League A: Group 3
UEFA Nations League
FT
Germany
0
Hungary
1
FT
Italy
1
England
0
League B: Group 1
UEFA Nations League
FT
Armenia
0
Ukraine
5
League B: Group 3
UEFA Nations League
FT
Bosnia and Herzegovina
1
Montenegro
0
FT
Finland
1
Romania
1
League B: Group 4
UEFA Nations League
FT
Slovenia
2
Norway
1
League C: Group 2
UEFA Nations League
FT
Northern Ireland
2
Kosovo
1
League C: Group 4
UEFA Nations League
FT
Bulgaria
5
Gibraltar
1
Friendlies
International
FT
Canada
2
Qatar
0
FT
Ecuador
0
Saudi Arabia
0
FT
Jordan
2
Syria
0
FT
Egypt
3
Niger
0
FT
Brazil
3
Ghana
0
FT
Mali
1
Zambia
0
FT
Algeria
1
Guinea
0
FT
Morocco
2
Chile
0
FT
Argentina
3
Honduras
0
FT
Laos
1
Maldives
3
FT
Hong Kong
0
Myanmar
0
FT
Singapore
1
India
1
FT
Indonesia
3
Curacao
2
FT
South Africa
4
Sierra Leone
0
FT
Ivory Coast
2
Togo
1
League 1
England
FT
Forest Green Rovers
0
Exeter City
4
FT
Barnsley
3
Charlton Athletic
1
FT
Bristol Rovers
0
Accrington Stanley
1
Postp.
Derby County
 
Cheltenham Town
 
Postp.
Lincoln City
 
Milton Keynes Dons
 
FT
Morecambe
1
Cambridge United
2
Postp.
Oxford United
 
Fleetwood Town
 
FT
Peterborough United
3
Port Vale
0
Postp.
Portsmouth
 
Bolton Wanderers
 
FT
Sheffield Wednesday
3
Wycombe Wanderers
1
FT
Shrewsbury Town
2
Burton Albion
1
League 2
England
FT
Northampton Town
2
Stockport County
1
FT
Barrow
0
Leyton Orient
2
FT
Bradford City
2
AFC Wimbledon
2
FT
Colchester United
0
Rochdale
1
FT
Crewe Alexandra
1
Mansfield Town
2
FT
Doncaster Rovers
4
Crawley Town
1
FT
Grimsby Town
1
Swindon Town
2
FT
Hartlepool United
0
Gillingham
0
FT
Newport County
1
Carlisle United
1
FT
Stevenage
1
Harrogate
0
FT
Sutton United
1
Salford City
2
FT
Walsall
0
Tranmere Rovers
1
National League
England
FT
Altrincham
1
Aldershot Town
0
FT
Bromley
3
Oldham Athletic
0
FT
Dagenham & Redbridge
5
Barnet
4
FT
Eastleigh
1
FC Halifax Town
0
FT
Maidenhead United
0
Gateshead FC
1
FT
Maidstone
1
Chesterfield
2
FT
Scunthorpe United
3
Dorking Wanderers
2
FT
Wealdstone
0
Southend United
1
FT
Woking
2
Solihull Moors
0
FT
Wrexham
6
Torquay United
0
FT
Yeovil Town
1
Boreham Wood
1
FT
York City
1
Notts County
3
LaLiga Smartbank
Spain
FT
Sporting Gijon
2
UD Ibiza
1
FT
SD Huesca
1
Leganes
0
FT
Mirandes
2
Real Zaragoza
0
FT
Malaga
1
Villarreal B
1
FT
Ponferradina
2
Tenerife
2
Eerste Divisie
Netherlands
FT
FC Dordrecht
1
MVV Maastricht
2
FT
Heracles
2
Helmond Sport
0
FT
TOP Oss
1
Willem II
3
FT
VVV-Venlo
1
Telstar
1
Primera Division
Argentina
FT
CA Huracan
3
Banfield
1
FT
Godoy Cruz Antonio Tomba
0
Boca Juniors
1
FT
Defensa y Justicia
2
Patronato de Parana
1
FT
Sarmiento
2
Arsenal Sarandi
0
Super League
China
FT
Changchun Yatai
2
Wuhan Yangtze River
0
FT
Dalian Pro
2
Beijing Guoan
2
Postp.
Dalian Pro
 
Wuhan Yangtze River
 
Postp.
Shandong Taishan
 
Shanghai Port
 
FT
Wuhan Three Towns
3
Cangzhou Mighty Lions
4
Postp.
Shenzhen FC
 
Henan Songshan Longmen
 
FT
Shenzhen FC
0
Shandong Taishan
4
Postp.
Tianjin Jinmen Tiger
 
Zhejiang Professional
 
Premier Division
Ireland
FT
Finn Harps
0
Bohemian FC
2
FA Women’s Super League
England
FT
Arsenal Women
4
Tottenham Hotspur Women
0
League 2
Scotland
FT
Forfar Athletic
1
Stirling Albion
4
Qualification Play-off
Euro U21
FT
Republic of Ireland U21
1
Israel U21
1
Club Friendlies
International
FT
Cukaricki
3
FK Arsenal Tivat
0
FT
Osijek
2
Siroki Brijeg
3
FT
Slavia Sofia
1
Hebar
1
FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
FK Vardar Skopje
0
FT
Panionios
0
Kalamata
2
FT
Apollon Pargas
3
Thesprotos FC
0
FT
CSKA 1948
1
Botev Vratsa
1
FT
Poseidon Nea Michaniona
2
Makedonikos FC
0
FT
AE Larissa
1
NFC Volos
0
FT
Atsalenios PO
3
Ermis Zonianon
1
FT
FC Kramsach/Brandenberg
0
WSG Tirol
16
FT
Galatasaray
2
Istanbulspor
1
Friendlies U21
International
FT
Austria U21
5
Montenegro U21
1
FT
Portugal U21
4
Georgia U21
1
Friendlies U20
International
FT
England U20
2
Morocco U20
1
Friendlies U19
International
FT
France U19
2
Finland U19
0
FT
Serbia U19
0
Portugal U19
3
Ligue 1
Algeria
Postp.
CR Belouizdad
 
MC Alger
 
FT
RC Arbaa
2
US Biskra
0
FT
ASO Chlef
4
ES Setif
0
FT
CS Constantine
0
MC Oran
0
FT
MC El Bayadh
0
JS Kabylie
0
FT
NC Magra
1
JS Saoura
0
Postp.
USM Alger
 
Paradou AC
 
FT
USM Khenchela
2
HB Chelghoum Laid
0
Ligue 2: Centre East
Algeria
FT
IB Khemis El Khechna
1
CA Batna
4
Ligue 2: Centre West
Algeria
FT
CR Temouchent
2
ES Ben Aknoun
1
FT
GC Mascara
1
NA Hussein Dey
0
FT
MCB Oued Sly
2
WA Tlemcen
1
FT
Olympique de Medea
0
ASM Oran
0
FT
Skaf Khemis Miliana
0
SC Mecheria
1
FT
WA Boufarik
4
MC Saida
0
Girabola
Angola
FT
ASK Dragao
0
Recreativo do Libolo
1
FT
Petroleos Do Lobito
0
GD Interclube
0
FT
Sagrada Esperanca
1
Wiliete SC
2
FT
Sporting Cabinda
1
CD Lunda Sul
0
Primera Nacional
Argentina
FT
Quilmes
1
Almagro
1
Primera C: Clausura
Argentina
FT
Leandro N. Alem
1
Deportivo Espanol
0
Women's Primera Division A
Argentina
FT
Estudiantes de La Plata Women
2
Defensores de Belgrano Women
0
FT
Ferro Carril Oeste Women
2
Club El Porvenir Women
1
Argentina Reserve League
Argentina
FT
Barracas Central Reserve
3
Velez Sarsfield Reserve
2
FT
Central Cordoba De Santiago Reserve
3
Aldosivi Reserve
0
FT
Talleres De Cordoba Reserve
 
