Friendlies
International
FT
Brunei
0
Maldives
3
FT
Hong Kong
2
Myanmar
0
FT
Vietnam
4
Singapore
0
Primera Division
Argentina
FT
Patronato de Parana
0
Rosario Central
0
FT
Central Cordoba de Santiago
1
Gimnasia LP
0
League 2
Scotland
FT
East Fife
1
Stenhousemuir
2
FT
Stranraer
3
Dumbarton
2
Qualification: 2nd Round
UEFA Women's Champions League
FT
Real Sociedad Women
0
Bayern Munich Women
1
FT
Arsenal Women
2
Ajax Women
2
FT
Rangers Women
2
SL Benfica Women
3
FT
SFK 2000 Sarajevo Women
0
FC Zuerich Women
7
FT
KuPS Women
0
SKN St. Poelten Women
1
FT
Rosenborg Women
0
Real Madrid Women
3
FT
SK Brann Women
1
FC Rosengaard Women
1
FT
Zhytlobud-2 Kharkiv Women
1
KF Vllaznia Women
1
FT
Sparta Prague Women
1
Roma Women
2
Club Friendlies
International
FT
Karlsruher SC
4
Winterthur
0
FT
Zorya
1
Oleksandriya
1
FT
Iraklis
1
Makedonikos FC
0
FT
Nafpaktiakos Asteras
1
Panachaiki
1
FT
OB
3
Marienlyst
0
Friendlies U19
International
FT
Scotland U19
0
Croatia U19
2
Primera B Metropolitana: Clausura
Argentina
FT
CA Talleres Remedios de Escalada
1
Deportivo Merlo
1
Primera D: Clausura
Argentina
FT
Argentino de Rosario
0
Yupanqui
1
Women's Primera Division A
Argentina
FT
Rosario Central Women
0
Racing Club Women
1
Argentina Reserve League
Argentina
FT
Lanus Reserve
0
Banfield Reserve
2
Regionalliga Middle
Austria
FT
Kalsdorf
2
Allerheiligen
1
Regionalliga West: Tyrol
Austria
FT
FC Kitzbuehel
1
Hall
0
Serie B
Brazil
FT
Gremio
3
Sport Recife
0
FT
Guarani
2
Novorizontino
0
Women's Paulista
Brazil
FT
Portuguesa de Desportos SP Women
1
Sao Jose EC Women
5
Women's Campeonato Carioca
Brazil
AP
America RJ
1
AD Cabofriense RJ
1
League One
China
FT
Shaanxi Changan
4
Xinjiang Tianshan
0
FT
Zibo Sunday
0
Shenyang Urban FC
0
Primera A: Clausura
Colombia
FT
CD Jaguares
0
Bucaramanga
1
FT
Once Caldas
1
Envigado
0
Primera B: Clausura
Colombia
FT
Atletico FC
3
Barranquilla FC
2
Primera División: Apertura
Costa Rica
FT
Club Sport Herediano
1
Puntarenas FC
1
FT
Sporting San Jose
2
C.S. Cartagines
1
Cup
Czech Republic
AET
FC Libisany
1
Vysocina Jihlava
3
FT
SK Benatky Nad Jizerou
1
FK Varnsdorf
2
AP
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3
Banik Ostrava
3
FT
Banik Sous
1
FC Vlasim
4
FT
FK Caslav
0
Hradec Kralove
11
FT
TJ Slovan Bzenec
1
Karvina
2
FT
Usti nad Labem
0
Bohemians 1905
3
FT
FC Chomutov
0
SK Dynamo Ceske Budejovice
5
Serie B
Ecuador
FT
Santo Domingo
1
Libertad
0
FT
Imbabura S.C.
