
22:00
AS Kondzo
 
Diables Noirs de Combani
 
Liga de Ascenso: Apertura: Play-off
Costa Rica
08:00
AD Municipal Liberia
 
ADR Jicaral
 
1st Division
Cyprus
90'
AEK Larnaca
1
Apollon Limassol
0
22:00
APOEL Nicosia
 
Omonia Nicosia
 
2nd Division
Cyprus
19:30
PO Achyronas-Onisilos
 
Ypsonas
 
22:00
Ermis Aradippou
 
Omonia 29 Maiou
 
3rd Division
Cyprus
19:30
ASIL Lysi
 
Aep Polemidion
 
19:30
Podosfairkos Omilos Ormideia
 
Apea Akrotiriou
 
Women's Elitedivisionen
Denmark
19:00
Sundby Women
 
FC THY-Thisted Q Women
 
21:00
Broendby Women
 
Fortuna Hjoerring Women
 
21:00
HB Koege Women
 
AGF Women
 
Cup
Egypt
22:00
Al Ahly
 
Al Mokawloon Al Arab
 
22:00
National Bank
 
Pyramids FC
 
Women's FA Cup
England
20:00
Ashford United Women
 
Actonians LFC
 
20:00
Bournemouth Sports Ladies FC
 
Torquay United Ladies FC
 
20:00
Cardiff City Ladies
 
Keynsham Town Ladies
 
20:00
Cheadle Town Stingers Women
 
Burnley FC Women
 
20:00
Consett AFC Women
 
Stockport County Women
 
20:00
Coventry Sphinx Women
 
Solihull Moors Ladies
 
20:00
Fylde Ladies FC
 
Middlesbrough Ladies
 
20:00
Huddersfield Town Women
 
Durham Women
 
20:00
Ipswich Town Women
 
London Seaward Women
 
20:00
Lichfield City Ladies
 
West Bromwich Albion Women
 
20:00
Liskeard Athletic Women
 
Oxford Utd Women
 
20:00
Liverpool Feds Ladies
 
Merseyrail Women
 
20:00
Loughborough Lightning Women
 
Stoke City Ladies
 
20:00
MK Dons Ladies
 
Worthing FC Women
 
20:00
Portishead Town LFC
 
Exeter City Women
 
20:00
Swindon Town Women
 
Plymouth Argyle Ladies
 
20:00
Watford Women
 
Crawley Wasps Ladies
 
21:00
Dulwich Hamlet Women
 
Gillingham Women
 
21:00
Newcastle United WFC
 
Barnsley Ladies
 
21:00
Norwich City Women
 
Sutton Coldfield Town Women
 
21:00
Portsmouth Ladies
 
Bowers & Pitsea Women
 
21:00
Redcar Town Women
 
Leeds United Women
 
21:00
Southampton FC Women
 
London Bees Women
 
21:00
Sporting Khalsa Women
 
Peterborough United Ladies FC
 
21:00
Wem Town Ladies
 
Nottingham Forest Ladies
 
21:00
Wolverhampton Wanderers Women
 
Northampton Town Women
 
22:00
AFC Wimbledon Ladies
 
Billericay Town Ladies
 
23:00
Dartford Women
 
Hashtag United Women
 
Women's League Cup: Group A
England
90+3'
Sheffield United Women
0
Everton Women
3
Women's League Cup: Group B
England
21:00
Liverpool Women
 
