Group D
World Cup 2022
FT
France
4
Australia
1
Group E
World Cup 2022
FT
Germany
1
Japan
2
FT
Spain
7
Costa Rica
0
Group F
World Cup 2022
FT
Morocco
0
Croatia
0
League 2
England
FT
Crawley Town
0
Gillingham
0
National League
England
Postp.
FC Halifax Town
 
Dorking Wanderers
 
Premier League
Egypt
FT
Future FC
2
Aswan FC
1
FT
Pharco FC
1
Ismaily SC
1
FT
Pyramids FC
2
National Bank
0
Club Friendlies
International
FT
Everton
5
Western Sydney Wanderers FC
1
FT
Liptovsky Mikulas
4
Wisla Plock
4
FT
Sepsi OSK
2
Petrolul Ploiesti
2
FT
FC Nordsjaelland
1
OB
2
FT
Odds Ballklubb
3
Mjoendalen
0
FT
Wolfsberger AC
1
NK Celje
2
Friendlies U21
International
FT
Portugal U21
1
Japan U21
2
FT
Malta U21
2
Andorra U21
1
Friendlies U20
International
FT
Germany U20
0
Portugal U20
1
1st Division
Andorra
FT
Sant Julia
1
UE Santa Coloma
3
Girabola
Angola
21:00
ASK Dragao
 
GD Interclube
 
FT
FC Bravos do Maquis
0
Santa Rita
1
Cup
Azerbaijan
FT
FC Kapaz
1
Sumgayit fk
0
FT
Mingechevir FK
0
Zira
2
FT
Sabah FK
5
FK Qaradag Lokbatan
0
Premier League
Bahrain
FT
Al Ahli
0
Al-Hidd
2
FT
Bahrain SC
2
Budaiya
0
Ligue 1: Group A
Benin
FT
Cavaliers
1
Bembereke
1
Cup
Bulgaria
FT
Krumovgrad
0
Septemvri Sofia
1
Premier League
Burundi
FT
Bumamuru FC
1
TOP Junior FC
0
Primera A: Clausura: Play-off: Group B
Colombia
FT
Independiente Medellin
2
Aguilas Doradas Rionegro
1
Ligue 1
Congo
FT
Diables Noirs de Combani
2
Cara Brazzaville
1
3rd League: MSFL
Czech Republic
Canc.
Slovacko B
 
Hlucin
 
FT
Hlucin
0
Slovacko B
2
Women's 1st League
Czech Republic
FT
Sparta Prague Women
6
Slovacko Women
1
2nd Division: Group C
Egypt
FT
Abo Qir Semad
1
Egy Salloum
0
FT
Al Olympi
0
Nabarouh
1
FT
Alexandria SC
2
Al Magd
0
FT
EL Hamam
3
Baladiyyat Al-Mehalla
2
FT
El Mansura
1
Proxy
1
FT
Kafr El Shaikh
3
Helal Aldabaa
0
FT
Pioneers
1
Gomhoreyet Shbeen
2
FT
Tanta
0
Dekernes
2
National League: North
England
FT
AFC Fylde
4
Boston United
1
FT
Banbury United
1
Bradford PA
0
FT
Curzon
0
Blyth Spartans
2
FT
Farsley Celtic AFC
0
Chester FC
2
FT
Telford
1
Kidderminster Harriers
2
National League: South
England
FT
Hemel Hempstead
1
Eastbourne Borough
2
FT
Oxford City
1
Dartford
1
Postp.
Taunton Town
 
Dulwich Hamlet
 
FT
Worthing
3
Tonbridge Angels
2
EFL Trophy: Play-off
England
AP
Burton Albion
1
Tranmere Rovers
1
AP
Forest Green Rovers
1
Cheltenham Town
1
AP
Lincoln City
1
Morecambe
1
FT
Milton Keynes Dons
3
Newport County
1
FT
Plymouth Argyle
3
Charlton Athletic
2
FT
Stevenage
3
Arsenal U21
2
AP
Wolverhampton Wanderers U21
0
Manchester United U21
0
FT
Grimsby Town
0
Accrington Stanley
1
FT
Peterborough United
2
Chelsea U21
4
FT
Salford City
1
Bradford City
0
FT
AFC Wimbledon
1
Sutton United
0
FT
Bolton Wanderers
3
Barrow
2
FT
Ipswich Town
0
Portsmouth
2
Northern Premier League
England
FT
Hyde United
1
Lancaster City
2
FT
South Shields
5
Bamber Bridge
0
Southern League Premier: Central
England
FT
Bedford
2
Kings Langley
0
FT
Coalville Town
4
Mickleover Sports
1
FT
Leiston
3
Royston Town
0
Postp.
Nuneaton Town
 
Basford United
 
FT
Rushall Olympic
2
Tamworth
2
FT
Stourbridge
3
Hednesford
1
Postp.
Stratford Town
 
Redditch United
 
Southern League Premier: South
England
FT
Hartley Wintney
1
Salisbury
3
Postp.
Chesham United
 