River Plate Reserve
 
Capital: Play-off
Australia
FT
Gungahlin United
0
Monaro Panthers
2
Women's NPL Queensland : Play-off
Australia
FT
Lions FC Women
6
Gold Coast United FC Women
0
Regionalliga East
Austria
FT
ASK-BSC Bruck/Leitha
1
USV Scheiblingkirchen
0
FT
ASV Siegendorf
0
SC Neusiedl am See 1919
2
FT
FC Marchfeld Donauauen
1
Wiener Sport-Club
1
FT
TWL Elektra
1
SV Stripfing
0
FT
FC Mauerwerk
5
Kremser SC
0
FT
SC Wiener Viktoria
2
Wiener Neustadt
0
FT
SR Donaufeld
0
ASV Drassburg
1
FT
SV Leobendorf
1
FCM Traiskirchen
0
Regionalliga Middle
Austria
FT
Allerheiligen
0
Treibach
1
FT
Bad Gleichenberg
2
SV St. Anna
1
FT
Leoben
3
SAK Klagenfurt
0
FT
SC Gleisdorf
4
Union Vocklamarkt
0
FT
WSC Hertha
1
Deutschlandsberger SC
1
FT
LASK (A)
5
SC Weiz
1
FT
Union Gurten
1
Ried (A)
0
FT
Wolfsberger AC (A)
4
Kalsdorf
0
Regionalliga West: Salzburg
Austria
FT
Seekirchen
3
UFC Hallein
1
FT
St. Johann
2
SV Grodig
0
FT
SV Kuchl
0
SV Austria Salzburg
2
FT
SV Wals Grunau
1
SK Bischofshofen
0
FT
USK Anif
0
SC Golling
1
Regionalliga West: Tyrol
Austria
FT
Hall
2
WSG Tirol II
4
FT
Woergl
3
Kufstein
2
FT
Reichenau
3
Kundl
0
FT
SPG Silz/Moetz
1
Schwaz
3
FT
SV Fuegen
2
FC Kitzbuehel
0
Regionalliga West: Vorarlberg
Austria
FT
SC Goefis
5
SCR Altach Juniors
3
FT
Admira Dornbirn
1
Rankweil
1
FT
FC Lauterach
2
Roefix Roethis
1
FT
FC Wolfurt
1
SW Bregenz
1
FT
Hohenems
2
Rotenberg
1
Women's Bundesliga
Austria
FT
First Vienna FC 1894
0
Union Kleinmunchen
0
FT
SKN St. Poelten Women
6
FC Bergheim Women
0
Bahrain Cup: Group 3
Bahrain
FT
Al-Shabab
6
Malkia
0
FT
AL Khalidiyah
1
Al-Hala
0
FT
Um Alhassam
2
Qalali Club
0
Bahrain Cup: Group 4
Bahrain
FT
Bouri
1
Al Tadamun Bari
0
FT
Muharraq
0
East Riffa
1
FT
Bahrain SC
1
Sitra
1
Cup
Belgium
AET
Dessel
2
Virton
1
1st League: RS
Bosnia and Herzegovina
FT
Drina Zvornik
4
Sloboda Mrkonjic Grad
1
FT
Famos
0
Sloboda Novi Grad
1
FT
FK Krupa
3
Slavija Sarajevo
1
FT
FK Laktasi
2
Kozara
0
FT
FK Ljubic Prnjavor
0
FK Zvijezda 09
3
FT
Tekstilac Derventa
3
Omarska
1
FT
Zeljeznicar Banja Luka
1
Rudar Prijedor
0
FT
Sutjeska
3
FK Modrica
0
1st League: FBiH
Bosnia and Herzegovina
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
0
Buducnost
0
FT
FK Radnicki
0
GOSK Gabela
2
FT
FK Zvijezda
3
NK Bratstvo
1
FT
Gradina Srebrenik
2
Gorazde
1
FT
Jedinstvo Bihac
1
HNK Tomislav
2
Canc.
Jedinstvo Bihac
 
Orasje
 
FT
Radnik Hadzici
0
NK Vis Simm-Bau
1
FT
Travnik
0
Rudar Kakanj
3
Serie B
Brazil
FT
Nautico
1
Sampaio Correa
3
FT
Londrina EC
0
Ponte Preta
2
FT
Ituano FC
2
Brusque
0
Brasileiro U23: Play-off
Brazil
FT
Cuiaba EC MT U23
3
RB Bragantino SP U23
2
Women's Paulista
Brazil
FT
EC Sao Bernardo SP
1
Red Bull Bragantino SP Women
4
Women's Campeonato Carioca
Brazil
FT
Fluminense FC RJ Women
3
Perolas Negras RJ
0
Ligue 1
Burkina Faso
Postp.
US Forces Armees
 
Rahimo FC
 
FT
AS Police
0
Real du Faso
0
FT
Vitesse FC
1
Salitas
2
Premier League
Burundi
FT
Inter Star
3
Atletico Academy
2
FT
Tigre Noir Ruyigi
1
Bumamuru FC
1
Premier League
Canada
FT
York United FC
3
Valour FC
1
Primera B
Chile
FT
Barnechea
4
Melipilla
2
Copa Chile
Chile
FT
Antofagasta
1
Union Espanola
2
League One
China
FT
Guangxi Baoyun
2
Heilongjiang Ice City FC
1
FT
Beijing Technology
1
Beijing BG
1
FT
Qingdao Hainiu
1
Nantong Zhiyun FC
1
FT
Xinjiang Tianshan
1
Suzhou Dongwu
0
Primera B: Clausura
Colombia
FT
Atletico FC
1
Deportes Quindio
1
FT
Bogota FC
1
Orsomarso
0
FT
Cucuta
0
Real Santander
0
FT
Chico FC
0
Fortaleza FC
0
Liga de Ascenso: Apertura: Group A
Costa Rica
FT
AD Sarchi
2
ADR Jicaral
2
Liga de Ascenso: Apertura: Group B
Costa Rica
FT
San Jose FC
6
Turrialba
0
Prva NL
Croatia
FT
Bijelo Brdo
2
Solin
1
FT
Cibalia
1
Jarun
0
FT
NK Dugopolje
1
Dubrava Zagreb
1
FT
NK Hrvatski Dragovoljac
1
Rudes
0
Canc.
Inter Zapresic
 
HNK Orijent 1919
 
3rd League: MSFL
Czech Republic
FT
Hlucin
1
FK Hodonin
1
FT
SK Hranice
0
FC Banik Ostrava B
1
FT
Frydek-Mistek
1
FK Blansko
0
FT
SFK Vrchovina
3
1. BFK Frydlant nad Ostravici
1
CFL: Group A
Czech Republic
FT
Loko Vltavin
3
FK Zbuzany 1953
1
FT
Sokolov
3
1. FC Karlovy Vary
1
FT
SK Dynamo Ceske Budejovice B
3
Povltavska FA
3
FT
Jiskra Domazlice
2
Motorlet Prague
2
CFL: Group B
Czech Republic
FT
FK Jablonec B
4
Benesov
0
FT
FK Pardubice B
2
Banik Sous
0
FT
FK Prepere
0
FC Hradec Kralove B
2
FT
SK Sparta Kolin
1
FK Mlada Boleslav B
0
FT
TJ Sokol Zivanice
0
FK Chlumec nad Cidlinou
3
FT
Usti nad Labem
0
SK Sokol Brozany
2
Women's 1st League
Czech Republic
FT
Lokomotiva Brno Women
2
FK Dukla Praha Women
1
FT
FC Slovan Liberec Women
2
Banik Ostrava Women
0
2nd Division
Denmark
FT
FC Roskilde
1
HIK
2
FT
Skive
0
Frem
0
AAW
Aarhus Fremad
3
Jammerbugt FC
0
FT
Brabrand
0
Kolding IF
3
3rd Division
Denmark
FT
Dalum
1
VSK Aarhus
5
FT
FA 2000
2
Naesby
1
FT
AB Taarnby
1
Ishoej IF
3
FT
Middelfart
3
IF Lyseng
0
FT
Young Boys FD
2
Vanloese
0
Danmarksserien: Group 1
Denmark
FT
B 1908
2
Broenshoej
3
FT
GVI
1
Greve
1
FT
Goerslev IF
0
Taarnby FF
5
FT
Karlslunde IF
2
Holbaek
2
FT
Herstedoester IC
2
KFUM Roskilde
5
Danmarksserien: Group 2
Denmark
FT
VB 1968
0
Slagelse
2
FT
KFUM
0
Avarta
2
FT
Alleroed FK
1
Naestved II
3
FT
Frederikssund IK
3
Ledoeje-Smoerum Fodbold
1
FT
Herlev
0
Skjold
2
Danmarksserien: Group 3
Denmark
FT
Otterup
1
Varde
1
FT
Hedensted
1
OKS
1
FT
B 1913
0
Tarup-Paarup
3
FT
Brabrand IF II
0
B 1909
3
Danmarksserien: Group 4
Denmark
FT
AaB II
1
Vejgaard
1
FT
Viby IF
3
Aarhus Fremad II
2
FT
VRI
4
ASA Aarhus
1
FT
Noerresundby
0
Kjellerup
1
FT
FC Djursland
0
Odder IGF
2
Women's Elitedivisionen
Denmark
FT
KoldingQ Women
2
Fortuna Hjoerring Women
0
FT
FC Nordsjaelland Women
0
HB Koege Women
1
Women's 1. Division
Denmark
FT
B93 Women
2
Vildbjerg
1
FT
Odense Q Women
1
AaB Women
2
FT
Varde Women
0
Dalum/Naesby
0
FT
NIF HG
0
Oesterbro IF Women
0
Primera Division U20: Apertura
El Salvador
23:00
Alianza FC U20
 
