Group B
World Cup 2022
FT
England
0
USA
0
Group D
World Cup 2022
FT
Tunisia
0
Australia
1
FT
France
2
Denmark
1
Group C
World Cup 2022
FT
Poland
2
Saudi Arabia
0
FA Cup
England
FT
King's Lynn Town
0
Stevenage
3
FT
Accrington Stanley
1
Barnet
0
FT
AFC Wimbledon
0
Chesterfield
2
FT
Barnsley
3
Crewe Alexandra
0
FT
Cambridge United
1
Grimsby Town
2
FT
Charlton Athletic
2
Stockport County
2
FT
Forest Green Rovers
2
Alvechurch
1
FT
Hartlepool United
3
Harrogate
1
FT
Oxford United
4
Exeter City
1
FT
Portsmouth
3
Milton Keynes Dons
2
FT
Sheffield Wednesday
2
Mansfield Town
1
FT
Shrewsbury Town
3
Peterborough United
1
FT
Walsall
2
Carlisle United
1
FT
Wrexham
4
Farnborough
1
National League
England
FT
Aldershot Town
2
Southend United
0
FT
Altrincham
2
Eastleigh
1
FT
Dorking Wanderers
1
York City
0
FT
Maidstone
3
Maidenhead United
2
Postp.
Oldham Athletic
 
Dagenham & Redbridge
 
FT
Torquay United
1
Gateshead FC
1
FT
Wealdstone
3
Scunthorpe United
1
Postp.
Wrexham
 
Bromley
 
FT
Yeovil Town
1
FC Halifax Town
0
LaLiga Smartbank
Spain
FT
SD Huesca
0
Sporting Gijon
0
FT
Deportivo Alaves
2
Villarreal B
0
FT
Malaga
1
Ponferradina
0
Serie B
Italy
FT
Parma
1
Modena
2
Super League
China
FT
Changchun Yatai
0
Cangzhou Mighty Lions
2
FT
Dalian Pro
2
Meizhou Hakka
1
FT
Shandong Taishan
5
Wuhan Yangtze River
0
FT
Hebei
1
Zhejiang Professional
6
FT
Guangzhou
1
Henan Songshan Longmen
1
FT
Shenzhen FC
0
Wuhan Three Towns
4
FT
Tianjin Jinmen Tiger
1
Shanghai Port
0
1st Lig
Turkiye
FT
Denizlispor
0
Belediyesi Bodrumspor
0
FT
Tuzlaspor
0
Yeni Malatyaspor
0
FT
Boluspor
1
Sakaryaspor
0
FT
Genclerbirligi
1
Rizespor
3
League 2
Scotland
FT
Stranraer
1
Annan Athletic
1
Club Friendlies
International
FT
SK Rapid Wien II
1
Ried (A)
1
FT
Wisla Plock
1
Garbarnia
2
FT
Cracovia
1
Dukla Banska Bystrica
0
FT
AC Horsens
1
AGF
0
Canc.
SKN St. Poelten
 
SK Dynamo Ceske Budejovice
 
FT
Hertha Berlin
5
Ludwigsfelder FC
0
FT
Hibernian
0
Middlesbrough
2
FT
Millwall
1
Broendby IF
1
FT
Farul Constanta
1
Panetolikos
2
Algerian Cup
Algeria
19:30
AE Medea
 
NRB Teleghma
 
AP
CRB El Milia
1
NRB Touggourt
1
19:30
JS Azazga
 
Js Guir
 
19:30
Mb Barika
 
Irb Bir Bouhouche
 
19:30
Rcg Oran
 
AS Khroub
 
FT
USF Constantine
1
EC Oued Smar
0
AP
CR Temouchent
0
JS Bordj Menaiel
0
FT
US Chaouia
2
NA Hussein Dey
0
1st League
Armenia
FT
FC Alashkert II
0
FC Mika
3
FT
Shirak II
0
West Armenia
2
Cup
Armenia
FT
Ararat Armenia
0
Urartu FC
4
FT
Pyunik
3
FC Noah
0
A-League Women
Australia
FT
Wellington Phoenix Women
1
Western United FC Women
4
FT
Brisbane Roar FC Women
1
Canberra United FC Women
1
FT
Newcastle Jets Women
4
Western Sydney Wanderers FC Women
2
FT
Sydney FC Women
2
Melbourne Victory Women
0
First Division B
Belgium
FT
Club Brugge NXT
4
FCV Dender EH
1
FT
Genk U23
2
RWD Molenbeek
0
FT
Standard Liege U23
1
Deinze
2
Women's Super League
Belgium
FT
Anderlecht Women
5
Club Brugge Women
3
FT
Sporting Charleroi Women
3
SC Eendracht Aalst Women
1
FT
Oud-Heverlee Leuven Women
3
Standard Liege Women
1
FT
SV Zulte Waregem Women
0
FC Femina White Star Woluwe
0
Ligue 1: Group A
Benin
22:00
Dynamique Djougou
 
Dynamo de Parakou
 
FT
Real Sport
0
Buffles du Borgou
1
Ligue 1: Group B
Benin
22:00
Dynamo d'Abomey
 
Bani Ganse
 
22:00
Soleil FC
 
Esae FC
 
Ligue 1: Group C
Benin
22:00
AS Police
 
Coton FC
 
22:00
ASPAC
 
Sitatunga
 
Ligue 1: Group D
Benin
22:00
AS Sobemap
 
Ayema FC
 
22:00
Ouidah
 
JAK
 
Premier League
Botswana
FT
Gaborone United
1
Township Rollers
1
FT
Galaxy
1
Orapa United FC
0
FT
Masitoaka
2
Police XI
0
21:00
Morupule Wanderers
 