Blackburn Rovers Ladies
 
21:00
Manchester City Women
 
Sunderland Ladies
 
Women's League Cup: Group C
England
19:00
London City Lionesses Women
 
Brighton & Hove Albion Women
 
22:00
West Ham United Women
 
Birmingham City Women
 
Women's League Cup: Group D
England
21:00
Charlton Athletic Women
 
Bristol City Women
 
21:00
Crystal Palace Women
 
Lewes Women
 
Women's League Cup: Group E
England
21:00
Southampton FC Women
 
Reading Women
 
21:00
Tottenham Hotspur Women
 
Coventry United Ladies
 
Meistriliiga: Qualification
Estonia
18:00
TJK Legion
 
FC Elva
 
Championnat National 2: Group B
France
01:00
Saint-Quentin
 
Racing Besancon
 
Championnat National 2: Group C
France
01:00
Olympique Ales
 
SC Toulon
 
Championnat National 2: Group D
France
01:30
Nantes B
 
Bergerac Perigord
 
Women's Division 1
France
22:00
Paris FC Women
 
Olympique Lyonnais Women
 
Erovnuli Liga 2
Georgia
16:30
FC Rustavi
 
FC Gareji 1960
 
16:30
Samtredia
 
Merani Martvili
 
16:30
Spaeri
 
Merani
 
16:30
WIT Georgia Tbilisi
 
FC Shukura Kobuleti
 
Regionalliga Nord
Germany
20:00
Teutonia Ottensen
 
Hannover 96 II
 
20:00
TSV Havelse
 
Eintracht Norderstedt
 
21:00
SSV Jeddeloh II
 
SV Drochtersen/Assel
 
Regionalliga Nordost
Germany
19:00
Energie Cottbus
 
Germania Halberstadt
 
19:30
ZFC Meuselwitz
 
Hertha Berlin II
 
20:00
Chemnitzer FC
 
Carl Zeiss Jena
 
Oberliga: Schleswig-Holstein
Germany
20:00
Oldenburger SV
 
TSB Flensburg
 
20:00
SV Eichede
 
VfB Lubeck II
 
20:00
SV Frisia 03 RL
 
Inter Tuerkspor Kiel
 
Women's Bundesliga
Germany
19:00
FC Cologne Women
 
VfL Wolfsburg Women
 
19:00
MSV Duisburg Women
 
Meppen Women
 
22:00
Bayern Munich Women
 
SGS Essen Women
 
Women's 2. Bundesliga
Germany
17:00
Bayern Munich II Women
 
FSV Gutersloh Women
 
17:00
FC Cologne II Women
 
1. FFC Turbine Potsdam II Women
 
17:00
RB Leipzig Women
 
Eintracht Frankfurt II Women
 
20:00
FC Ingolstadt 04 Women
 
Carl Zeiss Jena Women
 
20:00
SG 99 Andernach Women
 
1. FC Nuremberg Women
 
20:00
TSG 1899 Hoffenheim II Women
 
SC Freiburg II Women
 
20:00
VfL Wolfsburg II Women
 
SC Sand Women
 
National League
Gibraltar
00:30
Lynx
 
Manchester 62 FC
 
22:00
Mons Calpe SC
 
Europa FC
 
Super League 2: North
Greece
20:00
AE Iraklis Larissa
 
Diagoras Rodos
 
20:00
Almopos Aridaia
 
Makedonikos Neapolis
 
20:00
Niki Volou
 
Apollon Pontou
 
20:00
Thesprotos FC
 
PAE Veria NFC 2019
 
Super League 2: South
