Super League
China
FT
Guangzhou City
1
Changchun Yatai
3
FT
Dalian Pro
0
Henan Songshan Longmen
2
Group A
Euro U19
FT
France U19
4
Italy U19
1
FT
Romania U19
0
Slovakia U19
1
UEFA Qualification: Group D
Women's World Cup
FT
Latvia Women
1
Luxembourg Women
0
UEFA Qualification: Group G
Women's World Cup
FT
Moldova Women
0
Romania Women
4
Women's Friendlies
International
FT
Senegal Women
3
Guinea-Bissau
0
FT
Belgium Women
4
Northern Ireland Women
1
FT
Morocco Women
0
Ivory Coast
0
FT
Uruguay Women
5
Bolivia Women
0
FT
Germany Women
7
Switzerland Women
0
FT
North Macedonia Women
3
Kosovo Women
1
Club Friendlies
International
FT
Ayr United
1
Dumbarton
1
FT
Holstein Kiel II
1
SC Wiedenbrueck
3
FT
Sandecja Nowy Sacz
1
Piast Gliwice
1
FT
Westerlo
6
Gent
2
FT
Grasshopper
1
Schaffhausen
5
FT
FC Vaduz
0
Freiburg II
2
FT
Fortuna Dusseldorf II
0
Borussia Dortmund II
5
FT
Gornik Zabrze
2
Puszcza Niepolomice
1
FT
Amstetten
2
FC Admira Wacker Modling
4
FT
Dunaujvaros Palhalma
0
Fehervar FC
5
FT
Legia Warszawa
0
Sepsi OSK
1
AP
Slovan Liberec
3
Mlada Boleslav
3
FT
UTA Arad
5
Maritsa Plovdiv
1
FT
Wolfsberger AC
5
Bad St. Leonhard
3
FT
CFR Cluj
1
Partizan Beograd
0
FT
Zaglebie Lubin
1
Miedz Legnica
2
Aband.
FC Salzburg
 
PFC CSKA-Sofia
 
FT
Sturm Graz
3
Mura
2
FT
SV Ried
2
Olympiacos
0
FT
VfB Stuttgart II
3
Augsburg II
2
FT
Wisla Pulawy
3
Pogon Grodzisk Mazowiecki
2
FT
ASK-BSC Bruck/Leitha
1
SV Lafnitz
2
FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
Darmstadt
8
Federal A: Group B
Argentina
FT
Defensores de Pronunciamiento
0
Racing de Cordoba
0
FT
San Martin de Formosa
4
Sportivo Belgrano
2
FT
Central Norte
2
Sarmiento de Resistencia
0
Cup
Argentina
FT
Atletico Tucuman
0
Independiente
1
Argentina Reserve League
Argentina
FT
Lanus Reserve
1
River Plate Reserve
5
FT
Aldosivi Reserve
0
Racing Club Reserve
3
FT
Arsenal FC Reserve
0
Argentinos Juniors Reserve
0
FT
Gimnasia LP Reserve
0
Rosario Central Reserve
1
AFC Cup: Group E
Asia
FT
Sogdiyona Jizzax
2
Neftchi
0
AFC Cup: Group F
Asia
FT
Kopetdag Asgabat
1
FK Khujand
3
AFC Cup: Group G
Asia
FT
Kaya FC
1
Visakha FC
2
FT
Bali United
2
Kedah
0
AFC Cup: Group H
Asia
FT
PSM Makassar
0
Kuala Lumpur FA
0
AFC Cup: Group I
Asia
FT
Viettel
5
Young Elephant
1
FT
Hougang United FC
4
Phnom Penh
3
AFC Cup: Group J
Asia
Canc.
Chao Pak Kei
 