1
Chacaritas
0
EFL Trophy North: Group A
England
AP
Morecambe
0
Hartlepool United
0
EFL Trophy North: Group B
England
AP
Tranmere Rovers
2
Bolton Wanderers
2
EFL Trophy North: Group C
England
FT
Shrewsbury Town
0
Port Vale
4
FT
Stockport County
1
Wolverhampton Wanderers U21
2
EFL Trophy North: Group D
England
FT
Rochdale
1
Liverpool U21
0
AP
Salford City
0
Accrington Stanley
0
EFL Trophy North: Group E
England
FT
Barnsley
2
Newcastle United U21
0
FT
Lincoln City
1
Doncaster Rovers
2
EFL Trophy North: Group F
England
FT
Grimsby Town
2
Mansfield Town
0
EFL Trophy North: Group G
England
AP
Carlisle United
1
Fleetwood Town
1
EFL Trophy North: Group H
England
FT
Sheffield Wednesday
2
Burton Albion
3
EFL Trophy South: Group B
England
FT
AFC Wimbledon
3
Crawley Town
2
EFL Trophy South: Group C
England
FT
Cheltenham Town
2
Walsall
1
EFL Trophy South: Group D
England
FT
Stevenage
3
Wycombe Wanderers
0
FT
Peterborough United
3
Tottenham Hotspur U21
0
EFL Trophy South: Group E
England
FT
Swindon Town
1
Plymouth Argyle
3
EFL Trophy South: Group F
England
FT
Newport County
1
Forest Green Rovers
2
EFL Trophy South: Group G
England
FT
Leyton Orient
3
Sutton United
1
EFL Trophy South: Group H
England
FT
Northampton Town
0
Cambridge United
2
FT
Ipswich Town
2
Arsenal U21
0
Northern Premier League
England
FT
Guiseley
2
Matlock Town
1
FT
Warrington Rylands
3
Marske United
0
Southern League Premier: South
England
FT
Harrow Borough
1
Hendon
3
Isthmian League Premier Division
England
FT
Bishop's Stortford
2
Bowers & Pitsea
0
Postp.
Corinthian Casuals
 
Folkestone Invicta
 
FT
Enfield Town
0
Canvey Island
0
FT
Haringey Borough
0
Billericay
3
FT
Herne Bay
0
Hornchurch
6
FT
Potters Bar Town
3
Brightlingsea Regent
1
FT
Wingate & Finchley
2
Horsham
2
FA Trophy: Qualification
England
AP
Gorleston
1
Coggeshall Town
1
FA Cup: Qualification
England
FT
Bracknell Town
3
Chesham United
0
AET
Hartley Wintney
0
Bath City
1
FT
AFC Sudbury
2
St.Albans
1
FT
Bedford
0
King's Lynn Town
3
FT
Braintree Town
2
Heybridge Swifts
1
FT
Chatham Town
1
Walton and Hersham
3
FT
Chorley
9
Liversedge
0
FT
Cirencester Town
1
Merthyr Town
2
FT
Congleton Town
3
Newcastle Town
2
FT
Farsley Celtic AFC
0
AFC Fylde
3
FT
Fisher
0
Welling United
3
AET
Gainsborough
4
Long Eaton United
2
FT
Hayes & Yeading United
0
Farnborough
2
FT
Helston Athletic
4
Bishop's Cleeve
3
AP
Ilkeston Town
3
Anstey Nomads
3
FT
Peterborough Sports
1
Redditch United
0
FT
Stratford Town
0
Banbury United
1
FT
Three Bridges
4
Lewes
0
Professional Development League: North
England
FT
Wigan Athletic U21
0
Sheffield United U21
2
Cup
Estonia
AET
FA Tartu Kalev
2
Tallinna FC Flora U19
0
Qualification: Group 1
Euro U19
FT
Czech Republic U19
3
Andorra U19
0
FT
Switzerland U19
0
Greece U19
2
Qualification: Group 2
Euro U19
FT
Turkiye U19
4
Luxembourg U19
4
FT
Azerbaijan U19
0
Bulgaria U19
1
Qualification: Group 4
Euro U19
FT
Republic of Ireland U19
6
Gibraltar U19
0
FT
Wales U19
0
Hungary U19
0
Qualification: Group 5
Euro U19
FT
Italy U19
0
Estonia U19
2
FT
Bosnia and Herzegovina U19
0
Poland U19
2
Qualification: Group 6
Euro U19
FT
Austria U19
2
Lithuania U19
0
Qualification: Group 7
Euro U19
FT
Albania U19
1
Belgium U19
3
Qualification: Group 9
Euro U19
FT
Georgia U19
1
Denmark U19
3
FT
England U19
2
Montenegro U19
0
Qualification: Group 12
Euro U19
FT
Germany U19
5
Armenia U19
0
FT
Belarus U19
1
Slovakia U19
1
Cup
Greece
FT
AEP Afantou
0
Diagoras Vrachnaiika
1
FT
AEP Kozani
1
Elassona
2
AP
Asteras Petriti
0
Apollon Paralimniou
0
AET
Asteras Stavros
3
Vataniakos FC
2
FT
Byron Kavala
1
PO Fikis
0
FT
Ilioupoli GS
7
Ermis Meligous
0
FT
PAO Vardas
0
Panelefsiniakos
2
AAW
Asteras Tripotamos
0
Ionikos Ionias
3
Women's NB I
Hungary
FT
Ferencvarosi TC Women
16
Ujpesti TE Women
0
Azadegan League
Iran
FT
Esteghlal Khuzestan
0
Mes Shahr Babak
0
Liga Leumit
Israel
FT
Agudat Sport Ashdod
2
Hapoel Afula
1
FT
Bnei Yehuda Tel Aviv
1
Hapoel Umm al-Fahm
1
FT
Maccabi Petach Tikva
4
Hapoel Petah Tikva
0
Serie D: Group A
Italy
FT
Asti
1
ASDC Gozzano
1
FT
Castanese
1
Sestri Levante
3
FT
Fossano
1
ASD Calcio Chieri 1955
2
AAW
P.D.H.A.E.