11 Deportivo FC U20
 
National League: North
England
FT
AFC Fylde
3
Bradford PA
1
FT
Alfreton Town
1
Brackley Town
0
FT
Banbury United
2
Scarborough Athletic
1
FT
Buxton
0
Chester FC
0
FT
Chorley
3
Gloucester City
0
FT
Curzon
1
King's Lynn Town
1
FT
Darlington
2
Peterborough Sports
0
FT
Farsley Celtic AFC
2
Spennymoor Town
2
FT
Hereford
3
Blyth Spartans
0
FT
Kettering Town
0
Kidderminster Harriers
3
FT
Southport
1
Leamington
0
FT
Telford
1
Boston United
2
National League: South
England
FT
Braintree Town
1
Slough Town
1
FT
Cheshunt
3
Tonbridge Angels
4
FT
Chippenham Town
2
Dulwich Hamlet
1
FT
Concord Rangers
2
Eastbourne Borough
4
FT
Dartford
2
Hampton & Richmond
1
FT
Farnborough
1
St.Albans
2
FT
Hemel Hempstead
1
Worthing
1
FT
Oxford City
3
Bath City
3
FT
Taunton Town
0
Chelmsford
0
FT
Welling United
2
Havant and Waterlooville
2
FT
Weymouth
0
Dover
2
FT
Hungerford Town
0
Ebbsfleet United
1
Northern Premier League
England
FT
Ashton United
1
Marine
1
FT
Bamber Bridge
5
Belper Town
1
FT
Gainsborough
4
Stalybridge
0
FT
Hyde United
2
Guiseley
1
FT
Liversedge
2
Warrington Rylands
5
FT
Marske United
3
Stafford Rangers
2
FT
Matlock Town
1
Lancaster City
0
FT
Nantwich Town
0
Whitby
2
FT
Radcliffe
3
Morpeth Town AFC
1
FT
South Shields
0
Atherton Collieries
0
FT
Warrington Town
0
FC United of Manchester
1
Southern League Premier: Central
England
FT
Alvechurch
3
Leiston
3
FT
Barwell FC
1
AFC Rushden & Diamonds
2
FT
Bedford
2
Ilkeston Town
2
FT
Bromsgrove Sporting
1
Basford United
1
FT
Coalville Town
3
Hednesford
2
FT
Needham Market
2
Mickleover Sports
0
FT
Rushall Olympic
2
Royston Town
3
FT
St. Ives Town
1
Redditch United
2
FT
Stourbridge
3
Hitchin Town
0
FT
Stratford Town
1
Nuneaton Town
1
FT
Tamworth
3
Kings Langley
0
Southern League Premier: South
England
Aband.
Chesham United
 