Tainan City
 
FT
Lee Man FC
1
Eastern Sports Club
3
NPL South Australia
Australia
FT
West Torrens Birkalla
1
Campbelltown City
2
NPL Tasmania
Australia
FT
Kingborough Lions
1
South Hobart
0
NPL Victoria
Australia
FT
Melbourne Knights
1
St Albans Saints
1
FT
South Melbourne
0
Green Gully Cavaliers
0
FT
Bentleigh Greens
0
Hume City FC
0
NorZone Premier League
Australia
FT
Port Darwin
1
Darwin Olympic
1
Queensland Premier League
Australia
FT
Western Pride
2
SWQ Thunder
0
FT
Rochedale Rovers
2
Redlands United
1
NPL Victoria 2
Australia
FT
Moreland Zebras
4
Moreland City FC
1
FT
Northcote City
5
Kingston City
2
Women's NPL Queensland
Australia
FT
Eastern Suburbs FC Women
5
Olympic FC Brisbane Women
3
Serie B
Brazil
FT
CS Alagoano
1
Gremio
1
FT
Ponte Preta
0
Sampaio Correa
0
Copa do Brasil
Brazil
FT
Fluminense
2
Cruzeiro
1
FT
Sao Paulo
1
Palmeiras
0
Amapaense
Brazil
FT
Independente EC AP
2
Trem DC
2
Carioca 2: Taca Corcovado: Group A
Brazil
FT
Olaria RJ
3
Volta Redonda
2
Paulista U20: Group 12
Brazil
FT
Agua Santa U20
2
Associacao Atletica Portuguesa U20
2
Elite 1: Group A
Cameroon
FT
Union Douala
1
Fauve Azur
1
Copa Chile
Chile
FT
Deportes Temuco
1
Colo Colo
5
CONCACAF Championship U20: Group F
CONCACAF
FT
Trinidad and Tobago U20
3
Suriname U20
0
FT
Mexico U20
0
Haiti U20
0
CONCACAF Championship U20: Group G
CONCACAF
FT
Guatemala U20
2
Aruba U20
1
FT
Panama U20
0
El Salvador U20
0
Serie B
Ecuador
Postp.
Santo Domingo
 
Chacaritas
 
Postp.
CD America de Quito
 
Imbabura S.C.
 