0
AS Casale
3
FT
Sanremese
1
Bra
1
FT
Chisola
0
Stresa
2
Serie D: Group D
Italy
FT
Aglianese
2
Ravenna
2
FT
Crema
4
Corticella
2
FT
Forli
2
Lentigione
1
FT
Mezzolara
1
GS Bagnolese
0
FT
Prato
0
Athletic Carpi
2
FT
Salsomaggiore
0
Giana Erminio
1
FT
Sant'Angelo
0
Pistoiese
1
FT
Scandicci
0
Fanfulla
2
FT
United Riccione
0
Real Forte Querceta
0
Ligue 1
Ivory Coast
FT
Sporting Gagnoa
1
San Pedro
0
J2 League
Japan
FT
Mito Hollyhock
1
Tokyo Verdy
2
FT
V-Varen Nagasaki
1
Tochigi SC
1
J3 League
Japan
FT
Azul Claro Numazu
0
Fujieda MYFC
0
League Cup: Play-off
Japan
FT
Avispa Fukuoka
2
Sanfrecce Hiroshima
3
FT
Cerezo Osaka
1
Urawa Red Diamonds
1
Federation Cup: Group A
Kuwait
FT
Al-Salmiyah
2
Burgan SC
3
FT
Kuwait SC
1
Al Yarmouk Kuwait
1
Federation Cup: Group B
Kuwait
FT
Al-Shabab SC
2
Al-Arabi
2
Liga de Expansion MX: Apertura
Mexico
FT
Tapatio
2
Correcaminos de la UAT
0
FT
Tlaxcala F.C.
2
CD Tepatitlan de Morelos
1
FT
Raya2 Expansion
0
Leones Negros
1
Liga MX U20: Apertura
Mexico
FT
Tigres U20
3
Necaxa U20
0
Mocambola
Mozambique
FT
Ferroviario da Beira
1
Incomati Xinavane
1
Premiership
Northern Ireland
Postp.