Greece
20:00
Chania FC
 
Kalamata
 
20:00
Panachaiki
 
Apollon Smyrnis
 
20:00
PAS Irodotos
 
Egaleo
 
Super League U19
Greece
18:00
Lamia 1964 U19
 
AEK Athens U19
 
18:00
Olympiacos U19
 
PAS Giannina
 
Women's Super League: Group 1
Greece
20:00
Aris Women
 
Athlitiki Enosi Larissas FC Women
 
20:00
Avantes Halkidas Women
 
NFC Volos Women
 
20:00
Elpides Karditsas 94 Women
 
Trikala 2011 Women
 
20:00
Kastoria Gps Women
 
PAOK Thessaloniki FC Women
 
Women's Super League: Group 2
Greece
16:15
Doxa Pigadakion
 
Olympiada Imitou Women
 
17:00
Odysseas Glyfadas Women
 
OFI Women
 
20:00
Ergotelis Women
 
Leontikos Women
 
Liga Nacional: Apertura Play-off
Honduras
08:00
Real Espana
 
CD Victoria
 
Premier League
Hong Kong
14:00
Tai Po
 
Hong Kong FC
 
17:00
Lee Man FC
 
Resources Capital FC
 
1st Division
Hong Kong
14:30
Eastern District
 
Kwai Tsing
 
14:30
Hoi King
 
Yuen Long
 
14:30
Shatin SA
 
Metro Gallery FC
 
14:30
South China
 
Central & Western
 
14:30
Wing Yee
 
Happy Valley
 
14:30
Wong Tai Sin
 
North District
 
15:00
Citizen
 
Kowloon City
 
NB II
Hungary
19:00
BFC Siofok
 
Mosonmagyarovari TE 1904
 
19:00
Kazincbarcikai BSC
 
MTK Budapest
 
19:00
Nyiregyhaza Spartacus FC
 
Aqvital FC Csakvar
 
19:00
Soroksar SC
 
Budafok
 
21:00
FC Ajka
 
Dorogi FC
 
21:00
Gyori ETO
 
Diosgyori VTK
 
21:00
Haladas
 
Kozarmisleny
 
21:00
Pecsi MFC
 
Szentlorinc
 
21:00
Tiszakecske FC
 
Bekescsaba
 
Women's NB I
Hungary
19:00
Szekszardi Ufc Women
 
Fehervar FC Women
 
Super League
India
21:00
Jamshedpur
 
East Bengal Club
 
I-League
India
15:30
Sreenidi Deccan
 
Gokulam FC
 
18:00
Mohammedan SC
 
TRAU
 
Serie C: Group A
Italy
18:00
Pro Vercelli
 
SG City Nova
 
20:30
Juventus U23
 
Mantova
 
20:30
Novara
 
Piacenza
 
20:30
Pergolettese
 
Virtus Verona
 
20:30
Pro Sesto
 
Pordenone Calcio
 
20:30
Triestina
 
Lecco
 
23:30
AlbinoLeffe
 
Pro Patria
 
23:30
Calcio Padova
 
Renate
 
23:30
FeralpiSalo
 
Trento
 
Serie C: Group C
Italy
18:00
Audace Cerignola
 
Viterbese
 
20:30
Avellino
 
Taranto
 
20:30
Crotone
 
Latina
 
20:30
Fidelis Andria
 
Giugliano
 
20:30
Gelbison Cilento
 
AZ Picerno ASD
 
20:30
Messina
 
Turris
 
20:30
Monterosi
 
Foggia
 
20:30
Pescara
 
Catanzaro
 
23:30
Juve Stabia
 
Potenza
 
23:30
Monopoli
 
Virtus Francavilla
 
Serie D: Group A
Italy
20:30
Asti
 
Fossano
 
20:30
Bra
 
Stresa
 
20:30
Castanese
 
AS Casale
 
20:30
Chisola
 
P.D.H.A.E.
 