Postp.
Libertad
 
El Nacional
 
Copa Ecuador
Ecuador
Postp.
Rio Aguarico
 
Emelec
 
Premier League
Ethiopia
FT
Arba Minch Kenema
1
Ethiopia Bunna SC
0
FT
Fasil Kenema SC
1
Hawassa Kenema SC
0
FT
Defence Force FC
0
Adama City FC
0
1. Deild
Faroe Islands
FT
Vikingur Gota II
1
Fuglafjoerdur
1
Besta deildin
Iceland
FT
Breidablik
4
KR Reykjavik
0
1. Deild
Iceland
FT
Grotta
2
Fylkir
5
FT
HK Kopavogs
3
Kordrengir
1
Premier League
Iraq
FT
Al Zawraa
1
Al Quwa Al Jawiya
1
Ligue 1
Ivory Coast
FT
ASI D'Abengourou
1
Bouake FC
0
Premier League: Play-off
Jamaica
AP
Cavalier SC
1
Mount Pleasant
1
AP
Arnett Gardens
1
Harbour View
1
Pro League
Jordan
FT
Sahab SC
1
Aqaba
1
1st Division
Kazakhstan
FT
Zhenis
3
Zhetysu Taldykorgan
1
I Lyga
Lithuania
FT
Ekranas
4
Banga Gargzdai B
0
FT
Zalgiris Vilnius B
0
Be1 NFA
3
FT
Babrungas
3
FK Minija
0
FT
Neptunas Klaipeda
2
Riteriai B
1
II Lyga
Lithuania
FT
Hegelmann Litauen B
1
FK Transinvest
8
FT
Klaipedos Fsm
1
Vjfm Fortuna Kaunas
1
FT
Sveikata
0
FK Silute
1
FT
Dfk Dainava B
1
FK Jonava B
4
Super League
Malaysia
FT
Johor Darul Ta'zim FC
5
Selangor
1
Botola Pro
Morocco
FT
MCO Oujda
1
Rapide Club Oued Zem
1
FT
FAR Rabat
0
MAS Fes
0
Northern League
New Zealand
FT
Melville United AFC
2
Takapuna AFC
0
FT
Western Springs AFC
1
Auckland United FC
3
Division Profesional: Apertura
Paraguay
FT
Guarani
1
Sportivo Ameliano
1
FT
Guairena
0
Tacuary
0
K3 League
Republic of Korea
FT
Daejeon Korail
0
Gangneung City
3
Saudi Professional League
Saudi Arabia
FT
Abha
0
Al Feiha
0
FT
Al Ahli
1
Al-Raed
3
FT
Al Batin
2
Damac FC
1
FT
Al Fateh FC
0
Al Hilal
3
FT
Al Hazm
1
Al Nassr FC
4
FT
Al-Ettifaq
1
Al Ittihad
3
FT
Al-Faisaly
1
Al Taee
0
FT
Al-Taawoun
1
Al Shabab
1
Premier League
Singapore
FT
Lion City Sailors FC
1
Albirex Niigata FC
2
Division 1: North
Sweden
FT
BK Forward
0
Vasalunds
3
FT
Gefle
3
Haninge
2
FT
Hammarby TFF
1
IF Sylvia
0
Division 1: South
Sweden
FT
BK Olympic
3
IK Oddevold
1
FT
Ljungskile
0
GAIS
2
FT
Oskarshamns AIK
4
Aatvidaberg
3
FT
Lindome GIF
0
FC Trollhaettan
1
Division 2: Norrland
Sweden
FT
Friska Viljor
1
Gottne IF
0
FT
IFK Luleaa
1
Storfors AIK
2
Division 2: Norra Goetaland
Sweden
FT
Ahlafors IF
4
Nordvaermland FF
2
FT
Herrestads AIF
2
Saeffle SK
1
FT
Karlslunds IF HFK
1
IK Gauthiod
1
FT
IFK Kumla
3
Vaenersborgs FK
1
Division 2: Norra Svealand
Sweden
FT
Skiljebo SK
0
IFK Uppsala
2
Division 2: Soedra Goetaland
Sweden
FT
FBK Balkan
2
Oesterlen FF
0
FT
FK Karlskrona
1
Haessleholms IF
1
FT
Hoegsby IK
1
IFK Berga
3
FT
IFK Haessleholm
3
Esloevs
1
FT
Nosaby IF
3
Kristianstad FC
0
Division 2: Soedra Svealand
Sweden
FT
Enskede IK
2
IFK Eskilstuna
0
FT
Huddinge IF
1
Syrianska
3
Division 2: Vaestra Goetaland
Sweden
FT
Hittarps IK
1
Hoeganaes BK
3
FT
Assyriska BK
0
Eskilsminne IF
2
FT
Ullareds IK
1
Varbergs GIF FK
4
U19 Allsvenskan
Sweden
FT
Norrkoping U19
1
Brommapojkarna U19
2
USL League One
USA
FT
Forward Madison FC
2
Richmond Kickers
1
USL League Two: Mid South Division
USA
FT
Texas City United
1
Louisiana Krewe
1
USL League Two: Mountain Division
USA
FT
CISA
3
Ogden City SC
4
USL League Two: Northwest Division
USA
FT
Lane United FC
4
Pdx FC
1
USL League Two: South Atlantic Division
USA
FT
Tobacco Road FC
0
North Carolina FC
5
NPSL: South Region: Gulf Coast Conference
USA
FT
Florida Roots FC
0
AFC Mobile
2
NPSL: South Region: Lone Star Conference
USA
FT
Denton Diablos
1
Laredo Heat
3
Pro League
Uzbekistan
FT
FK Zomin
1
Buxoro
2
FT
FK Aral Samali
1
Andijon
6
FT
FK Gijduvon
1
Turon
3
Premier Soccer League
Zimbabwe
FT
Herentals FC
2
Harare City
0