Linfield
 
Larne
 
3. Division: Group 1
Norway
FT
Grorud 2
1
Oppsal
0
3. Division: Group 2
Norway
FT
Hoedd 2
3
Raufoss 2
0
Division Profesional: Clausura
Paraguay
FT
Sol de America
0
Resistencia
1
FT
12 de Octubre
0
Cerro Porteno
1
III Liga: Group 1
Poland
FT
Pilica Bialobrzegi
1
Swit Nowy Dwor
2
Stars League Cup: Group B
Qatar
FT
Al-Arabi
1
Al-Shamal
0
FT
Al-Gharafa
4
Al-Rayyan
3
K-League 2
Republic of Korea
FT
FC Anyang
0
Daejeon Citizen
1
FT
Seoul E-Land FC
0
Gyeongnam FC
1
Slovak Cup
Slovakia
FT
MFK Snina
1
FC Kosice
4
FT
MSK Rimavska Sobota
2
Dukla Banska Bystrica
4
FT
Tj Slovan Bystricka
1
Povazska Bystrica
10
FT
FK Nove Zamky
1
FC STK 1914 Samorin
2
FT
KFC Kalna Nad Hronom
0
Spartak Myjava
1
FT
MSK Thermal Velky Meder
0
Skalica
3
Premier League
Tanzania
FT
Geita Gold FC
1
Singida Big Stars
1
Primera División: Clausura
Uruguay
FT
Fenix
0
Defensor Sporting
0
USL Championship
USA
FT
San Antonio FC
1
Colorado Springs Switchbacks FC
0
USL League One
USA
FT
FC Tucson
1
North Carolina FC
0
NCAA: Big Ten Conference
USA
FT
Maryland Terrapins
3
Penn State Nittany Lions
3
NCAA: Conference USA
USA
FT
Bellarmine Knights
2
Purdue Fort Wayne Mastodons
0
FT
Bryant Bulldogs
0
Marist Red Foxes
1
02:00
Iupui Jaguars
 
Belmont Abbey Crusaders
 
FT
Iupui Jaguars
1
Belmont Bruins
2
FT
Liu Sharks
5
Hartford Hawks
0
FT
Umass Minutemen
3
Umass Lowell River Hawks
3
FT
Western Illinois Leathernecks
1
Northern Kentucky Norse
1
FT
Boston University Terriers
0
Boston College Eagles
0
FT
Drexel Dragons
3
Columbia Lions
0
FT
East Tennessee State Buccaneers
0
Gardner-Webb Runnin´ Bulldogs
1
FT
Lehigh Mountain Hawks
1
Delaware Fightin´ Blue Hens
0
FT
Stony Brook Seawolves
2
Yale Bulldogs
3
FT
Unc Asheville Bulldogs
2
Wofford Terriers
2
FT
Binghamton Bearcats
0
Hofstra Pride
1
FT
Colgate Raiders
0
Syracuse Orange
2
FT
Cornell Big Red
8
Canisius Golden Griffins
0
FT
Elon Phoenix
0
Duke Blue Devils
1
FT
Evansville Purple Aces
1
Xavier Musketeers
3
FT
Florida Atlantic Owls
0
North Florida Ospreys
1
FT
Jacksonville Dolphins
3
Georgia Southern Eagles
0
FT
James Madison Dukes
2
Georgetown Hoyas
0
FT
Lafayette Leopards
2
Saint Peter´s Peacocks
1
FT
Memphis Tigers
6
Central Arkansas Bears
4
FT
Mercer Bears
3
Uab Blazers
2
FT
Merrimack Warriors
1
Harvard Crimson
1
FT
Monmouth Hawks
2
La Salle Explorers
0
FT
Njit Highlanders
2
Sacred Heart Pioneers
0
FT
North Carolina Tar Heels
0
Unc Wilmington Seahawks
0
FT
Princeton Tigers
2
Loyola Greyhounds
0
FT
Radford Highlanders
0
Davidson Wildcats
5
FT
Rhode Island Rams
5
Albany Great Danes
3
FT
Saint Joseph´s Hawks
2
Umbc Retrievers
1
FT
South Carolina Gamecocks
3
Queens Charlotte Royals
1
FT
Usc Upstate Spartans
2
Charleston Cougars
1
FT
Vcu Rams
1
Old Dominion Monarchs
4
FT
Virginia Cavaliers
2
American Eagles
0
FT
Virginia Tech Hokies
4
Longwood Lancers
0
FT
Wake Forest University Demon Deacons
6
George Mason Patriots
1
FT
Winthrop Eagles
0
Furman Paladins
3
FT
Kentucky Wildcats
3
Lipscomb Bisons
2
FT
Missouri State Bears
0
Tulsa Golden Hurricane
3
FT
Uic Flames
2
Depaul Blue Demons
3
FT
Marquette Golden Eagles
5
Milwaukee Panthers
2
FT
Denver Pioneers
1
Oregon State Beavers
2
FT
Pacific Tigers
1
UC Davis Aggies
2
FT
Washington Huskies
4
Seattle Redhawks
0
League Cup
Wales
FT
Afan Lido
2
Pontypridd Town
0
AP
Buckley Town
2
Gresford Athletic
2
FT
Caernarfon
1
Bala Town
4
AP
Cardiff Met University
2
Aberystwyth
2
FT
Connah's Quay
1
Holywell Town
0
FT
Penybont
1
Ammanford
2
AP
Taffs Well
1
Haverfordwest
1