20:30
Derthona
 
Castellanzese
 
20:30
Pinerolo
 
ASD Calcio Chieri 1955
 
20:30
Sanremese
 
Vado
 
20:30
Sestri Levante
 
ASDC Gozzano
 
20:30
US Fezzanese
 
Borgosesia
 
21:00
AC Legnano
 
SCD Ligorna
 
Serie D: Group B
Italy
20:30
Alcione
 
Calvina
 
20:30
Caronnese
 
Sona
 
20:30
Folgore Caratese
 
Brusaporto
 
20:30
Franciacorta FC
 
Villa D'Alme
 
20:30
Lumezzane
 
Arconatese
 
20:30
Pontisola
 
Citta di Varese
 
20:30
Seregno
 
ASD Varesina
 
20:30
Union ASD Casatese
 
Real Calepina
 
20:30
Virtus Bergamo Alzanoseriate
 
Breno
 
Serie D: Group C
Italy
20:30
Adriese
 
Villafranca
 
20:30
Cjarlins Muzane
 
Dolomiti Bellunesi
 
20:30
Clodiense
 
Virtus Bolzano
 
20:30
Legnago Salus
 
Este
 
20:30
Levico Terme
 
Mestre
 
20:30
Luparense
 
Campodarsego
 
20:30
Montebelluna
 
Cartigliano
 
20:30
Montecchio Maggiore
 
Caldiero Terme
 
20:30
Portogruaro
 
Torviscosa
 
Serie D: Group D
Italy
20:30
Athletic Carpi
 
Scandicci
 
20:30
Forli
 
Aglianese
 
20:30
GS Bagnolese
 
Ravenna
 
20:30
Mezzolara
 
Fanfulla
 
20:30
Pistoiese
 
Corticella
 
20:30
Prato
 
Lentigione
 
20:30
Salsomaggiore
 
Real Forte Querceta
 
20:30
Sant'Angelo
 
Sammaurese
 
20:30
United Riccione
 
Correggese
 
Serie D: Group E
Italy
20:30
Citta Di Castello
 
Trestina
 
20:30
Ghivizzano Borgoamozzano
 
Orvietana
 
20:30
Grosseto
 
Flaminia
 
20:30
Livorno
 
Tau Calcio Altopascio
 
20:30
Montespaccato
 
Pianese
 
20:30
Ostia Mare
 
S.S. Arezzo
 
20:30
Ponsacco
 
Poggibonsi
 
20:30
Seravezza
 
US Gavorrano
 
20:30
Terranuova Traiana
 
Sangiovannese
 
Serie D: Group F
Italy
20:30
Alma Juventus Fano
 
Sambenedettese
 
20:30
ASD Trastevere
 
Team Nuova Florida 2005
 
20:30
Avezzano
 
Vastogirardi
 
20:30
Matese
 
Senigallia
 
20:30
Porto D'Ascoli
 
SN Notaresco
 
20:30
Roma City FC
 
Chieti
 
20:30
Termoli Calcio
 
Montegiorgio
 
20:30
Tolentino
 
ASD Pineto
 
20:30
Vastese
 
Cynthialbalonga
 
Serie D: Group G
Italy
20:00
Ilvamaddalena
 
Lupa Frascati
 
20:30
Angri
 
Arzachena
 
20:30
Aprilia
 
Monterotondo
 
20:30
Atletico Uri
 
Vis Artena
 
20:30
Nola
 
Cassino
 
20:30
Portici
 
Pomezia
 
20:30
Sorrento
 
Casertana
 
20:30
USD Palmese 1914
 
Tivoli Calcio
 
Serie D: Group H
Italy
20:30
Casarano
 
ACD Nardo
 
20:30
Francavilla
 
Cavese
 
20:30
Gravina
 
Gladiator
 
20:30
Lavello
 
Bitonto
 
20:30
Nocerina
 
Citta di Fasano
 
21:00
Brindisi
 
Puteolana
 
21:00
Martina
 
Sporting Fulgor Molfetta
 
21:00
Team Altamura
 
Barletta
 
21:30
Afragolese
 
Matera
 
Serie D: Group I
Italy
20:30
Catania
 
Acireale
 
20:30
Licata
 
Aversa Normanna
 
20:30
Locri
 
Canicatti
 
20:30
Paterno
 
Cittanovese
 
20:30
Ragusa Calcio
 
Trapani
 
20:30
San Luca
 
Santa Maria Cilento
 
20:30
Vibonese
 
Sancataldese
 
21:00
Sant'Agata
 
Castrovillari
 
Women's Serie A
Italy
18:30
Sampdoria Women
 
Sassuolo Women
 
20:30
Juventus Women
 
FCF Como 2000 Women
 
Ligue 1
Ivory Coast
00:45
San Pedro
 
SOL FC
 
22:30
Soa
 
Bouake FC
 
Premier League
Kenya
18:00
Kariobangi Sharks
 
Ulinzi Stars
 
Postp.
Kariobangi Sharks
 
AFC Leopards
 
Postp.
Posta Rangers
 
Bandari
 
Postp.
Sofapaka
 
Fortune Sacco FC
 
19:00
Tusker FC
 
Nairobi City Stars
 
Postp.
Ulinzi Stars
 
KCB
 
20:15
KCB
 
Kakamega Homeboyz
 
Superleague
Kosovo
19:00
Gjilani
 
Ballkani
 
19:00
Malisheva
 
Llapi
 
19:00
Trepca 89
 
FC Prishtina
 
Federation Cup: Group A
Kuwait
20:00
Al Yarmouk Kuwait
 
Kazma
 
20:00
Burgan SC
 
Khaitan SC
 
22:35
Al Fahaheel
 
Al-Salmiyah
 
22:35
Kuwait SC
 
Al-Qadsia
 
Federation Cup: Group B
Kuwait
Postp.
Al Nasr
 
Al-Arabi
 
Postp.
Al Sahel SC
 
Al-Salibikhaet
 
Postp.
Al-Tadhamon
 