Holy Ghost SC
 
FT
Prisons XI
0
Eleven Angels FC
2
FT
Sua Flamingoes
0
Security Systems
2
FT
Extension Gunners
1
Botswana Defence Force XI
1
Women's Paulista
Brazil
FT
Portuguesa de Desportos SP Women
1
Pinda Sport Clube SP Women
2
Parva Liga
Bulgaria
FT
Slavia Sofia
1
Ludogorets Razgrad
2
Cup
Bulgaria
AP
Gigant Saedinenie
1
PFC CSKA-Sofia
1
AP
Maritsa Plovdiv
1
Arda Kardzhali
1
FT
Minyor Pernik
0
Beroe
2
FT
Sevlievo
0
CSKA 1948
4
Ligue 1
Burkina Faso
FT
AS Police
0
ASF Bobo-Dioulasso
1
FT
AS Faso/Yennenga
0
Salitas
1
FT
ASEC Koudougou
2
Majestic FC
1
FT
Racing Club Bobo
1
Sonabel
1
Cambodian Premier League: Championship
Cambodia
FT
Svay Rieng
2
Boeung Ket
1
FT
Visakha FC
2
Phnom Penh
3
League One
China
FT
Kunshan FC
0
Suzhou Dongwu
2
FT
Zibo Sunday
2
Beijing BG
1
Primera B: Promotion Play-off
Colombia
FT
Atletico Huila
2
Deportes Quindio
0
Ligue 1
Congo
20:00
AS Bng
 
FC Nathalys de Pointe-Noire
 
22:00
Etoile Du Congo
 
AS Cheminots
 
Prva NL
Croatia
FT
HNK Orijent 1919
3
Cibalia
1
FT
Dubrava Zagreb
0
Bijelo Brdo
1
FT
NK Hrvatski Dragovoljac
2
NK Kustosija
3
FT
Rudes
3
NK Croatia Zmijavci
1
FT
Solin
2
Jarun
0
FT
Vukovar 91
0
NK Dugopolje
0
1st Division
Cyprus
FT
Akritas Chlorakas
2
Enosis Paralimni
1
FT
Karmiotissa Pano Polemidion
2
Doxa Katokopia
1
2nd Division
Cyprus
FT
Ethnikos Achnas
2
Anagennisi Deryneia
0
FT
AEZ Zakakiou
1
MEAP Nisou
0
FT
Othellos Athienou
1
Alki Oroklinis
0
FT
PAEEK
0
Ayia Napa
2
FT
Peyia 2014
1
Olympias Lympion
0
FT
PO Xylotympou 2006
1
Omonia Aradippou
1
3rd Division
Cyprus
FT
Apep Pitsilias
3
Elia Lythrodonta
0
FT
Enosis Neon THOI Lakatamia
1
ENAD Polis Chrysochous
1
FT
Ethnikos Ashias FC
2
Iraklis Gerolakkou
3
FT
Ethnikos Latsion
2
Digenis Morphou
4
FT
Halkanoras
1
Aspis Pylas
1
FT
Kouris Erimis
1
Apona Anayias
0
Cup
Czech Republic
FT
Slovan Liberec
4
SK Sigma Olomouc
1
Winter League: Group A
Czech Republic
FT
MFK Chrudim
2
FK Varnsdorf
0
Winter League: Group B
Czech Republic
FT
Bohemians 1905
3
FK MAS Taborsko
1
Winter League: Group D
Czech Republic
FT
SK Prostejov
2
Skalica
2
Danmarksserien: Group 1
Denmark
FT
Broenshoej
2
B 1908
2
FT
Greve
3
GVI
0
FT
Holbaek
1
Karlslunde IF
0
FT
KFUM Roskilde
2
Herstedoester IC
2
FT
Taarnby FF
2
Goerslev IF
0
Danmarksserien: Group 2
Denmark
FT
Avarta
2
KFUM
1
FT
Ledoeje-Smoerum Fodbold
3
Frederikssund IK
0
FT
Naestved II
3
Alleroed FK
1
FT
Skjold
2
Herlev
2
FT
Slagelse
4
VB 1968
1
Danmarksserien: Group 3
Denmark
FT
B 1909
1
Brabrand IF II
3
FT
OKS
4
Hedensted
2
FT
Marienlyst
3
Ringkoebing
0
FT
Tarup-Paarup
2
B 1913
1
FT
Varde
6
Otterup
1
Danmarksserien: Group 4
Denmark
FT
Kjellerup
1
Noerresundby
4
FT
Odder IGF
1
FC Djursland
0
FT
ASA Aarhus
5
VRI
3
FT
Vejgaard
2
AaB II
2
FT
Aarhus Fremad II
2
Viby IF
0
Women's Elitedivisionen
Denmark
FT
FC Nordsjaelland Women
1
Kolding IF Women
0
Women's 1. Division
Denmark
FT
AaB Women
2
Odense Q Women
0
FT
Dalum/Naesby
1
Varde Women
1
FT
Oesterbro IF Women
1
NIF HG
1
FT
Vildbjerg
1
B93 Women
1
Cup
Egypt
FT
El Zamalek
1
Al Masry
0
National League: North
England
FT
AFC Fylde
2
Alfreton Town
0
FT
Banbury United
3
Chorley
0
FT
Blyth Spartans
1
Brackley Town
1
FT
Bradford PA
2
Boston United
1
FT
Curzon
3
Telford
0
FT
Hereford
1
Darlington
2
FT
Kettering Town
0
Southport
0
FT
Kidderminster Harriers
0
Gloucester City
1
FT
Leamington
0
Peterborough Sports
2
FT
Scarborough Athletic
1
Chester FC
3
Postp.
Spennymoor Town
 
