Premier League
Egypt
FT
Eastern Company SC
0
Pyramids FC
3
FT
National Bank
1
El Zamalek
2
FT
Al Ahly
2
Ghazl Al Mehalla
1
Group B
Euro U19
FT
England U19
4
Serbia U19
0
UEFA Qualification: Group H
Women's World Cup
FT
Bulgaria Women
0
Israel Women
2
Women's Friendlies
International
FT
Portugal Women
4
Greece Women
0
FT
Austria Women
4
Montenegro Women
0
FT
Bangladesh Women
6
Malaysia Women
0
FT
Singapore Women
0
Hong Kong Women
4
FT
Bosnia and Herzegovina Women
0
Philippines Women
3
Club Friendlies
International
FT
SV Heimstetten
3
VfR Garching
1
FT
CF America
5
Leon
2
FT
Hamilton Academical
3
Larne
0
FT
Lech Poznan
0
Pogon Szczecin
1
FT
ND Gorica
3
Borac Banja Luka
1
FT
Kapfenberger SV
2
ACS Champions FC Arges
2
FT
FK Radnik Surdulica
2
Buducnost Podgorica
2
FT
FK Sarajevo
7
FK Iskra
1
Federal A: Group A
Argentina
FT
Ferro Carril Oeste General Pico
3
Ciudad de Bolivar
0
FT
Independiente Chivilcoy
0
Olimpo
0
FT
Circulo Deportivo
2
Desamparados
2
FT
Club Sportivo Penarol
2
Sansinena BB
1
FT
Sol de Mayo
1
Sportivo Estudiantes
0
FT
Argentino Monte Maiz
3
CASD Camioneros
0
FT
CA Liniers Bahia Blanca
2
Club Cipolletti
1
FT
Juventud Unida Universitario
1
Villa Mitre
1
Federal A: Group B
Argentina
FT
Atletico Parana
0
Boca Unidos
0
FT
Sportivo Las Parejas
1
Juventud Antoniana
0
FT
Union de Sunchales
1
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
2
FT
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
0
CA Douglas Haig
1
FT
Gimnasia y Tiro
2
Juventud Unida Gualeguaychu
0
Cup
Argentina
AP
Patronato de Parana
1
Colon
1
AP
CA Chaco For Ever
0
Talleres
0
Argentina Reserve League
Argentina
FT
CA Huracan Reserve
1
Colon Reserve
1
FT
Barracas Central Reserve
2
Banfield Reserve
1
FT
Union Reserve
2
Boca Juniors Reserve
1
Premier League
Bangladesh
FT
Abahani Ltd. Chittagong
3
Saif SC
4
FT
Swadhinata Krira Sangha
0
Muktijoddha Sangsad KC
1
Cup
Belarus
AP
FC Volna Pinsk
2
Dinamo Minsk
2
FT
Gasovik Vitebsk
0
Dnyapro Mogilev
5
FT
FC Lida
1
Arsenal Dzerzhinsk
3
FT
Naftan Novopolotsk
0
FC Minsk
1
Copa do Brasil
Brazil
FT
Atletico GO
0
Goias
0
FT
Bahia
1
Athletico Paranaense
2
FT
Fortaleza
2
Ceara
0
FT
Atletico MG
2
Flamengo
1
FT
Corinthians
4
Santos FC
0
Carioca 2: Taca Corcovado: Group A
Brazil
FT
AD Cabofriense
1
Goncalense FC RJ
2
FT
America RJ
0
Friburguense
0
FT
Americano RJ
1
Sampaio Correa RJ
2
FT
Angra Dos Reis EC RJ
0
Marica FC