Al-Shabab SC
 
Virsliga: Qualification
Latvia
18:00
Grobina
 
FK Metta
 
1. Liga: Qualification
Latvia
20:00
FK Dinamo Riga
 
FK Karosta
 
Premier League
Lebanon
19:15
Al-Ansar
 
Al-Hikma
 
21:00
Tadamon Sour
 
Al-Nejmeh
 
Premier League: Group B
Libya
20:30
Al-Khums
 
Abu Salim
 
A Lyga: Play-off
Lithuania
18:00
Neptunas Klaipeda
 
Dziugas Telsiai
 
National Division
Luxembourg
21:00
FC Progres Niederkorn
 
CS Fola Esch
 
21:00
FC Victoria Rosport
 
Swift Hesperange
 
21:00
Racing FC Union Luxembourg
 
Union Titus Petange
 
21:00
Una Strassen
 
FC Mondercange
 
21:30
FC Wiltz 71
 
US Mondorf les Bains
 
22:00
Un Kaerjeng 97
 
F91 Dudelange
 
22:00
US Hostert
 
FC Etzella Ettelbruck
 
Premier League
Malta
17:00
Zebbug Rangers
 
Hamrun Spartans
 
Challenge League
Malta
19:00
Melita FC Saint Julian
 
Mqabba
 
1. CFL
Montenegro
18:00
Buducnost Podgorica
 
Jezero
 
18:00
Sutjeska
 
Petrovac
 
2. CFL
Montenegro
19:00
Berane
 
Niksic
 
19:00
FK Bokelj
 
Igalo
 
19:00
Kom
 
FK Podgorica
 
19:00
OFK Mladost Donja Gorica
 
Grbalj Radanovici
 
19:00
Otrant
 
Zeta
 
Mocambola
Mozambique
18:00
Ferroviario de Nampula
 
ENH de Vilankulo
 
18:00
HCB Songo
 
Incomati Xinavane
 
18:00
Matchedje de Mocuba
 
Black Bulls Maputo
 
21:00
Ferroviario da Beira
 
Ferroviario de Lichinga
 
Tweede Divisie
Netherlands
83'
De Treffers
1
Quick Boys
0
Women's Eredivisie
Netherlands
18:15
FC Twente Women
 
Ajax Women
 
20:30
PSV Women
 
Feyenoord Women
 
National League Championship
New Zealand
07:00
Wellington Phoenix B
 
Birkenhead United
 
09:00
Miramar Rangers
 
Wellington Olympic
 
Liga Primera: Apertura
Nicaragua
08:00
Deportivo Ocotal
 
CD Walter Ferretti
 
Super Ligue
Niger
22:00
Akokana
 
As Police
 
22:00
Jangorzo
 
Douanes Niamey
 
22:00
Sahel
 
US Gendarmerie
 
22:00
Urana
 
Olympic Niamey
 
Premiership
Northern Ireland
60'
Linfield
0
Crusaders
0
1st League
North Macedonia
Canc.
FK Bregalnica Stip
 
Renova
 
19:00
FK Skopje
 
FC Academy Pandev
 
19:00
KF Shkendija
 
GFK Tikves Kavadarci
 
19:00
Pobeda
 
Shkupi
 
19:00
Rabotnicki
 
FK Makedonija Gjorče Petrov
 
Liga 3: Group A
Portugal
18:00
Vitoria de Guimaraes B
 
Vilaverdense FC
 
Liga 3: Group B
Portugal
22:00
Real SC
 
Alverca
 
Campeonato de Portugal: Group A
Portugal
22:00
ARS Martinho
 
Brito FC
 
22:00
Atletico de Vila Mea
 
Maria da Fonte
 
22:00
Merelinense
 
Amarante FC
 
22:00
Moncao
 
Pedras Salgadas
 
22:00
SC Vianense
 
Pevidem SC
 
22:00
Tirsense
 
Dumiense Cjpii Futebol Sad
 
22:00
Vilar de Perdizes
 
Braganca
 
Campeonato de Portugal: Group B
Portugal
22:00
Gd Resende
 
Alpendorada
 
22:00
Gondomar
 
AD Machico
 
22:00
Guarda Desportiva FC
 
AD Castro Daire
 
22:00
Lusitania Lourosa
 
Leca
 
22:00
Maritimo B
 
Beira-Mar
 
22:00
Rebordosa AC
 
Valadares Gaia
 
22:00
SC Salgueiros
 
Camacha
 
Campeonato de Portugal: Group C
Portugal
22:00
Arronches e Benfica
 
Marinhense
 
22:00
Benfica Castelo Branco
 
Mortagua FC
 
22:00
Coruchense
 
CD Alcains
 
22:00
Pero Pinheiro
 
Loures
 
22:00
Rio Maior SC
 
S.U. 1 de Dezembro
 
22:00
Santarem
 
Uniao Serra
 
22:00
Sintrense
 
Sertanense
 
Campeonato de Portugal: Group D
Portugal
19:00
SC Angrense
 
Imortal DC
 
21:00
Rabo de Peixe
 
Praiense
 
22:00
Atletico Clube de Portugal
 
Esperanca de Lagos
 
22:00
Desportivo Fabril Barreiro
 
Vasco da Gama
 
22:00
FC Serpa
 
Juventude Evora
 
22:00
Ferreiras
 
Lusitano Ginasio Clube
 
22:00
Olhanense
 
Oriental Dragon
 
League Cup: Group C
Portugal
03:45
Benfica
 
Penafiel
 
League Cup: Group D
Portugal
5'
SC Braga
0
Trofense
0
League Cup: Group E
Portugal
18:00
Portimonense
 