Merthyr Town
 
FT
Hanwell Town
2
Dorchester Town
1
FT
Harrow Borough
1
North Leigh
0
FT
Hartley Wintney
4
Plymouth Parkway
4
FT
Hayes & Yeading United
0
Weston Super Mare
1
FT
Poole Town
5
Yate Town
0
FT
Salisbury
2
Bracknell Town
1
FT
Swindon Supermarine
1
Beaconsfield Town
1
FT
Tiverton
3
Metropolitan Police
2
FT
Truro City
1
Gosport Borough
0
FT
Winchester City
1
Hendon
1
Isthmian League Premier Division
England
FT
Aveley
1
Herne Bay
1
FT
Billericay
2
Lewes
1
FT
Bognor Regis Town
3
Wingate & Finchley
0
FT
Bowers & Pitsea
2
Kingstonian
2
FT
Brightlingsea Regent
1
Haringey Borough
1
FT
Canvey Island
2
Corinthian Casuals
1
FT
Folkestone Invicta
2
Potters Bar Town
3
FT
Hastings
1
Carshalton Athletic
0
FT
Hornchurch
2
Cray Wanderers
1
FT
Horsham
0
Bishop's Stortford
2
FT
Margate
2
Enfield Town
5
FA Trophy: Qualification
England
FT
Hebburn Town
3
Stockton Town
1
FT
AFC Totton
2
Berkhamsted
1
FT
Ashford United
0
Three Bridges
0
AP
Bashley
2
Melksham Town
2
AP
Boldmere St Michaels
1
Chasetown
1
FT
Bootle
0
Dunston UTS
3
AP
Bristol Manor Farm
2
Bideford AFC
2
FT
Chatham Town
0
Stowmarket Town
1
FT
Cirencester Town
3
Paulton Rovers
2
AP
Coleshill Town
4
Leek Town
4
FT
Colne
1
Consett AFC
0
FT
Corinthian
2
Whitehawk
4
FT
Cray Valley Paper Mills
5
East Thurrock United
3
FT
Dereham Town
0
Spalding United
1
FT
Evesham United
1
Lymington Town
0
FT
Hanworth Villa
3
Littlehampton Town
2
FT
Harborough Town FC
2
Shepshed Dynamo
1
FT
Harlow Town
4
Ashford Town
1
FT
Heybridge Swifts
2
Chipstead
1
AP
Leicester Road
0
Cambridge City
0
AP
Lincoln United
1
Carlton Town
1
AP
Long Eaton United
0
Loughborough Dynamo
0
FT
Macclesfield FC
5
Widnes
1
FT
New Salamis FC
3
Coggeshall Town
0
FT
North Shields
1
Runcorn Linnets
2
FT
Prescot Cables
1
Worksop
3
FT
Ramsbottom United
1
Clitheroe
4
AP
Sevenoaks Town
2
Hertford Town
2
AP
Sheffield FC
1
Ossett United
1
AP
Sittingbourne
1
Burgess Hill Town
1
FT
Sutton Coldfield Town
2
Halesowen
0
FT
Tavistock AFC
1
Didcot Town
0
FT
Thame United
1
Binfield
2
FT
Thatcham Town
0
AFC Dunstable
3
FT
Uxbridge
2
Bedfont Sports Club
0
FT
Walton and Hersham
4
Southall
0
FT
Witham Town
2
Ware
1
FT
Wroxham
5
Lowestoft Town
1
Premier League 2: Division 2
England
FT
Middlesbrough U21
2
Sunderland U21
0
Qualification: Group 1
Euro U19
FT
Greece U19
3
Andorra U19
0
FT
Czech Republic U19
3
Switzerland U19
2
Qualification: Group 2
Euro U19
FT
Turkiye U19
5
Azerbaijan U19
1
FT
Bulgaria U19
0
Luxembourg U19
0
Qualification: Group 4
Euro U19
FT
Hungary U19
8
Gibraltar U19
0
FT
Republic of Ireland U19
2
Wales U19
0
Qualification: Group 5
Euro U19
FT
Italy U19
3
Bosnia and Herzegovina U19
2
FT
Poland U19
2
Estonia U19
0
Qualification: Group 6
Euro U19
FT
Austria U19
0
Latvia U19
0
Qualification: Group 7
Euro U19
FT
Spain U19
5
Albania U19
0
Qualification: Group 9
Euro U19
FT
England U19
6
Georgia U19
0
FT
Denmark U19
6
Montenegro U19
1
Qualification: Group 12
Euro U19
FT
Slovakia U19
2
Armenia U19
0
FT
Germany U19
5
Belarus U19
1
Qualification: Group 13
Euro U19
FT
Netherlands U19
0
Northern Ireland U19
0
FT
Slovenia U19
4
Moldova U19
0
Ykkonen: Championship
Finland
FT
TPS
0
FF Jaro
1
Ykkonen: Relegation
Finland
FT
IF Gnistan
4
PEPO Lappeenranta
2
FT
Mikkelin Palloilijat
1
SJK Akatemia
2
Kakkonen: Group A
Finland
FT
FC Reipas
3
FC Kiffen
0
AAW
NJS
3
FC Futura
0
FT
Peka
2
JIPPO
3
FT
PK Keski-Uusimaa
4
LaPa
0
FT
PPJ
3
Atlantis
4
Kakkonen: Group B
Finland
FT
SalPa
4
Hjs Akatemia
1
FT
EPS
3
Ilves-Kissat
1
FT
FC Jazz
2
KaaPo
1
FT
VJS
1
GrIFK Grankulla
0
FT
Honka (A)
4
Tampere United
1
Kakkonen: Group C
Finland
FT
JBK
2
GBK
0
FT
RoPS
1
FCV
0
FT
VIFK
1
JJK
0
Women's Kansallinen Liiga: Championship
Finland
FT
KuPS Women
5
PK-35 Helsinki Women
1
FT
Aaland United Women
3
HPS Women
0
FT
HJK Helsinki Women
1
PK-35 Vantaa Women
1
Women's Kansallinen Liiga: Relegation
Finland
FT
ONS Women
2
FC Honka Women
1
FT
Tampereen Ilves Women
1
NJS Women
2
Championnat National
France
FT
Cholet
1
Concarneau
1
FT
FC Bastia-Borgo
2
Le Mans
2
FT
Paris 13 Atletico
0
Avranches
1
FT
Red Star
2
Martigues
2
FT
Sedan
0
Le Puy
0
FT
Stade Briochin
1
Orleans
1
FT
Versailles
2
Nancy
2
FT
Villefranche Beaujolais
3
Bourg en Bresse Peronnas 01
2
Championnat National U19: Group A
France
FT
Reims U19
3
USM Saran U19
0
Championnat National U19: Group B
France
FT
FC Sochaux-Montbeliard U19
2
Nancy
2
FT
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
1
Clermont Foot Youth
4
Championnat National U19: Group C
France
FT
FC Girondins de Bordeaux
3
Chamois Niortais FC U19
1
FT
Stade Brestois 29
4
FC Nantes U19
1
FT
Rennes U19
2
Esof Vendee La Roche-sur-yon U19
1
FT
Stade Lavallois Mayenne FC U19
1
Le Mans FC U19
1
Championnat National U19: Group D
France
FT
Blagnac U19
0
Montpellier U19
2
FT
Marseille U19
3
Monaco U19
5
Women's Division 1
France
FT
Montpellier Women
1
Olympique Lyonnais Women
3
FT
ASJ Soyaux Women
2
Rodez Aveyron Women
0
FT
Bordeaux Women
0
Reims Women
1
FT
Guingamp Women
0
Dijon FCO Women
1
Regionalliga Bayern
Germany
FT
1. FC Nuremberg II
4
TSV Buchbach
0
FT
Ansbach
2
Viktoria Aschaffenburg
1
FT
Greuther Furth II
2
Burghausen
2
FT
SpVgg Hankofen-Hailing
3
FV Illertissen
0
FT
TSV Aubstadt
4
SV Heimstetten
1
FT
TSV Rain/Lech
0
Bayern Munich II
3
FT
Turkgucu Munchen
3
DJK Vilzing
0
FT
VfB Eichstatt
0
Unterhaching
3
FT
Wurzburger Kickers
6
Augsburg II
3
Regionalliga Nord
Germany
FT
SV Drochtersen/Assel
2
Hannover 96 II
0
FT
Delmenhorst
2
SC Weiche Flensburg
2
FT
St.Pauli II
0
TSV Havelse
2
Regionalliga Südwest
Germany
FT
Homburg
4
FCA Walldorf
0
FT
TSG Balingen
1
VfB Stuttgart II
1
FT
Aalen
1
SSV Ulm 1846
1
FT
Freiberg
0
TSV Steinbach Haiger
2
FT
Hessen Kassel
0
Kickers Offenbach
1
FT
RW Koblenz
0
Bahlinger SC
1
FT
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
4
Wormatia Worms
1
Regionalliga West
Germany
FT
Alemannia Aachen
4
Preussen Muenster
2
Postp.
FC Bocholt
 
Fortuna Cologne
 
Oberliga: Schleswig-Holstein
Germany
FT
SC Weiche Flensburg II
0
Inter Tuerkspor Kiel
1
FT
TSV Bordesholm
3
Pansdorf
1
FT
FC Dornbreite Lubeck
2
VfB Lubeck II
4
FT
Heider SV
9
SV Frisia 03 RL
0
FT
Husumer SV
0
SV Eichede
2
FT
TSB Flensburg
1
FC Kilia Kiel
2
Women's Bundesliga
Germany
FT
Bayer Leverkusen Women
1
FC Cologne Women
0
FT
TSG 1899 Hoffenheim Women
1
VfL Wolfsburg Women
2
Premier League
Ghana
FT
Great Olympics
1
King Faisal
0
Women's NB I
Hungary
FT
Fehervar FC Women
0
Puskas Akademia Felcsut
7
FT
Ferencvarosi TC Women
13
Kelen SC Women
0
FT
Szekszardi Ufc Women
0
Astra Hungary Women
1
FT
Ujpesti TE Women
1
Szent Mihaly SE Women
3
Women's Urvalsdeild
Iceland
FT
Afturelding Mosfellsbaer Women
1
Valur Women
3
1st Division
Ireland
FT
Longford Town
1
Treaty United
1
Women's FAI Cup
Ireland
FT
Shelbourne FC Women
1
Bohemian FC Women
0
FT
Athlone Town AFC Ladies
3
Wexford Youths Women
0
Serie C: Group A
Italy
FT
Lecco
3
Mantova
0
FT
Pergolettese
1
ArzignanoChiampo
1
FT
Piacenza
2
AlbinoLeffe
2
FT
Pordenone Calcio
0
Calcio Padova
1
FT
Pro Patria
1
Renate
1
FT
Pro Sesto
1
SG City Nova
2
FT
Trento
1
Triestina
1
FT
Virtus Verona
0
FeralpiSalo
1
FT
Pro Vercelli
1
Novara
2
Serie C: Group B
Italy
FT
Cesena FC
1
Pontedera
1
FT
Recanatese
0
Torres
2
FT
AC Reggiana
2
San Donato
0
FT
Alessandria
2
Carrarese
1
FT
Aquila Montevarchi
2
Fermana
2
FT
Gubbio
0
Virtus Entella
0
FT
Imolese Calcio
0
Fiorenzuola
2
FT
Lucchese
2
Rimini
1
FT
Olbia
0
Robur Siena
0
FT
Vis Pesaro
0
U.S. Ancona
3
Serie C: Group C
Italy
FT
Monterosi
2
Virtus Francavilla
1
FT
Fidelis Andria
1
AZ Picerno ASD
1
Serie D: Group B
Italy
FT
ASD Varesina
1
Arconatese
2
Serie D: Group C
Italy
FT
Adriese
1
Cjarlins Muzane
1
FT
Portogruaro
3
Levico Terme
0
FT
Torviscosa
1
Caldiero Terme
1
Serie D: Group E
Italy
FT
Ostia Mare
1
Ghivizzano Borgoamozzano
1
FT
Livorno
2
Seravezza
0
Serie D: Group F
Italy
FT
Cynthialbalonga
0
Avezzano
2
Serie D: Group G
Italy
FT
Monterotondo
2
Arzachena
2
FT
Nola
1
Portici
1
FT
Sarrabus Ogliastra
1
Atletico Uri
2
Serie D: Group H
Italy
FT
Team Altamura
1
Gravina
1
Women's Serie A
Italy
FT
Sassuolo Women
1
Juventus Women
1
FT
Parma Calcio Women
0
AC Milan Women
4
FT
Roma Women
2
Fiorentina Women
1
J2 League
Japan
FT
Thespakusatsu Gunma
1
Renofa Yamaguchi
6
FT
Tokyo Verdy
1
Montedio Yamagata
0
FT
Oita Trinita
2
Ventforet Kofu
1
FT
V-Varen Nagasaki
0
Yokohama FC
2
J3 League
Japan
FT
Gainare Tottori
6
Kagoshima United
0
FT
Ehime FC
0
Fujieda MYFC
1
Women's Nadeshiko League
Japan
Postp.
Nittaidai FC Women
 