1
FT
Macae
0
Artsul FC RJ
0
Paulista U20: Group 1
Brazil
FT
Cantanduva U20
1
America FC SP U20
5
FT
Votuporanguense U20
1
Tanabi U20
3
Paulista U20: Group 2
Brazil
FT
AA Internacional Bebedouro SP U20
2
Botafogo SP U20
0
FT
Comercial SP U20
0
Atletico Monte Azul SP U20
3
FT
Francana U20
1
Olimpia FC SP
0
Paulista U20: Group 3
Brazil
FT
Andradina U20
1
Vocem SP U20
1
FT
Assisense U20
4
Santacruzense U20
2
Paulista U20: Group 4
Brazil
FT
Noroeste U20
1
Gremio Desportivo Sao-Carlense SP U20
0
FT
Sao Carlos SP U20
0
Ferroviaria U20
2
FT
Taquaritinga U20
0
XV de Jau U20
1
Paulista U20: Group 5
Brazil
FT
Inter de Limeira U20
1
Desportivo Brasil U20
2
Paulista U20: Group 6
Brazil
FT
FC SKA Brasil SP U20
1
Ituano FC U20
2
FT
Salto U20
0
Oeste FC U20
1
FT
Sharjah Brasil U20
0
Sao Bento U20
2
Paulista U20: Group 7
Brazil
FT
Atletico Guacuano U20
1
RB Bragantino SP U20
5
FT
Itapirense U20
3
Brasilis FC SP U20
3
FT
Mogi Mirim Esporte U20
2
Ponte Preta U20
1
Paulista U20: Group 8
Brazil
FT
Colorado Caieiras U20
0
Guarani U20
0
FT
Metropolitano U20
1
Portuguesa U20
4
FT
Paulista FC U20
0
Ibrachina FC SP U20
0
Paulista U20: Group 9
Brazil
FT
EC Sao Bernardo U20
1
EC Uniao Suzano U20
0
FT
Santo Andre U20
1
Sao Caetano U20
2
Paulista U20: Group 10
Brazil
FT
Flamengo SP U20
2
Taubate U20
0
FT
Joseense U20
0
Palmeiras U20
5
FT
Uniao Mogi SP U20
0
Sao Jose EC SP U20
1
Paulista U20: Group 11
Brazil
FT
Gremio Esportivo Osasco SP U20
2
Juventus SP U20
3
FT
Nacional SP U20
0
Gremio Osasco Audax EC SP U20
2
FT
SC Brasil SP U20
0
Sao Paulo U20
2
Paulista U20: Group 12
Brazil
FT
Gremio Esportivo Mauaense U20
1
Santos FC U20
2
FT
Jabaquara Atletico U20
1
Maua U20
2
Elite 1: Group A
Cameroon
FT
Canon Sportif
1
Feutcheu
1
FT
Colombe
5
AS Fortuna
3
FT
Panthere FC
3
APEJES FC
2
FT
Stade Renard
3
RC Bafoussam
0
FT
Tonnerre Kalara
2
Les Astres
2
Canadian Championship
Canada
FT
Toronto FC
4
CF Montreal
0
FT
Vancouver Whitecaps
2
York United FC
1
Primera A: Apertura: Play-off
Colombia
FT
Atletico Nacional
3
Tolima
1
CONCACAF Championship U20: Group E
CONCACAF
FT
Canada U20
4
St. Kitts and Nevis U20
0
FT
USA U20
3
Cuba U20
0
CONCACAF Championship U20: Group H
CONCACAF
FT
Jamaica U20
2
Antigua and Barbuda U20
0
FT
Honduras U20
1
Costa Rica U20
0
Primera DivisiĆ³n: Clausura: Play-off
Costa Rica
AET
LD Alajuelense
3
Deportivo Saprissa
1
Serie B
Ecuador
Postp.