Hanwell Town
 
Postp.
Harrow Borough
 
Bracknell Town
 
Postp.
Plymouth Parkway
 
Dorchester Town
 
FT
Winchester City
2
North Leigh
2
FT
Yate Town
0
Weston Super Mare
4
Isthmian League Premier Division
England
FT
Bognor Regis Town
2
Bowers & Pitsea
1
FT
Horsham
2
Cray Wanderers
2
FT
Potters Bar Town
4
Lewes
3
FT
Wingate & Finchley
1
Corinthian Casuals
1
Premier League
Ethiopia
FT
Ethiopian Medhin
1
Dire Dawa Kenema FC
3
FT
Ethiopian Electricity
2
Ethiopia Bunna SC
4
Qualification: Group 8
Euro U19
FT
Scotland U19
1
France U19
3
Qualification: Group 10
Euro U19
FT
San Marino U19
0
North Macedonia U19
2
FT
Serbia U19
2
Norway U19
0
Qualification: Group 1
Euro U17
FT
Kazakhstan U17
3
Faroe Islands U17
0
FT
Slovenia U17
0
Portugal U17
2
Super League 2: South
Greece
FT
Pao Rouf
0
Proodeftiki
1
I-League
India
FT
Punjab FC
1
Rajasthan United
1
FT
Mohammedan SC
3
Neroca FC
1
Serie D: Group I
Italy
FT
Santa Maria Cilento
0
Aversa Normanna
0
Kosovar Cup
Kosovo
FT
Drita
1
KF Liria
2
Mocambola
Mozambique
FT
Ferroviario da Beira
2
HCB Songo
2
Premiership
Northern Ireland
FT
Linfield
1
Larne
0
Gaza Strip League
Palestine
FT
Gaza El Riyadi
2
Hilal Gaza
4
FT
Khadamat Al Nosirat
1
Al-Ahli Bait Hanoun
2
CLJ U19
Poland
FT
Wisla Krakow U19
1
Zaglebie Lubin U19
1
League Cup: Group A
Portugal
FT
Vizela
2
Chaves
2
National Football League
Rwanda
FT
APR FC
2
Kiyovu Sports
2
U19 League
Slovakia
FT
Ruzomberok U19
5
DAC 1904 Dunajska Streda U19
1
FT
Trencin U19
1
FC Petrzalka U19
0
Women's Copa de la Reina
Spain
FT
Granada CF Women
3
Real Betis Women
1
FT
Fundacion CD Tenerife Women
2
Eibar Women
1
Premier League
Sudan
FT
Alfalah Atbra
0
Al Ahly Shendi
0
Premier League
Tanzania
FT
Singida Big Stars
1
Kinondoni MC
0
FT
Mbeya City
1
Simba SC
1
Ligue 2: Group A
Tunisia
FT
AS Oued Ellil
1
AS Mehamedia
1
FT
ES Ragba
3
Club Olympique de Medenine
0
Ligue 2: Group B
Tunisia
FT
Sportive de Djerba
0
SC Moknine
0
FT
Stade Gabesien
0
Kalaa Sport
0
FT
Zarzis
1
Gafsa
2
3rd Lig: Group 1
Turkiye
FT
1922 Konyaspor
0
Nevsehir Belediye Spor
1
FT
1954 Kelkit Belediyespor
1
Agri 1970 Spor
3
FT
Edirnespor
1
Belediye Derince
2
FT
Eskisehirspor
1
Yeni Orduspor
2
FT
Karakopru Belediyespor
2
Yeni Mersin Idmanyurdu
1
FT
Karsiyaka
2
Catalcaspor
0
FT
Sile Yildizspor
1
Elazigspor
1
FT
Yeni Altindag Belediyespor
0
Belediye Kutahyaspor
1
FT
Yomraspor
0
Amasyaspor 1968 FK
1
3rd Lig: Group 2
Turkiye
FT
Darica Genclerbirligi
0
Ergene Velimese Spor
2
FT
Elazig Belediyespor
1
Eynesil Belediyespor
0
FT
Igdir FK
0
Kusadasispor
0
FT
Kahramanmarasspor
2
Bulvarspor
1
FT
Karaman Belediyespor
3
Bayrampasa
0
FT
Ofspor
0
Gumushanespor
1
FT
Orduspor 1967
2
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
0
FT
Turgutluspor
0
Ayvalikgucu Belediyespor
1
3rd Lig: Group 3
Turkiye
FT
Akhisarspor
0
68 Aksaray Belediyespor
0
FT
Arguvan Belediyespor
3
Fatsa Belediyespor
2
FT
Bursa Yildirim Spor
0
Nigde Anadolu FK
1
FT
Buyukcekmece Tepecikspor
2
Artvin Hopaspor
1
FT
Efeler 09
2
Bergama Belediyespor
0
FT
Erbaaspor
1
Cankaya FK
2
FT
Mus Spor
1
Kepez Belediye Antalya
2
FT
Osmaniyespor
4
Siirt Il Ozel Idaresispor
0
FT
Sapanca Genclikspor
0
Beyoglu Yeni Carsi FK
4
Premier League
Uganda
FT
Gadaffi FC
2
Arua Hill SC
0
FT
Onduparaka FC
0
Wakiso Giants
0
Premier League
Ukraine
Aband.
SC Dnipro-1
 
Oleksandriya
 
FT
Shakhtar Donetsk
3
Vorskla
2
U19 League
Ukraine
Postp.
Shakhtar Donetsk U19
 
FC Vorskla Poltava U19
 
Cup
Vietnam
FT
Binh Dinh
4
FLC Thanh Hoa
0
FT
Hoang Anh Gia Lai
0
Ha Noi FC
2