Sporting Covilha
 
22:00
Gil Vicente
 
Nacional
 
Women's Campeonato Nacional
Portugal
20:00
CS Maritimo Madeira Women
 
Clube de Albergaria Women
 
20:00
SCU Torreense Women
 
CA Ouriense Women
 
22:00
Amora FC Women
 
Valadares Gaia FC Women
 
22:00
Damaiense Women
 
Vilaverdense FC Women
 
Liga II
Romania
19:00
Ripensia Timisoara
 
Otelul Galati
 
National Football League
Rwanda
20:00
Mukura Victory
 
APR FC
 
20:00
Musanze
 
Rayon Sports FC
 
20:00
Rwamagana City FC
 
Espoir FC
 
21:00
Kiyovu Sports
 
Gasogi United
 
Campionato Sammarinese
San Marino
00:30
Folgore
 
Cailungo
 
21:00
Faetano
 
Juvenes/Dogana
 
21:00
S.S. Murata
 
Virtus Acquaviva
 
Scottish Cup
Scotland
02:45
Clyde
 
Dumbarton
 
Women's Premier League 1
Scotland
00:15
Rangers Women
 
Celtic Women
 
20:00
Dundee United Women
 
Aberdeen LFC
 
20:00
Partick Thistle Women's FC
 
Glasgow City Women
 
20:00
Spartans Women
 
Glasgow Women
 
23:00
Hamilton Academical WFC
 
Motherwell Women
 
23:10
Hibernian Women
 
Hearts Women
 
Premier League
Senegal
23:30
Casa Sport
 
AS Pikine
 
23:30
Guediawaye FC
 
Cneps
 
23:30
Stade de Mbour
 
ASC Diambars
 
Super Liga
Slovakia
21:30
Ruzomberok
 
Zlate Moravce
 
2. SNL
Slovenia
19:30
NK Bistrica
 
ND Bilje
 
19:30
Nk Brinje Grosuplje
 
ND Ilirija Ljubljana
 
Primera Division RFEF: Group 1
Spain
90+3'
CD Badajoz
2
Cordoba
4
90+4'
Leonesa
2
Unionistas de Salamanca
0
18:00
AD Ceuta FC
 
Pontevedra
 
18:00
Algeciras
 
San Sebastian de los Reyes
 
18:00
CF Talavera de la Reina
 
Linense
 
18:00
Linares Deportivo
 
Real Madrid Castilla
 
23:00
Fuenlabrada
 
Deportivo La Coruna
 
23:00
Racing de Ferrol
 
Merida
 
Primera Division RFEF: Group 2
Spain
90+3'
Castellon
1
Real Murcia
0
62'
Barca Atletic
0
Numancia
2
18:00
Atletico Baleares
 
CF Intercity
 
18:00
La Nucia
 
Club Deportivo Eldense
 
18:00
Logrones
 
SD Amorebieta
 
18:00
Real Union
 
Gimnastic
 
22:00
UD Cornella
 
Real Sociedad B
 
23:00
Osasuna B
 
Athletic Bilbao B
 
Segunda Division RFEF: Group 1
Spain
90+1'
CD Laredo
1
Real Oviedo B
0
HT
Ourense CF
1
RS Gimnastica
2
18:00
Rayo Cantabria
 
Real Valladolid Promesas
 
23:00
Compostela
 
Real Aviles CF
 
23:00
Marino Luanco
 
CD Cristo Atletico
 
23:00
UP Langreo
 
Bergantinos CF
 
23:00
Zamora
 
Coruxo F.C.
 