King's Lynn Town
 
National League: South
England
FT
Slough Town
1
Eastbourne Borough
5
FT
Braintree Town
3
Hungerford Town
2
FT
Cheshunt
1
Oxford City
2
FT
Dartford
3
Concord Rangers
1
FT
Hampton & Richmond
0
Dover
2
FT
Hemel Hempstead
1
Taunton Town
1
FT
St.Albans
3
Bath City
0
FT
Tonbridge Angels
1
Havant and Waterlooville
1
FT
Welling United
1
Weymouth
2
FT
Worthing
1
Chelmsford
3
Northern Premier League
England
FT
Bamber Bridge
5
Matlock Town
1
FT
Gainsborough
2
Radcliffe
2
FT
Lancaster City
1
Ashton United
0
FT
Liversedge
2
Guiseley
1
FT
Marine
0
Hyde United
0
FT
Morpeth Town AFC
0
Belper Town
2
Postp.
Nantwich Town
 
Marske United
 
FT
Stafford Rangers
1
FC United of Manchester
0
FT
Stalybridge
1
Warrington Rylands
2
FT
Warrington Town
3
South Shields
2
FT
Whitby
1
Atherton Collieries
0
Southern League Premier: Central
England
Postp.
Alvechurch
 
Basford United
 
FT
Bedford
3
Bromsgrove Sporting
4
FT
Coalville Town
1
Needham Market
0
FT
Hitchin Town
4
Mickleover Sports
1
FT
Ilkeston Town
3
Kings Langley
0
FT
Leiston
2
Redditch United
1
FT
Nuneaton Town
1
Tamworth
1
FT
Rushall Olympic
3
AFC Rushden & Diamonds
1
FT
St. Ives Town
2
Hednesford
0
FT
Stourbridge
0
Barwell FC
1
FT
Stratford Town
1
Royston Town
1
Southern League Premier: South
England
FT
Beaconsfield Town
1
Weston Super Mare
0
FT
Chesham United
3
Truro City
1
FT
Harrow Borough
0
Salisbury
1
FT
Hartley Wintney
1
Merthyr Town
2
FT
Hendon
3
Bracknell Town
4
Postp.
Plymouth Parkway
 
Metropolitan Police
 
FT
Poole Town
3
Hanwell Town
2
FT
Swindon Supermarine
3
Hayes & Yeading United
5
Postp.
Tiverton
 