Ange Violet Hiroshima Women
 
FT
NGU Loveledge Nagoya Women
1
Iga Kunoichi Women
1
FT
Speranza Osaka-Takatsuki Women
0
AS Harima Albion Women
1
I Lyga
Lithuania
FT
BFA
1
Nevezis
1
II Lyga: Championship
Lithuania
FT
Suduva B
2
FK Silute
0
Super League
Malaysia
FT
Pulau Pinang
1
Kuala Lumpur FA
0
Liga MX: Apertura
Mexico
FT
Necaxa
2
Mazatlan FC
2
FT
Puebla
2
Pumas
1
Liga de Expansion MX: Apertura
Mexico
FT
CD Tepatitlan de Morelos
3
Tapatio
2
FT
Correcaminos de la UAT
1
Raya2 Expansion
1
Liga Premier: Serie A Apertura: Group 1
Mexico
FT
Halcones de Zapopan
2
Deportivo Tepic JAP
1
FT
Leones Negros II
5
Mexicali FC
0
Liga Premier: Serie A Apertura: Group 2
Mexico
FT
Correcaminos de la UAT II
1
Gavilanes FC Matamoros
1
Liga Premier: Serie A Apertura: Group 3
Mexico
FT
Leviatan
0
Real de Arteaga
2
FT
Pachuca II
1
Deportiva Venados
2
Liga Premier: Serie B Apertura
Mexico
FT
Mazorqueros FC
1
Alebrijes Oaxaca II
2
FT
Pioneros de Cancun
1
Zitacuaro
0
FT
Club Canoneros Marina
3
T'HO Mayas FC
2
Women's Liga MX: Apertura
Mexico
FT
Pumas UNAM Women
1
CD Guadalajara Chivas Women
2
FT
Tigres Women
3
FC Juarez Women
0
Liga MX U20: Apertura
Mexico
FT
Necaxa U20
2
Mazatlan FC U20
0
FT
Tigres U20
0
Atlas U20
1
2. CFL
Montenegro
FT
Berane
1
FK Bokelj
0
FT
Grbalj Radanovici
1
Kom
0
FT
Igalo
0
OFK Mladost Donja Gorica
0
FT
Niksic
2
Otrant
0
FT
Zeta
2
FK Podgorica
3
Botola Pro 2
Morocco
FT
AS Sale
1
Widad Temara
2
FT
Ittifaq Marrakech
1
USM Oujda
1
FT
Olympique Dcheira
2
Rapide Club Oued Zem
2
FT
Youssoufia Berrechid
2
Wydad Fes
0
Mocambola
Mozambique
FT
Costa Do Sol
1
ENH de Vilankulo
1
FT
HCB Songo
3
Black Bulls Maputo
0
National League
Myanmar
FT
Sagaing United
1
Chinland FC
2
Tweede Divisie
Netherlands
FT
Excelsior Maassluis
3
Rijnsburgse Boys
1
FT
Noordwijk
3
Jong FC Volendam
2
FT
SVV Scheveningen
1
Spakenburg
1
FT
AFC
2
Jong Sparta Rotterdam
1
FT
IJsselmeervogels
0
Katwijk
0
FT
OFC Oostzaan
2
Kozakken Boys
4
FT
Quick Boys
3
Lisse
1
FT
TEC
0
HHC
2
FT
De Treffers
2
Koninklijke HFC
3
Women's Eredivisie
Netherlands
FT
Excelsior/Barendrecht Women
0
ADO Den Haag Women
6
FT
FC Twente Women
6
PEC Zwolle Women
0
FT
SC Heerenveen Women
2
VV Alkmaar Women
2
Premiership
Northern Ireland
FT
Carrick Rangers
0
Larne
1
FT
Coleraine
2
Newry City AFC
0
FT
Crusaders
3
Ballymena United
0
FT
Dungannon Swifts
2
Portadown
0
Championship
Northern Ireland
FT
Ards
1
Dundela
0
FT
Dergview FC
2
Knockbreda
3
FT
Harland & Wolff Welders F.C.
0
Ballinamallard United
1
FT
Institute
2
Ballyclare Comrades
0
FT
Loughgall
2
Newington FC
1
FT
Warrenpoint Town
1
Annagh United
0
2. Division: Group 1
Norway
FT
Egersund
0
Oern-Horten
0
FT
Vard Haugesund
0
Flekkeroey
1
Canc.
Oeygarden FK
 
Notodden
 
FT
Sotra Sportsklubb
1
Arendal Fotball
2
FT
Staal Joerpeland
0
Kvik Halden
4
FT
Stroemmen
1
Moss
3
2. Division: Group 2
Norway
FT
Hoedd
1
Kjelsaas
0
FT
Levanger
4
Frigg
4
FT
Tromsdalen
0
Gjoevik-Lyn
2
3. Division: Group 1
Norway
FT
Oppsal
0
IL Froeya
1
FT
FK Fyllingsdalen
2
Nordstrand
3
FT
Grei
2
IL Sandviken
5
FT
Lokomotiv Oslo FK
2
Ready
1
3. Division: Group 2
Norway
FT
Molde 2
3
Foerde
2
FT
Volda
5
Raufoss 2
1
FT
Brumunddal
2
Toten
2
Postp.
Floroe
 
Aalesund 2
 
FT
Hoenefoss
3
Kongsvinger 2
2
FT
Spjelkavik
2
Lillehammer FK
0
3. Division: Group 3
Norway
FT
Djerv 1919
2
Fana
3
FT
Stord
7
Sandnes 2
1
FT
Bjarg
1
Brodd
2
FT
Lysekloster
3
Bremnes
1
3. Division: Group 4
Norway
FT
Uraedd FK
0
Fram Larvik
3
FT
Eik-Toensberg
2
Vindbjart
2
FT
Follo
3
Express
0
FT
Halsen
2
Fredrikstad 2
7
FT
Mandalskameratene
3
Sarpsborg 08 2
1
FT
Start 2
3
Sprint Jeloey
3
FT
Pors Grenland
1
Randesund
1
3. Division: Group 5
Norway
FT
Rana FK
5
Orkla
1
FT
Melhus
3
Strindheim
1
FT
Junkeren
3
Bodoe/Glimt 2
1
FT
Trygg/Lade
0
Rosenborg 2
1
FT
Kolstad
0
Steinkjer
1
FT
Innstranden
2
Tiller IL
2
FT
Byaasen
1
Nardo
2
3. Division: Group 6
Norway
FT
Skjetten
5
Funnefoss/Vormsund
4
Women's Toppserien: Relegation Group
Norway
FT
Lyn Fotball Women
2
Avaldsnes Women
1
West Bank Premier League
Palestine
FT
Ahli Al Khalil
2
Hilal AL Quds
6
FT
Islami Qalqilya
1
Shabab Alsamu
3
FT
Shabab Al Khaleel
0
Shabab Al-Amaari
0
Gaza Strip League
Palestine
FT
Shabab Al Zawaida
3
Ittihad Shojaeyya
3
FT
Shabab Khanyounis
0
Khadamat Rafah
0
LPF: Clausura: Eastern
Panama
FT
San Francisco FC
2
Costa Del Este FC
0
Division Profesional: Clausura
Paraguay
FT
Sportivo Ameliano
2
Guairena
0
FT
Club General Caballero JLM
3
Guarani
0
Division Intermedia
Paraguay
FT
Independiente CG
2
3 de Febrero
0
FT
Atyra FC
0
Guarani de Trinidad
0
FT
Deportivo Santani
3
Club River Plate
0
FT
Sportivo Iteno
1
Rubio Nu
5
PFL
Philippines
FT
Azkals Development Team
0
Stallion Laguna FC
2
FT
Mendiola FC 1991
2
Cebu FC
6
II Liga
Poland
FT
Znicz Pruszkow
0
Stomil Olsztyn
2
FT
Zaglebie II Lubin
1
Polonia Warsaw
2
FT
GKS Jastrzebie
1
Slask Wroclaw ll
0
FT
Siarka Tarnobrzeg
2
Polkowice
0
FT
Wisla Pulawy
3
KKS 1925 Kalisz
1
Canc.
Wigry Suwalki
 
