Qualification
Champions League
FT
Maccabi Haifa
4
Apollon Limassol
0
FT
Dynamo Kyiv
1
Sturm Graz
0
FT
FK Crvena Zvezda
5
Pyunik
0
Qualification
Europa League
FT
AEK Larnaca
2
Partizan Beograd
1
Qualification
Europa Conference League
FT
Riga FC
1
Gil Vicente
1
FT
Viborg
3
B36 Torshavn
0
FT
Wolfsberger AC
0
Gzira United
0
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
0
FC FCSB
1
FT
KuPS
0
Young Boys
2
FT
RFS
1
Hibernians
1
FT
Spartak Trnava
0
Rakow Czestochowa
2
FT
Paide Linnameeskond
0
Anderlecht
2
Copa Libertadores: Quarter-Finals
South America
FT
Atletico MG
2
Palmeiras
2
FT
Velez Sarsfield
3
Talleres
2
Copa Sudamericana: Quarter-Finals
South America
FT
Sao Paulo
1
Ceara
0
Major League Soccer
USA
FT
Charlotte
3
DC United
0
FT
Columbus Crew
1
CF Montreal
2
FT
Portland Timbers
1
Nashville SC
1
FT
San Jose Earthquakes
0
Inter Miami CF
1
Premier League
Egypt
FT
Al Ahly
0
Pharco FC
0
FT
Eastern Company SC
0
ENPPI
2
FT
Smouha SC
1
Ceramica Cleopatra
1
1. Division
Norway
FT
Brann
1
Start
0
FT
Fredrikstad
2
Stabaek
4
FT
KFUM Oslo
2
Aasane
2
FT
Kongsvinger
2
Bryne
1
FT
Mjoendalen
1
Raufoss
2
FT
Sandnes
6
Sogndal
0
FT
Skeid
1
Ranheim
0
FT
Stjoerdals Blink
1
Grorud
0
Leagues Cup
CONCACAF
FT
LA Galaxy
2
CD Guadalajara
0
AP
Los Angeles FC
0
CF America
0
Club Friendlies
International
FT
CD Cristo Atletico
1
RS Gimnastica
0
FT
CF Intercity
4
Atletico Levante UD
1
FT
Deportiva Minera
0
FC Cartagena II
9
FT
Dessel
2
Lommel
2
FT
HRNK Zmaj Makarska
0
Junak
2
FT
Real Betis
2
Real Zaragoza
2
FT
Real Murcia
3
Tenerife
0
FT
Real Titanico FC
0
Marino Luanco
3
FT
Sabadell
0
AE Prat
0
FT
Voltigeurs de Chateaubriant
2
Angers B
1
FT
Villarreal
3
Levante
1
FT
Compostela
0
Celta Vigo B
1
FT
Real Aviles CF
1
Real Oviedo
2
FT
Alcorcon
1
Leganes
2
01:00
CE L'Hospitalet
 
CF Damm
 
FT
CF Os Belenenses
0
CD Badajoz
0
FT
Espanyol B
2
UD Cornella
1
FT
Gimnastic
2
SD Huesca
2
FT
Guijuelo
0
Unionistas de Salamanca
0
FT
Numancia
1
Racing Santander
2
FT
Castellon
1
Valencia
0
FT
Boavista
3
Bolivar
3
FT
Cordoba
1
Villarreal B
1
FT
Isidro Metapan
3
CD FAS
0
Canc.
Pro Patria
 