North Leigh
 
FT
Winchester City
1
Dorchester Town
1
FT
Yate Town
5
Gosport Borough
4
Isthmian League Premier Division
England
FT
Aveley
0
Kingstonian
0
FT
Billericay
1
Canvey Island
0
FT
Bishop's Stortford
2
Margate
2
FT
Bognor Regis Town
0
Haringey Borough
1
FT
Carshalton Athletic
1
Cray Wanderers
1
FT
Folkestone Invicta
3
Horsham
0
FT
Hastings
3
Corinthian Casuals
0
FT
Herne Bay
1
Brightlingsea Regent
1
FT
Lewes
2
Bowers & Pitsea
2
FT
Potters Bar Town
2
Hornchurch
5
FT
Wingate & Finchley
0
Enfield Town
2
Premier League U18
England
FT
Arsenal U18
1
West Ham United U18
4
FT
Chelsea U18
1
Fulham U18
7
FT
Crystal Palace U18
1
Tottenham Hotspur U18
3
FT
Everton U18
2
Liverpool U18
1
FT
Newcastle United U18
4
Wolverhampton Wanderers U18
1
FT
West Bromwich Albion U18
3
Leicester City U18
0
FT
Sunderland U18
1
Manchester City U18
1
FT
Norwich City U18
2
Aston Villa U18
2
FT
Nottingham Forest U18
3
Blackburn Rovers U18
0
Championnat National
France
FT
Avranches
3
Dunkerque
4
FT
Le Puy
0
Bourg en Bresse Peronnas 01
2
FT
Martigues
2
Orleans
2
FT
Paris 13 Atletico
1
Concarneau
1
FT
Red Star
1
Nancy
0
FT
Sedan
2
FC Bastia-Borgo
1
FT
Stade Briochin
1
Cholet
2
FT
Villefranche Beaujolais
0
Versailles
2
Championnat National 2: Group A
France
FT
Chambly
0
Rouen
0
FT
Vannes
2
Blois
2
FT
Racing Club de France
2
Poissy
1
FT
C Chartres Football
0
Beauvais
0
FT
Caen B
2
US Granvillaise
2
FT
Evreux
4
Rennes B
3
FT
St-Pryve St-Hilaire
2
Guingamp B
0
FT
Voltigeurs de Chateaubriant
1
St. Malo
1
Championnat National 2: Group B
France
FT
Colmar
2
Boulogne
1
FT
Furiani Agliani
2
Reims B
1
FT
Bobigny
5
FC Fleury 91
0
FT
Epinal
5
FCSR Haguenau
1
FT
Sainte Genevieve
2
Metz B
1
FT
St Maur Lusitanos
3
ASM Belfort
0
FT
Wasquehal
0
Creteil
3
Championnat National 2: Group C
France
FT
Jura Sud
3
Lyon la Duchere
4
FT
St. Priest
1
Lyon B
1
FT
Aubagne
1
Thonon Evian
2
FT
Auxerre B
0
Sete
0
FT
Hyeres
0
Etoile Frejus Saint-Raphael
0
FT
Louhans Cuiseaux
2
Marignane/Gignac FC
2
FT
RC Grasse
1
Canet Roussillon
2
Championnat National 2: Group D
France
FT
Lorient B
0
Angouleme
0
FT
Trelissac
1
Vierzon FC
0
FT
Romorantin
2
Les Herbiers
2
FT
Andrezieux
2
Angers B
2
FT
Bourges 18
1
Stade Bordelais
0
FT
Chamalieres
3
GOAL FC
1
FT
Olympique Saumur
3
Moulins Yzeure
1
Championnat National U19: Group D
France
FT
Bastia SC U19
3
AS Saint-Etienne U19
3
FT
AC Ajaccio U19
0
US Colomiers U19
1
Women's Division 1
France
FT
Fleury Merogis U.S Women
1
Reims Women
0
FT
ASJ Soyaux Women
0
Bordeaux Women
1
FT
Le Havre Women
5
Dijon FCO Women
0
FT
Montpellier Women
2
Rodez Aveyron Women
1
FT
Paris Saint Germain Women
1
Guingamp Women
0
Erovnuli Liga
Georgia
FT
FC Gagra
1
Dinamo Batumi
4
FT
FC Samgurali Tskhaltubo
1
Dinamo Tbilisi
1
FT
FC Telavi
1
Dila Gori
1
FT
Lokomotivi Tbilisi
0
Saburtalo
1
FT
Torpedo Kutaisi
3
Sioni Bolnisi
0
Regionalliga Bayern
Germany
FT
SV Heimstetten
0
Unterhaching
3
FT
Bayern Munich II
5
DJK Vilzing
0
FT
Augsburg II
4
FC Schweinfurt
2
FT
Burghausen
1
Viktoria Aschaffenburg
1
FT
FV Illertissen
0
TSV Buchbach
0
FT
Greuther Furth II
1
Turkgucu Munchen
2
FT
SpVgg Hankofen-Hailing
1
FC Pipinsried
1
FT
TSV Aubstadt
3
Ansbach
3
FT
TSV Rain/Lech
2
1. FC Nuremberg II
1
FT
Wurzburger Kickers
3
VfB Eichstatt
1
Regionalliga Nord
Germany
FT
VfB Lubeck
2
Hamburger SV II
1
FT
SC Weiche Flensburg
4
Kickers Emden
1
FT
Delmenhorst
3
VfV Hildesheim
2
FT
Holstein Kiel II
1
Blau-Weiss Lohne
1
FT
St.Pauli II
0
1. FC Phonix Lubeck
3
FT
BSV Rehden
1
Bremer SV
1
Regionalliga Nordost
Germany
FT
FSV Luckenwalde
3
Tennis Borussia
1
FT
SV Lichtenberg 47
0
FC Viktoria 1889 Berlin
1
FT
VSG Altglienicke
2
Greifswalder FC
3
FT
RW Erfurt
6
Babelsberg
2
Regionalliga Südwest
Germany
FT
Aalen
2
Freiberg
1
FT
FCA Walldorf
2
Eintracht Trier
1
FT
Homburg
2
RW Koblenz
0
FT
Kickers Offenbach
3
Wormatia Worms
0
FT
SSV Ulm 1846
4
Mainz 05 II
1
FT
TSG Balingen
0
FSV Frankfurt
2
FT
TSV Steinbach Haiger
1
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1
FT
VfB Stuttgart II
0
Bahlinger SC
1
Regionalliga West
Germany
FT
Alemannia Aachen
3
Oberhausen
1
FT
Borussia Monchengladbach II
2
FC Kaan-Marienborn 07
1
FT
FC Bocholt
0
Dueren
3
FT
FC Cologne II
2
SV Roedinghausen
2
FT
Lippstadt
2
Fortuna Cologne
2
Postp.
RW Ahlen
 
Wuppertaler SV
 
FT
SC Wiedenbrueck
3
Fortuna Dusseldorf II
1
FT
SV Straelen
0
Schalke 04 II
0
FT
Wattenscheid
4
Preussen Muenster
5
Oberliga: Schleswig-Holstein
Germany
FT
TSV Bordesholm
3
SC Weiche Flensburg II
0
Postp.
Heider SV
 