Motor Lublin
 
III Liga: Group 1
Poland
FT
Legia Warszawa II
6
KS Blonianka Blonie
2
FT
Jagiellonia II Bialystok
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
2
FT
Olimpia Zambrow
0
Bron Radom
0
FT
LKS Lodz II
2
Sokol Ostroda
1
FT
Skierniewice
0
Lechia Tomaszow Mazowiecki
0
FT
Concordia Elblag
1
KS Ursus Warszawa
1
FT
KS Legionovia Legionowo
4
KS Pelikan Lowicz
1
FT
Warta Sieradz
2
Mlawianka Mlawa
2
III Liga: Group 2
Poland
FT
VIneta Wolin
0
KS Unia Solec Kujawski
1
FT
Sks Unia Swarzedz
1
Gedania Gdansk
3
FT
Pogon Nowe Skalmierzyce
1
KS Stolem Gniewino
2
FT
Zawisza Bydgoszcz
5
Unia Janikowo
1
FT
Pogon Szczecin II
1
GKS Przodkowo
0
FT
Kp Starogard Gdansk
2
Polonia Sroda
1
FT
Sokol Kleczew
2
Blekitni Stargard
2
III Liga: Group 3
Poland
FT
LKS Goczalkowice-Zdroj
0
Gwarek Tarnowskie Gory
1
FT
Warta Gorzow Wielkopolski
0
Rekord Bielsko-Biala
5
FT
Miedz Legnica II
6
Stal Brzeg
1
FT
Polonia Nysa
0
Rakow Czestochowa II
1
FT
KS Polonia Bytom SA
2
Stilon Gorzow
1
FT
Lechia Zielona Gora
0
MKS Kluczbork
0
FT
MKP Carina Gubin
0
Gornik Zabrze II
5
FT
Pniowek Pawlowice Slaskie
1
Chrobry Glogow II
3
FT
MKS Odra Wodzislaw Slaski
3
Sleza Wroclaw
2
III Liga: Group 4
Poland
FT
Wieczysta Krakow
7
ZKS Unia Tarnow
0
FT
MKS Czarni Polaniec
0
Stal Stalowa Wola
3
FT
Korona II Kielce SA
0
Cracovia Krakow II
0
FT
Avia Swidnik
1
Lublinianka Lublin
1
FT
KSZO Ostrowiec
2
MKS Podlasie Biala Podlaska
1
FT
Podhale Nowy Targ
0
Orleta Radzyn Podlaski
1
FT
Wisloka Debica
4
KS Wiazownica
3
CLJ U19
Poland
FT
Cracovia Krakow U19
1
Jagiellonia Bialystok U19
1
FT
Polonia Warszawa U19
1
Escola Varsovia Warszawa U19
1
FT
Gornik Zabrze U19
3
Pogon Szczecin U19
1
FT
Lechia Gdansk U19
0
Miedz Legnica U19
0
Women's Ekstraliga
Poland
FT
UKS SMS Lodz Women
3
AZS Wroclaw Women
2
FT
LUKS Sportowa Czworka Radom
0
AZS UJ Krakow Women
2
FT
Pogon Tczew
4
Medyk Konin Women
2
Campeonato de Portugal: Group A
Portugal
FT
Tirsense
2
Moncao
0
U19 Championship: 1st Stage: Group North
Portugal
FT
Rio Ave FC U19
1
Boavista Porto U19
0
U19 Championship: 1st Stage: Group South
Portugal
FT
Maritimo U19
1
GD Estoril Praia U19
3
FT
OS Belenenses U19
1
CD Nacional Madeira U19
1
K-League 2
Republic of Korea
FT
Bucheon FC 1995
0
Gimpo Citizen
1
K3 League
Republic of Korea
FT
Pocheon Citizens FC
2
Busan Transport Corp
3
FT
Ulsan Citizen FC
0
Mokpo City
1
Challenge Cup
Scotland
FT
Alloa Athletic
1
Airdrieonians
0
FT
Annan Athletic
1
Kelty Hearts
2
FT
Falkirk
2
Partick Thistle
0
FT
TNS
0
Dundee FC
3
AP
Inverness CT
3
Brechin City
3
FT
Montrose
4
Kilmarnock B
2
FT
Arbroath
2
East Fife
1
FT
Buckie Thistle
1
Linfield
2
FT
Clyde
1
Caernarfon
0
FT
Cove Rangers
0
Raith Rovers
1
FT
Peterhead
0
Elgin City
4
Highland League
Scotland
FT
Banks O'Dee
2
Forres Mechanics
0
Postp.
Brechin City
 
Nairn County
 
FT
Clachnacuddin
1
Formartine United
3
FT
Fraserburgh
2
Brora Rangers
2
Postp.
Keith
 
Buckie Thistle
 
FT
Lossiemouth
1
Huntly
4
FT
Strathspey Thistle
2
Inverurie Loco Works
2
FT
Turriff United
5
Deveronvale
1
FT
Wick Academy
1
Rothes
1
Lowland League
Scotland
FT
Broomhill FC
1
Hearts B
1
FT
Bo'ness United
6
East Stirlingshire
0
Postp.
Celtic B
 
Caledonian Braves
 
FT
Civil Service Strollers
2
Spartans FC
1
FT
Dalbeattie Star
0
Gretna FC 2008
3
FT
East Kilbride
1
Cumbernauld Colts
0
FT
Stirling University FC
5
Edinburgh University
0
FT
Tranent Juniors
4
Cowdenbeath
2
Prva Liga
Serbia
FT
Indjija
2
RFK Novi Sad
3
FT
Loznica
2
Rad Beograd
5
FT
Radnicki Novi Beograd
0
Trayal Krusevac
0
FT
Radnicki Sremska Mitrovica
0
Zeleznicar Pancevo
0
Postp.
OFK Vrsac
 