Segunda Division RFEF: Group 2
Spain
21:00
Deportivo Alaves B
 
CD Alfaro
 
22:30
CD Brea
 
Tudelano
 
23:00
Arenas Getxo
 
Beasain
 
23:00
Arnedo
 
Sestao
 
23:00
SD Gernika
 
UD Logrones B
 
Segunda Division RFEF: Group 3
Spain
90+3'
Espanyol B
0
Valencia B
6
HT
UD Alzira
1
UE Olot
0
17:30
Deportivo Aragon
 
Atletico Saguntino
 
18:00
AE Prat
 
Pena Dep. Santa Eulalia
 
18:00
CD Ibiza Islas Pitiusas
 
Terrassa FC
 
18:00
CF Badalona Futur
 
SD Formentera
 
18:00
Hercules
 
Lleida Esportiu
 
18:00
Mallorca B
 
CE Manresa
 
22:30
CD Teruel
 
Ebro
 
Segunda Division RFEF: Group 4
Spain
17:30
Betis Deportivo Balompie
 
Utrera
 
18:00
Cartagena B
 
Velez CF
 
18:00
Mar Menor Club de Futbol
 
Xerez Deportivo FC
 
18:30
Atletico Sanluqueno CF
 
CD San Roque
 
22:30
Recreativo Huelva
 
Sevilla Atletico
 
23:00
Antequera CF
 
UCAM Murcia
 
23:00
CD El Ejido 2012
 
Atletico Mancha Real
 
Segunda Division RFEF: Group 5
Spain
18:00
AD Union Adarve
 
Socuellamos
 
18:00
Atletico Madrid B
 
CD Diocesano
 
18:00
CD Coria
 
Melilla
 
18:00
Don Benito
 
CD Atletico Paso
 
18:00
UD Montijo
 
Navalcarnero
 
18:00
Union Estepona
 
Cacereno
 
23:00
FC Cerdanyola Del Valles
 
Alcorcon B
 
23:00
Gimnastica Segoviana
 
Villanovense
 
Women's Primera Division
Spain
79'
Real Madrid Women
5
Alhama CF Women
1
18:00
Deportivo Alaves Women
 
Real Betis Women
 
18:00
UD Granadilla Tenerife Sur Women
 
Valencia Women
 
20:00
Real Sociedad Women
 
Levante Las Planas Women
 
22:30
Atletico Madrid Women
 
Barcelona Women
 
Women's Allsvenskan: Qualification
Sweden
21:00
Brommapojkarna Women
 
IK Uppsala Fotboll Women
 
Challenge League
Switzerland
90+4'
Thun
1
FC Vaduz
1
FT
Wil
0
FC Stade Lausanne-Ouchy
0
22:30
Lausanne
 