FC Dornbreite Lubeck
 
FT
Husumer SV
1
Gruen-Weiss Siebenbaumen
1
FT
Pansdorf
0
FC Kilia Kiel
6
FT
Union Neumuenster
5
Eckernfoerder SV
0
Women's Bundesliga
Germany
FT
1. FFC Turbine Potsdam Women
1
TSG 1899 Hoffenheim Women
3
FT
Eintracht Frankfurt Women
1
Bayer Leverkusen Women
0
FT
Werder Bremen Women
1
SC Freiburg Women
2
National League
Gibraltar
FT
Europa Point
0
St Joseph's
6
FT
College 1975
0
Lincoln Red Imps FC
5
Super League 2: North
Greece
FT
PAOK Thessaloniki FC B
2
Anagennisi Karditsas
0
FT
Apollon Larissa
0
AE Larissa
2
Super League 2: South
Greece
FT
AEK Athens B
3
Pao Rouf
1
FT
Olympiacos B
0
Ilioupoli GS
1
Super League U19
Greece
FT
Atromitos Athinon U19
1
OFI U19
2
FT
Volos NPS U19
1
Asteras Tripolis U19
3
FT
PAOK Thessaloniki FC U19
4
Panaitolikos U19
1
FT
Panathinaikos U19
5
Ionikos Nikea U19
0
FT
Aris U19
3
Levadiakos
0
Women's Super League: Group 2
Greece
FT
A.S. Ialysos
1
Rea Women
2
Premier League
Hong Kong
FT
HK U23
0
Rangers
5
FT
Southern District RSA
3
Sham Shui Po
0
FT
Kitchee
3
Eastern Sports Club
0
NB II
Hungary
FT
Gyirmot
0
Szeged 2011
1
Women's NB I
Hungary
FT
Kelen SC Women
0
Viktoria FC Szombathe
2
FT
Diosgyori VTK Women
2
Astra Hungary Women
2
FT
MTK Hungaria FC Women
1
Puskas Akademia Felcsut
0
FT
Szent Mihaly SE Women
0
Ferencvarosi TC Women
10
FT
Ujpesti TE Women
0
Gyori ETO Women
7
Super League
India
FT
FC Goa
0
Bengaluru FC
2
FT
ATK Mohun Bagan FC
1
Hyderabad FC
0
I-League
India
FT
Sudeva
1
Rajasthan United
3
Serie C: Group B
Italy
FT
Aquila Montevarchi
1
Recanatese
1
FT
Fiorenzuola
0
Alessandria
0
FT
Olbia
0
Cesena FC
1
FT
U.S. Ancona
1
Torres
1
FT
AC Reggiana
2
Rimini
0
FT
Fermana
1
Lucchese
0
FT
Gubbio
1
San Donato
0
FT
Imolese Calcio
1
Pontedera
2
FT
Robur Siena
0
Carrarese
0
FT
Virtus Entella
2
Vis Pesaro
1
Serie D: Group G
Italy
FT
Paganese
2
Sarrabus Ogliastra
1
Campionato Primavera 2: Group A
Italy
FT
Calcio Padova U19
2
SPAL 2013 U19
1
FT
Genoa U19
4
Alessandria U19
1
FT
AC Feralpisalo U19
1
Parma U19
0
20:30
AC Reggiana U19
 
Albinoleffe U19
 
FT
Como U19
3
Brescia U19
5
FT
Monza U19
1
Cremonese U19
0
FT
Pordenone U19
1
Cittadella U19
5
FT
Venezia U19
1
Vicenza U19
2
Campionato Primavera 2: Group B
Italy
FT
SS Monopoli U19
3
Reggina U19
0
FT
Salernitana U19
1
Benevento U19
1
FT
Crotone U19
0
Cosenza U19
2
20:30
Imolese Calcio U19
 
Spezia U19
 
FT
Pescara U19
0
Lazio U19
2
FT
Ternana U19
3
Perugia U19
2
FT
US Viterbese U19
3
Ascoli U19
4
FT
Virtus Entella U19
3
Pisa U19
2
Women's Serie A
Italy
FT
Roma Women
2
Pomigliano Women
0
FT
Fiorentina Women
1
AC Milan Women
6
Ligue 1
Ivory Coast
FT
Academia F. Amadou Diallo
1
AS Denguele
0
FT
Lys Sassandra
3
Sporting Gagnoa
1
Women's WE League
Japan
FT
Albirex Niigata Ladies
2
Nojima Stella Women
3
FT
Vegalta Sendai Ladies
0
Omiya Ardija Ventus Women
4
FT
AC Nagano Parceiro Women
0
NTV Beleza Women
2
FT
AS Elfen Saitama Women
3
JEF Ladies
1
FT
Sanfrecce Hiroshima Regina Women
1
INAC Kobe Leonessa Women
1
Premier League
Kenya
FT
Sofapaka
0
Posta Rangers
0
Postp.
APS Bomett
 
Kakamega Homeboyz
 
Postp.
Gor Mahia
 
Bidco United
 
Postp.
Nairobi City Stars
 
Kenya Police
 
FT
Nzoia Sugar FC
0
Bandari
0
Postp.
Nzoia Sugar FC
 
Tusker FC
 
Postp.
AFC Leopards
 
Vihiga Bullets FC
 
FT
Bidco United
1
Gor Mahia
2
Postp.
Mathare United
 
Kenya Police
 
Canc.
Wazito FC
 
FC Talanta
 
Superleague
Kosovo
FT
Drenica
1
Drita
3
FT
Ferizaj
0
Dukagjini
0
Federation Cup: Group A
Kuwait
Postp.
Al-Salmiyah
 
Al Yarmouk Kuwait
 
Postp.
Khaitan SC
 
Kuwait SC
 
Postp.
Al Fahaheel
 
Burgan SC
 
Postp.
Al-Qadsia
 
Kazma
 
Premier League
Lebanon
FT
Safa SC
0
Shabab Al Sahel
2
FT
Salam Zgharta
1
Shabab Al-Ghazieh
1
FT
Bourj FC
0
Al-Ahed
0
Premier League: Group A
Libya
20:00
Al Ta'awon SC
 
Al Ahli
 
Premier League: Group B
Libya
20:30
Al-Madina
 
Asaria
 
I Lyga: Qualification
Lithuania
FT
Riteriai B
4
Silute
0
National Division
Luxembourg
FT
AS Jeunesse Esch
1
FC Differdange 03
0
1. CFL
Montenegro
FT
Decic Tuzi
0
Jedinstvo BP
1
FT
FK Iskra
2
Mornar
1
FT
Rudar Pljevlja
0
FK Arsenal Tivat
0
Botola Pro 2
Morocco
FT
IZK
1
Club Jeunesse Ben Guerir
1
FT
Stade Marocain
2
Wydad Fes
1
FT
Raja Beni Mellal
0
Widad Temara
0
FT
Renaissance Club Zemamra
1
Rapide Club Oued Zem
1
Mocambola
Mozambique
FT
Costa Do Sol
1
Ferroviario de Maputo
2
FT
Ferroviario de Nacala Velha
1
Liga Desportiva de Maputo
0
Tweede Divisie
Netherlands
FT
HHC
2
Spakenburg
0
FT
Jong Sparta Rotterdam
3
Excelsior Maassluis
3
FT
AFC
3
OFC Oostzaan
3
FT
IJsselmeervogels
1
SVV Scheveningen
5
FT
Rijnsburgse Boys
1
Jong FC Volendam
0
FT
Katwijk
0
Lisse
1
FT
Koninklijke HFC
3
Kozakken Boys
1
FT
TEC
2
Noordwijk
0
U21 Divisie 1
Netherlands
20:30
De Graafschap U21
 