Manta
 
Olmedo
 
Premier League
Ethiopia
FT
Jimma Aba Jifar FC
1
Wolaita Dicha SC
2
FT
Hadiya Hosahina FC
1
Saint George SC
1
FT
Addis Ababa Ketema
4
Sebeta City FC
3
Ykkonen
Finland
FT
SJK Akatemia
2
PEPO Lappeenranta
2
Kakkonen: Group A
Finland
FT
JIPPO
4
NJS
0
FT
FC Futura
0
FC Reipas
4
FT
Peka
0
KuPS Akatemia
0
Kakkonen: Group B
Finland
FT
Honka (A)
4
VJS
2
FT
Ilves II
6
KaaPo
1
FT
Klubi 04
2
EPS
0
Kakkonen: Group C
Finland
FT
JBK
1
Naerpes Kraft
2
FT
JJK
4
JS Hercules
0
1. Deild
Iceland
FT
KV Vesturbaer
1
Throttur Vogum
1
2. Deild
Iceland
FT
IR Reykjavik
0
Haukar
3
FT
Njardvik
6
Aegir
0
Premier League
Iraq
AAW
Zakho
3
Samarra
0
FT
Naft Al Wasat
1
Al Sinaah
2
FT
Newroz
1
Erbil
0
FT
Al Najaf
0
Al Shorta
0
FT
Naft Al Junoob
0
Naft Maysan
1
Ligue 1
Ivory Coast
FT
ASEC Mimosas
0
Academia F. Amadou Diallo
1
Pro League
Jordan
FT
Al-Hussein SC
2
Al-Jazeera
2
Virsliga
Latvia
FT
Riga FC
1
Auda
0
Cup
Latvia
AET
FK Rezekne/BJSS
1
Skanstes SK
2
A Lyga
Lithuania
FT
Zalgiris Vilnius
2
Dziugas Telsiai
1
I Lyga
Lithuania
FT
Nevezis
2
FA Siauliai B
0
FT
FK Atmosfera
0
BFA
1
FT
FK Silas
0
Dainava Alytus
2
II Lyga
Lithuania
FT
Utenis Utena
2
FSK Radviliskis
3
Botola Pro
Morocco
FT
Raja Casablanca
2
Olympic Club de Safi
3
FT
RSB Berkane
0
Wydad Casablanca
1
FT
Ittihad Tanger
1
Youssoufia Berrechid
1
FT
OCK Khouribga
2
Hassania Agadir
0
Tweede Divisie: Qualification
Netherlands
FT
Kozakken Boys
3
GVVV Veenendaal
1
NPFL
Nigeria
FT
Kano Pillars
1
Dakkada FC
0
Cup
Norway
FT
Brumunddal
3
Vaalerenga
4
FT
Bjarg
1
Sogndal
4
FT
Egersund
1
Sandnes
2
FT
Kvik Halden
0
Fredrikstad
1
FT
Nardo
0
Ranheim
1
FT
Ull/Kisa
2
Grorud
1
FT
Ullern
0
KFUM Oslo
2
Division Profesional: Apertura
Paraguay
FT
Resistencia
0
12 de Octubre
1
FT
Nacional Asuncion
1
Olimpia
1
Division 1: North
Sweden
FT
Orebro Syrianska
2
FC Stockholm Internazionale
1
Division 1: South
Sweden
FT
Torns IF
3
IFK Malmoe
0
FT
Lunds BK
0
Qviding FIF
3
FT
Vaenersborgs IF
0
Tvaaaakers IF
3
Division 2: Norrland
Sweden
FT
Aelgarna-Haernoesand IF
2
Umeaa FC Akademi
1
FT
Sandviks IK
0
Sund IF
0
FT
Bodens BK
4
Kiruna FF
1
FT
IFK Oestersund
1
Bergnaesets AIK
3
Division 2: Norra Goetaland
Sweden
FT
Lidkoepings FK
3
Stenungsunds IF
0
Division 2: Norra Svealand
Sweden
FT
FC Jaerfaella
1
IFK Stocksund
6
FT
Sandvikens AIK FK
0
IFK Oesteraakers FK
1
FT
Forsbacka IK
1
FC Gute
1
Division 2: Soedra Svealand
Sweden
FT
Nykoepings BIS
4
Trosa-Vagnhaerad SK
1
FT
Karlbergs BK
1
IK Sleipner
1
FT
Smedby AIS
3
Vaermbols FC
1
Division 2: Vaestra Goetaland
Sweden
FT
Landvetter IS
3
Saevedalens IF
4
FT
Husqvarna FF
2
Toeloe IF
0
U19 Allsvenskan
Sweden
FT
Elfsborg U19
0
Djurgarden U19
1
FT
Helsingborgs U19
1
Oesters IF U19
1
FT
Sirius U19
3
AIK Solna U19
3
FT
Halmstad U19
2
Hammarby IF U19
3
FT
IFK Goeteborg U19
0
Taby FK U19
1
Premier League
Tanzania
FT
Azam FC
1
Tanzania Prisons
0
FT
Simba SC
2
Mtibwa Sugar