Torres
 
FT
Pro Sesto
1
AC Legnano
0
Canc.
Trento
 
Verona U19
 
FT
Avellino
0
Roma U19
1
FT
Grosseto
1
Monopoli
2
FT
NK Gaj Mace
1
NK Zagorec Krapina
2
FT
Sassuolo
4
Vis Pesaro
1
Cup
Argentina
FT
Aldosivi
2
Newell's Old Boys
4
Argentina Reserve League
Argentina
FT
Racing Club Reserve
1
Barracas Central Reserve
1
FT
CA Huracan Reserve
4
Aldosivi Reserve
1
FT
Lanus Reserve
4
Sarmiento Reserve
0
FT
Patronato de Parana Reserve
2
Banfield Reserve
0
1st League
Armenia
FT
Shirak II
3
FC Alashkert II
0
FT
Lernayin A. II
1
Gandzasar
3
FT
Urartu FC II
5
Gandzasar
1
Women's NPL Queensland
Australia
FT
Eastern Suburbs FC Women
1
Lions FC Women
3
Primera Division: Clausura
Bolivia
FT
Universitario de Vinto
2
Blooming
2
FT
The Strongest
2
Jorge Wilstermann
0
Serie C: 1st Stage
Brazil
FT
Botafogo PB
1
Mirassol
1
Carioca 2: Taca Corcovado: Play-off
Brazil
FT
Olaria RJ
1
Volta Redonda
1
FT
Sampaio Correa RJ
1
Americano RJ
2
Copa Paulista: Group 3
Brazil
FT
EC Sao Bernardo
1
Oeste FC
3
Paulista U20: Group 17
Brazil
FT
Sao Caetano U20
1
Desportivo Brasil U20
2
Paulista U20: Group 13
Brazil
FT
Noroeste U20
0
Mirassol U20
0
FT
XV de Jau U20
0
Corinthians U20
1
Paulista U20: Group 14
Brazil
FT
CA Penapolense U20
2
Palmeiras U20
3
FT
Sao Bento U20
3
Atletico Monte Azul SP U20
0
Paulista U20: Group 15
Brazil
FT
AA Internacional Bebedouro SP U20
2
Aracatuba U20
5
Paulista U20: Group 16
Brazil
FT
Tanabi U20
1
Santos FC U20
2
Paulista U20: Group 18
Brazil
FT
Botafogo SP U20
0
RB Bragantino SP U20
0
FT
Flamengo SP U20
1
FC SKA Brasil SP U20
1
Paulista U20: Group 19
Brazil
FT
Gremio Osasco Audax EC SP U20
3
Ponte Preta U20
1
FT
XV de Piracicaba U20
0
Ituano FC U20
0
Paulista U20: Group 20
Brazil
FT
Agua Santa U20
4
Guarani U20
2
FT
Novorizontino U20
3
Capivariano U20
2
Women's Brasileiro A1
Brazil
FT
CR Flamengo RJ Women
2
Red Bull Bragantino SP Women
1
FT
Real Brasilia FC DF Women
3
Cresspom DF Women
1
FT
Sao Jose EC Women
1
Gremio Women
3
FT
SC Internacional RS Women
3
Santos FC SP Women
2
FT
SE Palmeiras SP Women
6
SE Kindermann SC Women
1
FT
Ferroviaria SP Women
2
Atletico Mineiro MG Women
1
FT
SC Corinthians SP Women
4
Esmac PA Women
0
FT
Cruzeiro EC MG Women
0
Sao Paulo FC SP Women
1
Premier League
Canada
FT
Valour FC
2
Cavalry FC
0
League One
China
FT
Guangxi Baoyun
0
Nanjing City
0
FT
Qingdao Youth Island
1
Sichuan Jiuniu
0
FT
Qingdao Hainiu
2
Shanghai Jiading
0
League Two: Group A
China
FT
Dongguan Guanlian
1
Jiangxi Dark Horse Junior
2
League Two: Group B
China
FT
Nantong Haimen Codion
0
Dandong Tengyue
1
League Two: Group C
China
FT
Hubei Chufeng Heli FC
0
Quanzhou Yaxin
1
FT
Qingdao Red Lions
0
Yanbian Longding
2
Primera B: Clausura
Colombia
Postp.
Atletico FC
 
Deportes Quindio
 
FT
Barranquilla FC
1
Boca Juniors de Cali
1
FT
Real Cartagena
0
Orsomarso
1
FT
Chico FC
2
Tigres FC
2
CONCACAF League
CONCACAF
FT
Sporting San Miguelito
3
Deportivo Malacateco
0
FT
CD Platense Municipal
2
Verdes FC
2
DBU Pokalen
Denmark
FT
FB
2
AB
4
FT
Tuse IF
2
NB Bornholm
1
AP
SGI/SSK
2
Marstal/Rise
2
FT
Dragoer
0
Ballerup-Skovlunde
5
FT
Frederikshavn
3
ASA Aarhus
0
Aband.
Jyllinge FC
 
BK Union
 
AET
Mosede BK
0
Kastrup B.
3
FT
Munkebo BK
0
Kerteminde BK
1
FT
Tune IF
1
Taarnby FF
5
FT
B 1973, Herlev
1
Nakskov
5
FT
B 73 Slagelse
0
Hoersholm Usseroed IK
4
Serie B
Ecuador
FT
Chacaritas
1
Imbabura S.C.
0
FT
Independiente Juniors
3
Buhos ULVR
2
Copa Ecuador
Ecuador
FT
Vargas Torres
0
Mushuc Runa
1
FT
El Nacional
3
Delfin
1
Primera Division: Apertura
El Salvador
Postp.
Atletico Marte
 