ADO Den Haag U21
 
20:30
PEC Zwolle U21
 
Almere City FC U21
 
20:45
FC Emmen U21
 
FC Groningen U21
 
21:00
Willem II U21
 
Feyenoord U21
 
Women's Eredivisie
Netherlands
FT
ADO Den Haag Women
3
SC Heerenveen Women
0
FT
PEC Zwolle Women
1
Telstar Women
0
FT
Sittard Women
4
VV Alkmaar Women
0
National League Championship
New Zealand
FT
Auckland United FC
3
Napier City Rovers
2
FT
Auckland City FC
2
Melville United
0
Super Ligue
Niger
22:00
AS FAN
 
Tahoua
 
22:00
Nigelec
 
Espoir
 
Premiership
Northern Ireland
FT
Larne
0
Coleraine
2
FT
Carrick Rangers
0
Ballymena United
2
FT
Cliftonville
2
Newry City AFC
0
FT
Dungannon Swifts
1
Glenavon
0
FT
Portadown
0
Glentoran
2
Championship
Northern Ireland
FT
Dundela
3
Newington FC
4
FT
Harland & Wolff Welders F.C.
1
Annagh United
3
FT
Ballinamallard United
2
Knockbreda
1
FT
Ballyclare Comrades
1
Institute
0
FT
Dergview FC
2
Loughgall
0
FT
Warrenpoint Town
1
Ards
4
1st League
North Macedonia
FT
FK Sileks
1
FK Struga
2
2nd League
North Macedonia
FT
Belasica
3
Kozuf Gevgjelija
1
FT
FK Labunishta
0
FK Vardar Skopje
2
FT
FK Sasa
2
Karaorman
2
FT
FK Sloga 1934 Vinica
0
Arsimi
0
FT
KF Besa Doberdoll
3
FK Borec
0
FT
KF Gostivari
1
FK Detonit Junior
1
FT
Lokomotiva
2
Pelister
3
FT
Voska Sport
3
Ohrid
0
CLJ U19
Poland
FT
Korona Kielce U19
2
Miedz Legnica U19
2
17:00
Pogon Szczecin U19
 
Escola Varsovia Warszawa U19
 
18:00
Lech Poznan U19
 
Cracovia Krakow U19
 
FT
Legia Warszawa U19
1
Jagiellonia Bialystok U19
0
FT
Slask Wroclaw U19
2
Lechia Gdansk U19
0
FT
Rakow Czestochowa U19
3
Gornik Zabrze U19
0
Liga 3: Group A
Portugal
FT
Anadia
1
Felgueiras 1932
2
FT
AD Fafe
1
Sanjoanense
1
FT
Braga B
1
CDC Montalegre
2
FT
Canelas 2010
3
Varzim
2
FT
Paredes
0
Sao Joao Ver
0
Liga 3: Group B
Portugal
FT
Sporting CP B
2
Fontinhas
2
FT
Amora FC
6
Moncarapachense
0
FT
Oliveira Hospital
2
Academica
2
League Cup: Group A
Portugal
FT
FC Porto
2
Mafra
2
League Cup: Group G
Portugal
FT
Oliveirense
0
Feirense
0
League Cup: Group H
Portugal
FT
Famalicao
1
Academico Viseu
1
U19 Championship: 1st Stage: Group North
Portugal
FT
SC Braga U19
4
Anadia FC U19
0
U19 Championship: 1st Stage: Group South
Portugal
FT
Benfica U19
2
Vilafranquense U19
1
FT
Sporting CP U19
3
CD Nacional Madeira U19
1
Women's Campeonato Nacional
Portugal
FT
FC Famalicao Women
1
Sporting Cp Women
1
Liga II
Romania
FT
FC Buzau
0
Concordia Chiajna
1
FT
CSC Dumbravita
2
Unirea Constanta
0
FT
CSM Slatina
0
ASU Politehnica Timisoara
0
FT
FC Metaloglobus Bucuresti
3
Progresul Spartac
0
FT
FCM Baia Mare
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
FT
FC Unirea 2004 Slobozia
1
FC Unirea Dej
1
FT
CSM Politehnica Iasi
1
Dinamo Bucuresti
0
National Football League
Rwanda
FT
Etincelles
0
Rutsiro FC
0
FT
Police FC Rwanda
0
Gorilla FC
1
FT
Sunrise
1
Bugesera FC
0
Campionato Sammarinese
San Marino
FT
SP Libertas
0
Tre Penne Galazzano
1
FT
Cosmos
4
FC Fiorentino
0
FT
SS Pennarossa
1
La Fiorita
2
FT
Tre Fiori
2
Domagnano
1
Scottish Cup
Scotland
FT
Broomhill FC
1
Alloa Athletic
2
FT
Drumchapel United
1
FC Edinburgh
0
FT
Hamilton Academical
4
East Kilbride
0
AET
Albion Rovers
0
Stirling University FC
1
FT
Cove Rangers
7
Dunipace
0
AET
Dundee FC
6
Airdrieonians
2
FT
Dunfermline Athletic
4
Forfar Athletic
0
FT
Formartine United
1
Stenhousemuir
3
FT
Fraserburgh
0
Arbroath
2
FT
Greenock Morton
4
Queen of South
1
FT
Hill of Beath Hawthorn
1
Elgin City
2
FT
Inverness CT
3
Stirling Albion
2
FT
Linlithgow Rose
1
Sauchie Juniors
0
FT
Montrose
2
Darvel FC
5
FT
Partick Thistle
3
Kelty Hearts
0
FT
Peterhead
0
Queen's Park
3
FT
Raith Rovers
3
Auchinleck Talbot
0
FT
Wick Academy
0
Falkirk
6
Highland League
Scotland
FT
Brora Rangers
4
Clachnacuddin
2
FT
Buckie Thistle
2
Lossiemouth
1
FT
Deveronvale
7
Strathspey Thistle
0
Postp.
Formartine United
 