Aarau
 
1. Liga: Group 1
Switzerland
20:00
FC Monthey
 
FC La Sarraz Eclepens
 
20:30
Naters
 
Chenois
 
20:30
Servette U21
 
La Chaux-de-Fonds
 
1. Liga: Group 2
Switzerland
20:30
Delemont
 
FC Koeniz
 
21:00
FC Langenthal
 
Thun II
 
1. Liga: Group 3
Switzerland
22:00
FC Kosova
 
Paradiso
 
Women's Super League
Switzerland
00:30
FC Luzern Women
 
FC Basel Women
 
Premier League
Taiwan
14:00
Hang Yuan
 
Taichung Futuro
 
14:00
Taipower
 
Taipei City Tatung
 
17:00
Ming Chuan University
 
Tainan City
 
Premier League
Tanzania
20:00
Polisi Tanzania FC
 
Simba SC
 
23:00
Azam FC
 
Coastal Union
 
Thai League
Thailand
17:30
Lamphun Warrior
 
Sukhothai FC
 
18:00
Nong Bua Pitchaya FC
 
Khonkaen United FC
 
18:00
Prachuap FC
 
Lampang FC
 
19:00
Police Tero FC
 
Nakhon Ratchasima FC
 
Thai League 2
Thailand
17:30
Nakhon Pathom
 
Raj Pracha
 
18:00
MOF Customs United
 
Chiangmai United
 
18:30
Phrae United
 
Ayutthaya United FC
 
19:00
Krabi FC
 
Ranong FC
 
2nd Lig: White Group
Turkiye
18:00
24 Erzincanspor
 
Sivas Belediye Spor
 
18:00
Bayburt Ozel Idarespor
 
Esenler Erokspor
 
Postp.
Duzcespor
 
Corum FK
 
18:00
Inegolspor
 
Amed Sportif
 
18:00
Isparta 32 Spor
 
Afjet Afyonspor
 
18:00
Sanliurfaspor
 
Nazilli Belediyespor
 
18:00
Tarsus Idman Yurdu
 
Ankaraspor
 
2nd Lig: Red Group
Turkiye
18:00
Adiyaman FK
 
Usakspor
 
18:00
Diyarbakir FK AS 1977
 
Kirsehir Belediyespor
 
18:00
Fethiyespor
 
Pazarspor
 
18:00
Hekimoglu Trabzon
 
Balikesirspor
 
18:00
Iskenderun FK
 
Serik Belediyespor
 
18:00
Kirklarelispor
 
Kastamonuspor 1966
 
18:00
Van Spor Kulubu
 
Sariyer
 
18:00
Zonguldak Komurspor
 
1928 Bucaspor
 
3rd Lig: Group 1
Turkiye
17:00
Catalcaspor
 
1954 Kelkit Belediyespor
 
18:00
Agri 1970 Spor
 
Yomraspor
 
18:00
Amasyaspor 1968 FK
 
Edirnespor
 
18:00
Belediye Derince
 
1922 Konyaspor
 
18:00
Belediye Kutahyaspor
 
Karakopru Belediyespor
 
18:00
Elazigspor
 
Yeni Altindag Belediyespor
 
18:00
Nevsehir Belediye Spor
 
Sile Yildizspor
 
18:00
Yeni Mersin Idmanyurdu
 
Eskisehirspor
 
18:00
Yeni Orduspor
 
Karsiyaka
 
3rd Lig: Group 2
Turkiye
18:00
Ayvalikgucu Belediyespor
 
Darica Genclerbirligi
 
18:00
Bayrampasa
 
Ofspor
 
18:00
Bulvarspor
 
Kestelspor
 
18:00
Ergene Velimese Spor
 
Elazig Belediyespor
 
18:00
Eynesil Belediyespor
 
Kahramanmarasspor
 
18:00
Gumushanespor
 
Igdir FK
 
18:00
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
 
Turgutluspor
 
18:00
Kusadasispor
 
Orduspor 1967
 
3rd Lig: Group 3
Turkiye
18:00
68 Aksaray Belediyespor
 
Arguvan Belediyespor
 
18:00
Artvin Hopaspor
 
Akhisarspor
 
18:00
Bergama Belediyespor
 
Osmaniyespor
 
18:00
Beyoglu Yeni Carsi FK
 
Mus Spor
 
18:00
Cankaya FK
 
Efeler 09
 
18:00
Fatsa Belediyespor
 
Bursa Yildirim Spor
 
18:00
Kepez Belediye Antalya
 
Buyukcekmece Tepecikspor
 
18:00
Nigde Anadolu FK
 
Erbaaspor
 
18:00
Siirt Il Ozel Idaresispor
 
Sapanca Genclikspor
 
Premier League
Uganda
20:00
Arua Hill SC
 
Onduparaka FC
 
Premier League
Ukraine
18:00
FC Lviv
 
FC Kolos Kovalivka
 
19:00
Zorya
 
FC Minaj
 
1st Division: Group A
Ukraine
17:00
Bukovyna Chernivtsi
 
Nyva Ternopil
 
17:00
Epitsentr Dunaivtsi
 
FC Prykarpattia 1981
 
17:00
Karpaty
 
Polissya Zhytomyr
 
1st Division: Group B
Ukraine
17:00
Cherkasi
 
FC Hirnyk-Sport
 
17:00
FC Kremin Kremenchuk
 
Chernigov
 
17:00
Skoruk
 
SC Poltava
 
U19 League
Ukraine
17:00
FC Kryvbas Kriviy Rih U19
 
SC Dnipro-1 U19
 
Division 1
United Arab Emirates
19:40
Dibba Al-Hisn
 
AL Jazira AL Hamra
 
19:40
Emirates Club
 
Masafi
 
19:40
Gulf FC
 
Al-Hamriyah
 
19:40
Hatta
 
Masfoot Sports Club
 
NCAA: Division I: National Championship
USA
07:00
Tulsa Golden Hurricane
 
Creighton Bluejays
 
07:00
Vermont Catamounts
 
UCLA Bruins
 
08:00
Portland Pilots
 
Western Michigan Broncos
 
Cup
Vietnam
17:00
Ha Noi FC
 
Binh Dinh
 
Super League
Zambia
20:00
Kansanshi
 
Chambishi FC