0
Ligue I: Championship Group
Tunisia
FT
Club Africain
0
CS Sfaxien
0
FT
Etoile du Sahel
1
Esperance
1
Segunda DivisiĆ³n
Uruguay
FT
Atenas
0
Uruguay Montevideo
1
FT
Miramar Misiones
1
Racing
1
FT
Villa Espanola
1
Juventud de las Piedras
1
FT
Central Espanol
2
Rampla Juniors
0
USL Championship
USA
FT
Memphis 901
2
FC Tulsa
0
USL League One
USA
FT
Chattanooga Red Wolves SC
7
Charlotte Independence
1
FT
Northern Colorado Hailstorm
4
Central Valley Fuego
1
NISA
USA
FT
LA Force
1
Chattanooga FC
1
USL League Two: Deep North Division
USA
FT
FC Manitoba
1
St. Croix SC
2
FT
Peoria City
1
Des Moines Menace
4
USL League Two: Deep South Division
USA
FT
Peachtree City Moba
2
Dalton Red Wolves SC
1
FT
Southern Soccer Academy Kings
1
South Georgia Tormenta FC 2
2
USL League Two: Great Lakes Division
USA
FT
Kalamazoo FC
1
Flint City Bucks
0
USL League Two: Heartland Division
USA
FT
Chicago FC United
8
Chicago Dutch Lions FC
0
FT
Springfield Asc
1
St. Louis Lions
4
USL League Two: Lone Star Division
USA
FT
Houston FC
1
AC Houston Sur
0
FT
Round Rock SC
0
AHFC Royals
0
FT
Brazos Valley Cavalry FC
4
Corpus Christi
1
USL League Two: Metropolitan Division
USA
FT
FA Euro New York
0
Manhattan SC
1
FT
Morris Elite SC
0
New Jersey Copa FC
3
USL League Two: Mid South Division
USA
FT
Little Rock Rangers
0
Blue Goose SC
3
FT
Mississippi Brilla
7
LA Parish AC
0
USL League Two: Southeast Division
USA
FT
FC Florida U23
2
The Villages SC
2
FT
Miami AC
0
Nona FC
2
FT
Weston FC
1
Caledonia SC
0
FT
Florida Elite Sa
2
FC Miami City
3
USL League Two: Southwest Division
USA
FT
San Francisco City
3
Davis Legacy
3
US Open Cup
USA
FT
New York Red Bulls
3
New York City FC
0
FT
Sporting Kansas City
6
Union Omaha
0
NPSL: East Region: Keystone Conference
USA
FT
FC Monmouth
1
Philadelphia Ukrainian Nationals
1
FT
Hershey FC
1
Philadelphia Lone Star
2
NPSL: Midwest Region: Great Lakes Conference
USA
FT
FC Columbus
3
Panathinaikos Chicago
0
NPSL: Midwest Region: North Conference
USA
FT
Med City
2
Dakota Fusion FC
0
FT
Minneapolis City
3
Sioux Falls Thunder FC
2
FT
Minnesota Twinstars FC
0
Duluth FC
6
FT
LC Aris FC
6
Joy St Louis Park
1
NPSL: South Region: Heartland Conference
USA
FT
Tulsa Athletics
4
Demize
0
NPSL: South Region: Lone Star Conference
USA
FT
Corinthians FC Sa
0
CF10 Houston FC
1
FT
Lubbock Matadors SC
4
Coyotes FC
0
USL W-League
USA
FT
Florida Elite Soccer Academy Women
0
FC Miami City Women
1
FT
FA Euro New York Women
0
Manhattan SC Women
8
FT
Caledonia SC Women
0
Tampa Bay United Women
2
FT
Eagle FC Women
1
Christos FC Women
3
FT
McLean Soccer Women
3
Northern Virginia FC Women
0
FT
Racing Louisville Women
0
AFC Ann Arbor Women
0
FT
Queensboro FC Women
2
Cedar Stars Academy Women
0
Super League
Uzbekistan
FT
Qizilqum Zarafshon
0
Pakhtakor Tashkent
2
Pro League
Uzbekistan
FT
FK Yangiyer
1
PFC Shurtan
1
FT
PFK Xorazam
1
Mashal Muborak
1