FK Graficar
 
FT
FK Metalac
0
Zlatibor
0
FT
Macva Sabac
0
FK IMT Beograd
0
Slovak Cup
Slovakia
FT
OFK Branc
0
Slovan Bratislava
2
Women's First League
Slovakia
FT
GFC Topolcany Women
4
Nove Zamky Women
0
FT
SK Slovan Bratislava Women
3
FC Spartak Trnava Women
0
FT
Slc Banska Bystrica Women
4
AS Trencin Women
2
FT
Skf Zilina Women
1
MFK Ruzomberok Women
4
2. SNL
Slovenia
FT
NK Krka
3
ND Bilje
1
FT
Nafta
2
NK Triglav
0
FT
ND Ilirija Ljubljana
0
Jadran
0
FT
Primorje
2
Rudar Velenje
2
Primera Division RFEF: Group 1
Spain
FT
Merida
1
Unionistas de Salamanca
1
FT
Celta Vigo B
1
Deportivo La Coruna
1
Primera Division RFEF: Group 2
Spain
FT
Osasuna B
0
Club Deportivo Eldense
2
Segunda Division RFEF: Group 1
Spain
FT
Real Valladolid Promesas
1
Coruxo F.C.
0
FT
Rayo Cantabria
0
Guijuelo
0
FT
Real Aviles CF
3
RS Gimnastica
0
FT
CD Arenteiro
1
Real Oviedo B
0
Segunda Division RFEF: Group 2
Spain
FT
Deportivo Alaves B
0
Arnedo
0
FT
U. Mutilvera
0
CA Cirbonero
1
FT
Arenas Getxo
1
Real Sociedad C
0
FT
San Juan
2
CD Brea
0
Segunda Division RFEF: Group 4
Spain
FT
CD San Roque
1
Xerez Deportivo FC
1
Segunda Division RFEF: Group 5
Spain
FT
Gimnastica Segoviana
0
Don Benito
0
FT
Atletico Madrid B
4
UD Montijo
2
Women's Primera Division
Spain
FT
Madrid CF Women
3
Levante Las Planas Women
1
FT
Sporting Club de Huelva Women
1
Alhama CF Women
0
FT
Valencia Women
2
Sevilla Women
0
FT
Real Sociedad Women
2
Real Betis Women
2
Division 1: North
Sweden
FT
IF Sylvia
4
Hammarby TFF
3
FT
BK Forward
1
Taby FK
3
FT
Sandvikens IF
7
Haninge
0
Division 1: South
Sweden
FT
Torns IF
0
Tvaaaakers IF
1
FT
BK Olympic
1
FC Trollhaettan
2
FT
IFK Malmoe
2
Vaenersborgs IF
0
FT
IK Oddevold
3
Aatvidaberg
0
FT
Oskarshamns AIK
0
Aengelholms FF
3
FT
Qviding FIF
2
Lunds BK
0
Division 2: Norrland
Sweden
FT
Storfors AIK
6
Sund IF
1
FT
IFK Luleaa
2
IFK Oestersund
3
FT
Umeaa FC Akademi
1
Kiruna FF
2
FT
Aelgarna-Haernoesand IF
3
Sandviks IK
1
FT
Friska Viljor
2
Bodens BK
1
FT
Skellefteaa
3
Bergnaesets AIK
0
FT
Ytterhogdals IK
0
Gottne IF
2
Division 2: Norra Goetaland
Sweden
FT
Karlslunds IF HFK
3
IFK Kumla
0
FT
Angered BK
1
Ahlafors IF
5
FT
Grebbestads IF
3
Lidkoepings FK
6
FT
Saeffle SK
1
Mjoelby AI FF
0
FT
Herrestads AIF
2
Stenungsunds IF
2
Division 2: Norra Svealand
Sweden
Canc.
Akropolis IF
 
Korsnaes IF FK
 
FT
Hudiksvalls
1
Kungsaengens IF
3
FT
Skiljebo SK
1
Sandvikens AIK FK
2
FT
Forsbacka IK
1
Raegsveds IF
2
Division 2: Soedra Goetaland
Sweden
FT
Haessleholms IF
2
Esloevs
0
FT
FBK Balkan
0
IFK Haessleholm
2
FT
Nosaby IF
1
IFK Berga
3
FT
Raeppe GOIF
2
Ariana FC
4
Division 2: Soedra Svealand
Sweden
FT
Enskede IK
0
Assyriska FF
2
FT
Huddinge IF
1
Arameiska-Syrianska IF
0
FT
Syrianska
3
IFK Lidingoe
3
FT
Nykoepings BIS
3
Karlbergs BK
0
Division 2: Vaestra Goetaland
Sweden
FT
Husqvarna FF
2
Hittarps IK
0
FT
Torslanda IK
3
Ullareds IK
0
FT
Landvetter IS
4
Hoeganaes BK
0
FT
Saevedalens IF
2
BK Astrio
5
FT
Vaestra Froelunda
1
Eskilsminne IF
0
FT
Toeloe IF
1
Varbergs GIF FK
1
U19 Allsvenskan
Sweden
FT
Elfsborg U19
3
AIK Solna U19
5
Women's Allsvenskan
Sweden
FT
BK Hacken Women
1
Brommapojkarna Women
0
FT
Kristianstads DFF Women
4
Djurgaarden Women
0
FT
FC Rosengaard Women
3
Vittsjoe GIK Women
2
Women's Elitettan
Sweden
FT
Gamla Upsala
2
Bergdalens IK
4
FT
Jitex BK
2
IK Uppsala Fotboll Women
2
FT
Mallbackens IF
0
Alingsaas FC United
0
Promotion League
Switzerland
FT
Bavois
1
Baden
3
FT
Breitenrain
4
Bulle
0
FT
Chiasso
1
Basel II
0
FT
FC Rapperswil-Jona
1
Young Boys II
0
FT
FC Zuerich II
3
St. Gallen II
1
FT
Luzern II
0
Cham
0
FT
SC Bruehl
1
Kriens
1
FT
SC YF Juventus Zuerich
0
Stade Nyonnais
5
FT
Etoile Carouge
3
Biel/Bienne
2
1. Liga: Group 1
Switzerland
FT
La Chaux-de-Fonds
2
Sion II
1
FT
Echallens
3
Concordia Lausanne
1
FT
Naters
2
FC Coffrane
3
FT
Chenois
2
Terre Sainte
2
FT
Martigny
3
FC La Sarraz Eclepens
3
FT
Portalban
1
FC Grand-Saconnex
4
FT
Vevey
2
Meyrin
2
1. Liga: Group 2
Switzerland
FT
Black Stars
2
Thun II
1
FT
Dornach
0
Delemont
1
FT
FC Schoetz
2
Xamax U21
1
FT
Rotkreuz
2
FC Langenthal
3
FT
Solothurn
2
FC Muensingen
1
FT
Concordia
4
Wohlen
1
FT
FC Bassecourt
2
FC Koeniz
0
FT
Emmenbruecke
5
FC Muri
1
1. Liga: Group 3
Switzerland
FT
FC Kreuzlingen
0
Paradiso
4
FT
FC Uzwil
2
FC Gossau
3
FT
Grasshopper II
0
Lugano II
1
FT
Tuggen
0
FC Wettswil-Bonstetten
2
FT
Winterthur II
1
FC Kosova
0
FT
AC Taverne
2
Linth
2
FT
Weesen
2
FC Freienbach
1
Women's Super League
Switzerland
FT
FC Aarau Women
3
FC Luzern Women
1
FT
FC Yverdon Women
0
FC St Gallen-Staad Women
1
2nd Lig: White Group
Turkiye
FT
Ankaraspor
0
Soma Spor Dernegi
3
FT
Esenler Erokspor
3
Nazilli Belediyespor
2
FT
Inegolspor
2
Isparta 32 Spor
0
2nd Lig: Red Group
Turkiye
FT
Usakspor
0
Kocaelispor
3
FT
Balikesirspor
0
Ankara Demirspor
2
3rd Lig: Group 1
Turkiye
FT
1954 Kelkit Belediyespor
3
1922 Konyaspor
1
FT
Agri 1970 Spor
1
Elazigspor
0
FT
Karakopru Belediyespor
2
Edirnespor
0
FT
Yomraspor
0
Belediye Derince
1
FT
Amasyaspor 1968 FK
0
Nevsehir Belediye Spor
0
FT
Catalcaspor
0
Belediye Kutahyaspor
0
FT
Eskisehirspor
3
Yeni Altindag Belediyespor
4
FT
Karsiyaka
0
Sile Yildizspor
0
FT
Yeni Orduspor
1
Icel Idman Yurdu
2
3rd Lig: Group 2
Turkiye
FT
Elazig Belediyespor
1
Ofspor
3
FT
Eynesil Belediyespor
0
Kusadasispor
0
FT
Kahramanmarasspor
0
Karaman Belediyespor
1
FT
Kestelspor
2
Bayrampasa
0
FT
Bulvarspor
1
Gumushanespor
1
FT
Darica Genclerbirligi
0
Igdir FK
1
FT
Ergene Velimese Spor
0
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
2
FT
Turgutluspor
3
Orduspor 1967
0
3rd Lig: Group 3
Turkiye
FT
Erbaaspor
1
Arguvan Belediyespor
2
FT
Osmaniyespor
1
Buyukcekmece Tepecikspor
0
FT
Siirt Il Ozel Idaresispor
0
68 Aksaray Belediyespor
0
FT
Cankaya FK
3
Nigde Anadolu FK
0
FT
Bergama Belediyespor
0
Fatsa Belediyespor
0
FT
Beyoglu Yeni Carsi FK
1
Artvin Hopaspor
0
FT
Bursa Yildirim Spor
0
Mus Spor
0
FT
Efeler 09
3
Akhisarspor
3
FT
Sapanca Genclikspor
1
Kepez Belediye Antalya
0
1st Division: Group A
Ukraine
FT
FC Prykarpattia 1981
0
Dinaz Vyshhorod
1
FT
Karpaty
0
Epitsentr Dunaivtsi
2
1st Division: Group B
Ukraine
FT
FC Hirnyk-Sport
2
FC Obolon Kiev
0
Postp.
Skoruk
 