CD FAS
 
Postp.
CD Chalatenango
 
CD Aguila
 
Postp.
CD Dragon
 
Alianza FC
 
Postp.
CD Platense Municipal
 
Once Deportivo
 
Postp.
Isidro Metapan
 
Jocoro FC
 
Postp.
Santa Tecla FC
 
Firpo
 
Ykkonen
Finland
FT
PEPO Lappeenranta
1
IF Gnistan
2
FT
PK-35 Helsinki
2
TPS
1
Kakkonen: Group B
Finland
FT
FC Jazz
3
Musan Salama
1
FT
Tampere United
1
Honka (A)
3
Oberliga: Schleswig-Holstein
Germany
FT
Eckernfoerder SV
3
TSV Bordesholm
2
FT
FC Dornbreite Lubeck
2
Gruen-Weiss Siebenbaumen
1
FT
FC Kilia Kiel
4
Oldenburger SV
0
FT
Inter Tuerkspor Kiel
3
Union Neumuenster
3
FT
SV Eichede
1
SV Todesfelde
0
FT
TSB Flensburg
4
Heider SV
2
FT
VfB Lubeck II
4
Pansdorf
0
FT
SC Weiche Flensburg II
2
Husumer SV
2
Besta deildin
Iceland
FT
Fram Reykjavik
2
Stjarnan
2
FT
Valur
2
FH Hafnarfjordur
0
Postp.
Vikingur Reykjavik
 
Leiknir Reykjavik
 
Liga 1
Indonesia
FT
Bali United
3
RANS Nusantara
2
Toto Cup Al: Group A
Israel
FT
Maccabi Bnei Reineh
3
Hapoel Haifa
1
Toto Cup Al: Group B
Israel
FT
Sektzia Nes Tziona
1
FC Ashdod
0
Toto Cup Leumit: Group A
Israel
FT
Hapoel Nof HaGalil
0
Maccabi Ahi Nazareth
2
FT
Hapoel Umm al-Fahm
1
Hapoel Ironi Akko
0
Toto Cup Leumit: Group B
Israel
FT
Hapoel Kfar Saba
0
Hapoel Afula
2
FT
Ironi Tiberias
2
Hapoel Ramat Gan
0
Toto Cup Leumit: Group C
Israel
FT
Hapoel Petah Tikva
2
Bnei Yehuda Tel Aviv
0
Postp.
Hapoel Rishon LeZion
 
Maccabi Petach Tikva
 
Toto Cup Leumit: Group D
Israel
FT
Maccabi Kabilio Jaffa
1
Agudat Sport Ashdod
1
FT
SC Kfar Kasem
0
Hapoel Nir Ramat HaSharon
1
Pro League
Jordan
FT
Al-Salt
2
FC Ma'an
1
Premier League: Qualification
Kenya
FT
Wazito FC
2
Murang'a Seal
1
Virsliga
Latvia
FT
FK Liepaja
2
BFC Daugavpils
1
Liga MX: Apertura
Mexico
FT
FC Juarez
1
Atletico de San Luis
1
Liga de Expansion MX: Apertura
Mexico
FT
Alebrijes Oaxaca
4
Tapatio
0
FT
CD Tepatitlan de Morelos
4
Pumas Tabasco
3
FT
Raya2 Expansion
1
Cimarrones de Sonora
1
National League
Myanmar
FT
Myawady FC
1
Hantharwady United FC
0
Women's Toppserien
Norway
FT
Arna-Bjoernar Women
0
SK Brann Women
6
Champions League: Group A
Oceania
FT
Galaxy FC
2
Lae City Dwellers
2
FT
Central Coast
0
Venus
3
Cup
Paraguay
FT
Sport Colombia
1
Nacional Asuncion
3
FT
Rubio Nu
1
Cerro Porteno
0
Liga II
Romania
FT
Progresul Spartac
0
Dinamo Bucuresti
1
Lowland League
Scotland
FT
Bo'ness United
2
Stirling University FC
2
FT
Dalbeattie Star
2
Caledonian Braves
3
FT
East Stirlingshire
2
Cumbernauld Colts
3
FT
Hearts B
1
Cowdenbeath
1
Superettan
Sweden
FT
Brommapojkarna
2
Orebro SK
1
FT
Dalkurd
2
Norrby
1
FT
IK Brage
1
Oestersunds FK
0
FT
Landskrona BoIS
0
Skoevde AIK
1
FT
Trelleborgs FF
0
Halmstads BK
4
Copa Uruguay
Uruguay
FT
Porongo Flores
2
Boquita Sarandi Grande
0
AP
Rocha FC
1
Csd Huracan Buceo
1
USL Championship
USA
FT
New York Red Bulls II
1
Memphis 901
2
FT
New Mexico United
1
Sacramento Republic FC
2
USL League One
USA
FT
Central Valley Fuego
0
Chattanooga Red Wolves SC
1
NISA
USA
FT
Maryland Bobcats FC
1
California United
0
Postp.
ASC San Diego
 
AC Syracuse Pulse
 
Cymru North
Wales
Postp.
Colwyn Bay
 
Penrhyncoch FC