Brechin City
 
FT
Forres Mechanics
3
Nairn County
4
FT
Huntly
0
Banks O'Dee
2
FT
Inverurie Loco Works
1
Rothes
1
FT
Keith
2
Turriff United
1
Postp.
Wick Academy
 
Fraserburgh
 
Lowland League
Scotland
FT
Celtic B
4
Caledonian Braves
4
FT
Gala Fairydean Rovers
2
Civil Service Strollers
1
FT
Hearts B
4
Dalbeattie Star
0
Premier League
Senegal
FT
AS Douanes
0
Generation Foot
2
FT
Diaraf
0
AS Dakar Sacre Coeur
1
23:30
Sonacos
 
US Goree
 
23:30
Teungueth FC
 
ASC Linguere
 
U19 League
Slovakia
FT
FC Petrzalka U19
2
DAC 1904 Dunajska Streda U19
1
FT
FK Pohronie U19
0
Trencin U19
3
17:00
FK Poprad U19
 
Spartak Trnava U19
 
FT
Ruzomberok U19
1
FC Kosice U19
2
FT
ViOn Zlate Moravce U19
0
Zilina U19
3
FT
ZP Sport Podbrezova U19
2
Slovan Bratislava U19
2
19:00
Zemplin Michalovce U19
 
MFK Dukla Banska Bystrica U19
 
Women's First League
Slovakia
FT
MFK Ruzomberok Women
1
AS Trencin Women
2
2. SNL
Slovenia
FT
Nafta
4
NK Krsko
2
FT
Fuzinar
1
Primorje
0
FT
ND Beltinci
2
NK Dob
1
FT
NK Triglav
0
NK Krka
4
FT
Rudar Velenje
0
Jadran
0
Primera Division RFEF: Group 1
Spain
FT
Rayo Majadahonda
1
Alcorcon
2
FT
San Fernando CD
1
Celta Vigo B
2
Primera Division RFEF: Group 2
Spain
FT
Alcoyano
3
CD Calahorra
0
FT
Sabadell
0
SD Logrones
0
Segunda Division RFEF: Group 1
Spain
FT
Burgos Promesas
1
CD Arenteiro
2
FT
Guijuelo
1
Polvorin FC
0
Segunda Division RFEF: Group 2
Spain
FT
U. Mutilvera
3
SD Tarazona
1
FT
CA Cirbonero
1
Izarra
2
FT
Racing Rioja CF
1
Real Sociedad C
2
FT
San Juan
1
Utebo
0
Segunda Division RFEF: Group 4
Spain
FT
Cadiz B
1
Yeclano
3
FT
Granada B
4
Juventud Torremolinos CF
2
Segunda Division RFEF: Group 5
Spain
FT
Guadalajara
2
Leganes B
0
Women's Primera Division
Spain
FT
Levante Women
5
Sevilla Women
1
FT
Madrid CF Women
2
Sporting Club de Huelva Women
3
FT
Villarreal Women
1
Athletic Bilbao Women
6
Premier League
Sudan
FT
Hay al-Arab
1
Al-Zoma
0
Challenge League
Switzerland
FT
Yverdon
3
Xamax
1
FT
Schaffhausen
1
Bellinzona
0
Promotion League
Switzerland
FT
Stade Nyonnais
3
Biel/Bienne
0
FT
Young Boys II
3
St. Gallen II
1
FT
Basel II
5
Baden
0
FT
Cham
4
Kriens
1
FT
Chiasso
2
Bulle
0
FT
FC Rapperswil-Jona
0
Etoile Carouge
3
FT
FC Zuerich II
0
Bavois
1
FT
Luzern II
5
Breitenrain
2
FT
SC YF Juventus Zuerich
1
SC Bruehl
2
1. Liga: Group 1
Switzerland
FT
FC Coffrane
2
Sion II
0
FT
Echallens
2
Martigny
0
FT
Vevey
1
Portalban
1
FT
Concordia Lausanne
2
FC Grand-Saconnex
2
FT
Meyrin
2
Terre Sainte
4
1. Liga: Group 2
Switzerland
FT
FC Muensingen
2
Wohlen
2
FT
Rotkreuz
3
Concordia
4
FT
Dornach
0
Black Stars
2
FT
FC Schoetz
1
FC Bassecourt
0
FT
Solothurn
1
Emmenbruecke
1
FT
Xamax U21
6
FC Muri
0
1. Liga: Group 3
Switzerland
FT
AC Taverne
4
FC Kreuzlingen
1
FT
Eschen/Mauren
1
FC Gossau
0
FT
Grasshopper II
5
Weesen
1
FT
Hongg
3
Tuggen
1
FT
Linth
1
FC Freienbach
0
FT
Winterthur II
4
FC Uzwil
1
FT
Lugano II
1
FC Wettswil-Bonstetten
0
Women's Super League
Switzerland
FT
FC St Gallen-Staad Women
3
FC Rapperswil-Jona
1
FT
FC Yverdon Women
0
FC Zuerich Women
3
FT
FC Aarau Women
0
Servette FC Chenois Women
4
FT
BSC Young Boys Women
2
Grasshopper Zurich Women
3
Premier League
Tanzania
FT
Dodoma Jiji FC
0
Namungo FC
1
FT
Ruvu Shooting
0
Singida Big Stars
1
FT
Young Africans
2
Mbeya City
0
Thai League
Thailand
FT
Muang Thong United
1
Bangkok United
1
FT
BG Pathum United
3
Chiangrai United
1
Thai League 2
Thailand
FT
Uthai Thani FC
2
Trat FC
0
FT
Samut Prakan City
1
Udon Thani FC
1
FT
Nakhon Si United
2
Kasetsart
0
FT
Chiangmai FC
2
Chainat FC
1
2nd Lig: White Group
Turkiye
FT
Arnavutkoy Belediyespor
3
Bursaspor
0
FT
Menemen FK
1
Batman Petrolspor
1
2nd Lig: Red Group
Turkiye
FT
Etimesgut Belediyespor
0
Ankara Demirspor
4
FT
Karacabey Belediye Spor
2
Kocaelispor
2
U19 Elit A: Group 1
Turkiye
16:00
Fatih Karagumruk U19
 