Metalurg Zaporizhia
 
Division 1
United Arab Emirates
FT
Al Fujairah
1
City Football Club
1
FT
Baynounah SC
2
AL-Rams
4
FT
Al-Hamriyah
4
Masfoot Sports Club
1
FT
Gulf FC
0
AL Oruba
3
Primera División: Clausura
Uruguay
FT
Deportivo Maldonado
2
Boston River
1
FT
Liverpool FC
1
Montevideo Wanderers
1
USL Championship
USA
FT
Charleston Battery
0
Rio Grande Valley FC
3
FT
Tampa Bay Rowdies
1
Birmingham Legion
1
FT
Louisville City FC
1
Memphis 901
2
NCAA: Atlantic Coast Conference
USA
FT
North Carolina State Wolfpack
1
Virginia Tech Hokies
0
FT
Louisville Cardinals
2
Pittsburgh Panthers
1
NCAA: Atlantic Sun Conference
USA
FT
Florida Gulf Coast Eagles
2
Liberty Flames
1
NCAA: Big Ten Conference
USA
FT
Northwestern Wildcats
1
Michigan Wolverines
3
FT
Indiana Hoosiers
1
Michigan State Spartans
1
FT
Wisconsin Badgers
0
Rutgers Scarlet Knights
2
NCAA: Conference USA
USA
FT
Bowling Green Falcons
6
Oakland Golden Grizzlies
0
FT
Princeton Tigers
3
Rider Broncs
0
FT
Gonzaga Bulldogs
0
Dixie State Trailblazers
1
FT
Portland Pilots
2
Csu Bakersfield Roadrunners
1
FT
Iona Gaels
0
Columbia Lions
0
NCAA: Mid-American Conference
USA
FT
Western Michigan Broncos
3
Northern Illinois Huskies
0
NCAA: Sun Belt Conference
USA
FT
South Carolina Gamecocks
1
Georgia Southern Eagles
0
Women's NCAA: Big Sky Conference
USA
FT
Sacramento State Hornets Women
1
Montana Grizzlies Women
2
FT
Northern Colorado Bears Women
0
Portland State Vikings Women
1
Women's NCAA: Big 12 Conference
USA
FT
Baylor Bears Women
0
Oklahoma Sooners Women
2
Women's NCAA: Metro Atlantic Athletic Conference
USA
FT
Niagara Purple Eagles Women
3
Manhattan Lady Jaspers
0
Women's NCAA
USA
FT
Jackson State Tigers Women
0
Grambling State Tigers Women
0
FT
Vmi Keydets Women
0
Unc Greensboro Spartans Women
3
FT
Western Illinois Leathernecks Women
1
Oral Roberts Golden Eagles Women
2
FT
St Thomas (Mn) Tommies Women
1
Umkc Kangaroos Women
1
FT
USC Trojans Women
2
Stanford Cardinal Women
1
FT
Colorado Buffaloes Women
2
Arizona State Sun Devils Women
3
FT
East Tennessee State Lady Buccaneers
1
Furman Paladins Women
2
FT
Chattanooga Mocs Women
1
Mercer Bears Women
0
FT
Nebraska-Omaha Mavericks Women
0
North Dakota Fighting Hawks Women
0
FT
Samford Bulldogs Women
0
The Citadel Bulldogs Women
1
FT
Southern Lady Jaguars
0
Arkansas-Pine Bluff Golden Lady Lions
1
FT
Tarleton State Texans Women
0
Dixie State Trailblazers Women
0
FT
Western Carolina Catamounts Women
3
Wofford Terriers Women
0
FT
Incarnate Word Cardinals Women
2
Mcneese State Cowgirls
2
FT
Texas Rio Grande Valley Vaqueros Women
0
New Mexico State Aggies Women
1
FT
Abilene Christian Wildcats Women
1
Southern Utah Thunderbirds Women
1
FT
Houston Baptist Huskies Women
4
Southeastern Louisiana Lady Lions
1
FT
Prairie View AM Lady Panthers
1
Alabama AM Bulldogs Women
4
FT
Stephen F. Austin Ladyjacks
1
Sam Houston State Bearkats Women
0
FT
Texas A&M Corpus Christi Islanders Women
3
Nicholls State Colonels Women
1
FT
Texas Southern Lady Tigers
0
Alabama State Lady Hornets Women
0
FT
Denver Pioneers Women
2
North Dakota State Bison Women
0
FT
Oregon Ducks Women
2
Washington Huskies Women
0
FT
Oregon State Beavers Women
0
Washington State Cougars Women
1
FT
Utah Utes Women
2
Arizona Wildcats Women
1
FT
UCLA Bruins Women
4
California Golden Bears Women
2
FT
Bucknell Bison Women
3
Colgate Raiders Women
0
FT
Loyola Maryland Greyhounds Women
1
Army Black Knights Women
1
V-League 2
Vietnam
FT
Khanh Hoa Nha Trang
1
Cong An Nhan Dan
1
FT
Pho Hien
3
Dak Lak
1
Cymru Premier
Wales
FT
Airbus UK Broughton
4
Newtown
4
FT
Penybont
3
Aberystwyth
1
Postp.
TNS
 
Caernarfon
 
FT
Bala Town
2
Cardiff Met University
0
FT
Connah's Quay
1
Pontypridd Town
0
FT
Haverfordwest
1
Flint Town United
1
Cymru North
Wales
FT
Buckley Town
1
Colwyn Bay
4
FT
Porthmadog
1
Holyhead Hotspur
1
FT
Chirk AAA FC
2
Prestatyn Town FC
1
FT
Gresford Athletic
1
Holywell Town
2
FT
Guilsfield FC
0
Cefn Druids AFC
1
FT
Llanidloes Town FC
0
Conwy Borough FC
2
FT
Mold Alexandra
1
Ruthin Town
2
FT
Penrhyncoch FC
0
Llandudno FC
2
Cymru South
Wales
FT
Afan Lido
2
Ammanford
1
FT
Cambrian & Clydach
4
Taffs Well
3
FT
Barry Town
5
Goytre United
0
FT
Cwmbran Celtic
2
Briton Ferry
2
FT
Llantwit Major
2
Abergavenny Town FC
1
FT
Swansea University
0
Llanelli
2
FT
Trefelin BGC
5
Pontardawe Town
0
FT
Ynyshir Albions FC
1
Carmarthen
5
Welsh Cup
Wales
FT
Denbigh Town
6
Llanrwst United
1
Premier Soccer League
Zimbabwe
FT
ZPC Kariba
1
Black Rhinos
1
FT
Chicken Inn FC
1
WhaWha
0
FT
Cranborne Bullets FC
1
Highlanders
1
FT
FC Platinum
1
Bulawayo City FC
0
FT
Tenax CS FC
0
Harare City
0
FT
Yadah FC
1
CAPS United
0