Goztepe U19
 
16:00
Fenerbahce U19
 
MKE Ankaragucu U19
 
FT
Galatasaray U19
4
Ankaraspor U19
3
FT
Gazisehir Gaziantep FK U19
4
Hatayspor U19
1
FT
Istanbul Basaksehir U19
1
Aytemiz Alanyaspor U19
1
FT
Kayserispor U19
3
Adana Demirspor U19
0
U19 Elit A: Group 2
Turkiye
16:00
Altinordu FK U19
 
Umraniyespor U19
 
FT
Antalyaspor U19
3
Kasimpasa U19
0
FT
Atiker Konyaspor U19
0
Bursaspor U19
1
FT
Demir Grup Sivasspor U19
3
Trabzonspor U19
0
FT
Giresunspor U19
1
Yeni Malatyaspor U19
0
FT
Boluspor U19
0
Besiktas U19
4
U19 Elit B: Group 1
Turkiye
FT
Bodrumspor U19
1
BB Erzurumspor U19
0
16:00
Altay U19
 
Eskisehirspor U19
 
16:00
Balikesirspor U19
 
Ankara Keciorengucu U19
 
16:00
Eyupspor U19
 
Erokspor U19
 
FT
Kocaelispor U19
2
Samsunspor U19
1
U19 Elit B: Group 2
Turkiye
FT
Manisa FK U19
3
Caykur Rizespor U19
0
16:00
Bandirmaspor U19
 
Genclerbirligi U19
 
16:00
Denizlispor U19
 
Afjet Afyonspor U19
 
16:00
Sakaryaspor U19
 
Adanaspor AS U19
 
16:00
Tuzlaspor U19
 
Pendikspor U19
 
Premier League
Uganda
FT
URA FC
0
Vipers SC
1
Premier League
Ukraine
FT
Inhulets Petrove
1
Veres Rivne
0
FT
Dynamo Kyiv
0
Metalist 1925
0
1st Division: Group A
Ukraine
FT
Dinaz Vyshhorod
1
FSK Mariupol
4
1st Division: Group B
Ukraine
FT
Metalurg Zaporizhia
1
FC Obolon Kiev
2
U19 League
Ukraine
FT
FC Lviv U19
1
Kolos Kovalivka U19
2
17:00
Inhulets U19
 
Veres Rivne U19
 
17:30
FC Zorya Lugansk U19
 
FC Minaj U19
 
Division 1
United Arab Emirates
FT
Al Fujairah
1
AL Tawon SC
2
19:40
AL Oruba
 
Al-Thaid
 
League Cup
United Arab Emirates
FT
Al Ittihad Kalba
1
Al-Wahda
5
FT
Al-Dhafra
2
Ajman
0
FT
Sharjah Cultural Club
2
Baniyas
3
Cymru North
Wales
FT
Ruthin Town
1
Holywell Town
4
Postp.
Holyhead Hotspur
 
Llandudno FC
 
FT
Chirk AAA FC
0
Cefn Druids AFC
0
FT
Gresford Athletic
0
Colwyn Bay
2
FT
Mold Alexandra
2
Buckley Town
0
FT
Penrhyncoch FC
2
Llanidloes Town FC
0
FT
Porthmadog
1
Guilsfield FC
2
FT
Prestatyn Town FC
5
Conwy Borough FC
2
Cymru South
Wales
FT
Abergavenny Town FC
0
Ammanford
0
FT
Cwmbran Celtic
6
Pontardawe Town
0
FT
Llantwit Major
3
Cambrian & Clydach
1
FT
Ynyshir Albions FC
2
Trefelin BGC
3
FT
Afan Lido
3
Briton Ferry
2
FT
Barry Town
1
Carmarthen
0
FT
Goytre United
1
Llanelli
5
Postp.
Swansea University
 
Taffs Well
 
League Cup
Wales
FT
Bala Town
2
Cardiff Met University
0
FT
Connah's Quay
2
Taffs Well
0
Super League
Zambia
FT
Buildcon
1
Zanaco
1
FT
FC MUZA
2
Nkwazi
0
FT
Green Eagles
3
Prison Leopards
1
FT
Kabwe Warriors
2
Green Buffaloes
2
FT
Lumwana Radiants
1
Red Arrows
0
FT
NAPSA Stars FC
1
Nkana FC
1
FT
Power Dynamos
0
Forest Rangers
0
FT
Zesco United
3
Nchanga Rangers
1